Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 1 Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 2 Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 3 Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 4 Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 5 Extra Lives Full Hileli MOD APK [v1.14] 6

Extra Lives Full Hileli MOD APK [1.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beyinsiz zombiler ve kalpsiz insanlarla dolu bir dünyada ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün!


Extra Lives 1.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
MDickie oyunları, özellikle Back Wars gibi oyunlarda ve diğer birkaç oyunda, çılgın ayarları ve eğlenceli dövüş biçimleriyle bizi asla şaşırtmadı. Ve artık Android cihazlarınızda mevcut olan bu ilginç mobil başlık Extra Lives ile, mobil oyuncular en sevdikleri karakterlerle başka harika ve eğlenceli maceralara dalma şansına sahip olacaklar. Ve bu sefer oyun sizi zombilerin hakim olduğu virüslü bir dünyaya götürecek.


Extra Lives v1.14 MOD APK


Extra Lives oyununda zombileri yenmek ve Dünya'yı kurtarmak için maceralarınızda hayatta kalan diğer zombilere katılırken canlandırıcı ve heyecan verici oyun içi aksiyonlarla eğlenin. Eğlenceli deneyimler ve eğlenceli oyunlarla bağımlılık yaratan ve ilgi çekici savaşlara dalın. Kendinizi harika kavgalara kaptırırken destansı hareketlerinizi serbest bırakın. Aklınıza gelebilecek her şekilde zombileri alt edin.


Extra Lives Para Hilesi


Mobil aksiyonun heyecan verici oynanışıyla ilgilenenleriniz için, artık birçok heyecan verici oyun içi özellik sunan Extra Lives'ın harika deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıkılmış bir dünyada hayatta kalmak ve zombileri yenmek için nihai yolculuğunuza çıkarken ilginç oyun içi hikayelerle eğlenin. Zafer arayışlarında farklı taraflara katılırken harika maceraların kilidini açın. Zombilerin egemen olduğu bir dünyada destansı savaşlara katılın.


Extra Lives Silah Hilesi


Ekstra Lives, özgürce keşfetmeniz için düzinelerce farklı oyun içi konumla heyecan verici oyun içi eylemler sunar. Kendinizi heyecan verici yolculukların tadını çıkarırken bulmak için yüzlerce farklı oyun içi nesneyle kolayca etkileşime geçin. Ve en önemlisi, eğlenceli dövüş animasyonları ve fizik ile sürükleyici dövüşler, Extra Lives'ı diğer birçok oyundan tamamen farklı kılacaktır. Böylece, aksiyonların heyecan verici oyununun tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.


Extra Lives Apk Hile


İlgilenenleriniz için, dövüş ve zombi hayatta kalma deneyimlerinin basit ve sezgisel oyununun tadını çabucak çıkarabilirsiniz. Diğer birçok MDickie oyununda bulacağınız standart sanal dokunmatik kontrolleri kullanın. 


Extra Lives Apk indir


Sanal analogunuzla korumalı alan haritasının içinde özgürce dolaşın ve çeşitli kombinasyonları ve saldırı hareketlerini yürütmek için mevcut renkli düğmeleri kullanın. Düşmanlarınızı alt etmenin çeşitli yollarını bulmakta iyi eğlenceler.


Extra lives android oyun club


Ayrıca, oyunu daha ilginç hale getirmek için, tüm deneyimleri çok daha ilgi çekici hale getirmek için oyun içi karakterlerinizi özgürce oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Profilinizi birçok özelleştirilebilir bilgi ile değiştirmekten çekinmeyin. Belirli ilk kurulumlarla karakter istatistiklerinizi özelleştirin. Genel oyunu çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek kostümlerinizi ve aksesuarlarınızı değiştirin. Ve en önemlisi, yüzlerce ilginç özelleştirmeyle Extra Lives'daki oyun içi deneyimlerinizi çok daha eğlenceli ve heyecan verici bulmalısınız.


Extra Lives premium apk


Ve oyun içi deneyimleriniz boyunca Extra Lives, Android oyuncularını, zombilerle savaştığınız veya içinde bulunduğunuz koşullardan kurtulmanın yollarını bulduğunuz harika hikayeleri etkili bir şekilde anlatacak olan sürükleyici anlatılarla tanıştıracak. Bunların tümü, tüm hikayeyi son derece ilgi çekici ve sürükleyici hale getirmelidir. Böylece, Ekstra Yaşamlarda genel oyun içi deneyimlerinizi tanıtın.


Extra Lives Can Hilesi


Burada, Extra Lives'daki mobil aksiyonların heyecan verici oynanışında, Android oyuncuları, her biri kendine özgü özelliklere sahip ve birbirleriyle savaş halinde olan 8 farklı savaşan grupla kendilerini oyunun tadını çıkarırken bulacaklar. Ama en önemlisi, farklı inanç ve ideallerine rağmen hepsi zombileri yenmek ve insanlığa bir şans vermek istiyor. Her fraksiyon arasında seçim yapmakta ve diğerlerini yenmek ve zombileri yok etmek için nihai görevlerinde herhangi birine katılmakta özgürsünüz.


Extra Lives indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Deer Hunting 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar