Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 1 Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 2 Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 3 Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 4 Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 5

Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [1.0.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdi en tehlikeli yolu fethetmeye ve en güçlü rakibi yenmeye çalışın.


Roaring Racing 1.0.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Nitro hilesi
  3. Araba Hilesi.Tüm Arabaların Kilidi Açık
  4. Tüm Kartların Kilidi Açık
Roaring Racing – Hız, birçok insanın tutkulu olduğu bir şeydir ve zaten hız konusunda tutkuluysanız, yarış onların sporudur. Bu sadece normal bir spor değil, filmler, çizgi filmler ve hatta oyunlar gibi birçok farklı versiyon haline geldi. Yarış oyunu türünden bahsedecek olursak, oyuncunun aklına hemen piyasaya çıkmış birçok ünlü oyun geliyor. Ancak piyasada çok yeni bir oyun var ama bu dünya çapında çok sayıda oyuncunun, yani Roaring Racing'in beğenisini kazandı. Bu yarış oyunu çok genç olmasına rağmen sundukları ünlü oyunlarla bile kıyaslanabilir.


Roaring Racing v1.0.17 MOD APK


Roaring Racing normal yarış oyunlarının, oyuncuların RPG oyunları olarak keşfedebilecekleri bir hikayesi olmayacak. Bu oyun bir istisna değildir, çünkü hikaye oyunda olmayan bir şeydir, bu yüzden en dikkatli olan şey oyunun grafikleridir. Oyunun grafikleri de oyunun başarısının yaratılmasında önemli bir rol oynuyor. 


Roaring Racing Para Hilesi


Oyuncuları oyuna ilk geldiklerinde etkileyecek olan şey budur. Oyunun yaratıcı ekibi, en iyi oyuncu deneyimini sağlamak için oyunun grafikleri açısından harika bir iş çıkardı. Oyuna ilk geldiğinizde, oyuncu gerçekten de yapabileceklerinden dolayı oyunun grafiklerine şaşıracaktır.


Roaring Racing Nitro Hilesi


Oyundaki her ayrıntı, oyuncuya en iyi deneyimi sunmak için inanılmaz derecede mükemmel. Oyunda oyuncuların yarışabileceği birçok farklı harita ve parkur bulunuyor. Oyuna başlayan oyuncular, profesyonel yarışçılarda daha sonra orman içinde bulunan yollarda yarışabilir ve ardından şehre gelebilirler. Hepsinin güzelliği var, ormanın yaşlı ağaçları, şehrin yüksek binaları güzelliklerini getiriyor. Oyundaki hava da çok çeşitlidir ve oyuncuların deneyimleyebileceği güneşli, yağmurlu, kar ve diğer pek çok şey gibi birçok farklı hava koşulu vardır. Tüm bunlar, oyuncuları oyuna çekmeye önemli ölçüde katkıda bulundu.


Roaring Racing Araba Hilesi


Herhangi bir yarış oyununun kazanması için iki şeyin ustası olması gerekir: hız ve teknik. Hız çok yüksekse, oyuncuların arabayı sorunsuz bir şekilde kontrol etmesi zor olacak ve kolayca bir kazaya neden olacaktır. Kaza meydana geldiğinde, oyuncunun kazanın meydana geldiği noktadan oyunu tekrar etmesi gerekecek ve bu da oyuncunun hızlanması birkaç saniye sürecektir. Bir yarışta sadece birkaç saniye olmasına rağmen, kazananın kim olduğunu bilmek için sadece bir an yeterlidir.


Roaring Racing Kart Hilesi


Ancak oyuncunun tekniği varsa, ancak hızı çok yavaşsa, bu bir yarış olduğu için birinci bitirmek mümkün olmayacaktır. Oyuncular bu yarışı kazanmak istiyorlarsa her ikisinde de ustalaşmalılar. Ancak bunu yapmak için oyuncunun çok fazla pratik yapması gerekiyor. Oyuncu ilk sırada yer aldığında, oyuncu başına gelenlerin tamamen buna değdiğini hissedecektir.


Roaring Racing Hile Apk


Bu oyunda, bir oyuncunun yarışın bitiminden sonra sıralamasını önemli ölçüde etkileyebilecek bir faktör var, nitro. Nitro, rakibi sollamak için kısa sürede bir hız patlaması sağlamak için kullanılır. Sadece birkaç kısa saniye olmasına rağmen, kazananı belirlemek için bu yeterliydi. 


Roaring Racing Apk indir


Oyuncuların nitro biriktirmesinin iki yolu vardır, ilk olarak çoğu kişi tarafından da kullanılan drift yaparak. İkinci yol ise nitro biriktirmek için piste yerleştirilmiş nitro tanklarını toplamaktır. Nitro dolduğunda, oyuncu hızlanabilir ve skor tablolarındaki konumunu değiştirebilir. Ancak oyuncuların nitro kullanma zamanının geldiğini bilmeleri gerekir. Doğru yapılırsa kolayca kazanabilirler; aksi takdirde oyuncu yarışı kaybeder.


Roaring Racing Apk Son Sürüm


Oyunda, oyuncuların seçebileceği ve yarışa başlaması için birçok farklı araba var. Hepsi oyuna dahil etmek için gerçek arabalardan ilham alıyor. Arabaların farklı fiyatları var ve oyuncuların iyi bir araba satın almak için çok para biriktirmeleri gerekiyor. Araba ne kadar iyi olursa, bir oyuncunun onu satın almak için harcayacağı miktar o kadar yüksek olur.


Roaring Racing indir (MOD, Sınırsız Para / Nitro / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Kingdom Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar