Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 1 Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 2 Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 3 Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 4 Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 5 Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 6

Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [1.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölülere karşı savaş başladı.


Zombie Objective 1.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Yüksek Ödül Hilesi
Zombie Objective, oyuncuların hayatta kalması veya yok etmesi için birçok tehlikeye sahip zombi dolu bir dünyaya sahip bir aksiyon oyunudur. Ayrıca oyuncuların zombileri ve diğer tehlikeli düşmanları katletmenin keyfini çıkarması için birçok tanıdık kavramı da uygular. Sürükleyici bir 3D grafik motoru, çeşitli özellikli ayarlardaki deneyimlerini geliştirmek için oynatıcının etrafındaki ortamı ve ayrıntıları da etkileyici hale getirir.


Zombie Objective v1.0.9 MOD APK


Zombie Objective, zombi nişancı konseptini kullanır, ancak yavaş tempolu ve oyuncuların oyunun özünden zevk alması için rahatlama dolu. Oyuncular ayrıca esnek hareket etmelerine veya zombilerle daha sorunsuz ve dinamik bir şekilde etkileşim kurmalarına yardımcı olan birçok modern mekaniğin tadını çıkaracaklar. Sistem ayrıca otomatik ateşleme, hızlı dönüş ve sayısız durumdaki deneyimlerini geliştirmek için birçok çekici özelleştirme gibi daha fazla özelliği destekleyecektir.


Zombie Objective Para Hilesi


Oyun derinliği sayesinde oyuncular, kontrol mekaniği, atış ve daha fazlası gibi yeni hayatta kalma hissi yaşayacaklar. Daha özel ekipman taşıyabilirler, çevre ile etkileşime girme yetenekleri yüksektir ve bazen her seviyede geniş çapta görünen hedefleri tamamlamaya yardımcı olabilirler. Oyun öncelikle çeşitli ekipmanlara bağlıdır ve oyuncuya zombileri ve özel hedefleri öldürmenin yeni yollarını sunar.


Zombie Objective Silah Hilesi


Oyunun en belirgin özelliği, oyuncuların, kullandıkları silahın türüne bağlı olarak farklı tarzlarda zombileri öldürmenin keyfini çıkarması için çeşitli silah sistemidir. Silah, sistemi çeşitlendirmek için tabancalar, SMG'ler, tüfekler, HMG'ler ve fırlatıcılardan oluşacak ve oyuncular iki adede kadar farklı silah taşıyabilir. Ayrıca oyuncular, performanslarını artırmak için aksesuarlar, görünümler ve diğer öğeleri ekleyerek her silahı stille özelleştirebilir.


Zombie Objective Mermi Hilesi


Sıcak silahların yanı sıra, bazı soğuk silahlar, oyuncuların yakın mesafedeki zombileri öldürmesine veya kuşatmadan kaçmak istemesine yardımcı olabilir. Ek olarak, zombilerin çoğunu öldürmek için zırh ve el bombaları gibi ek donanımlar da yararlıdır ve oyunculara görev için çevre faktörünü etkin bir şekilde kullanma konusunda birçok fikir verir. Oyuncular her şeyi daha yüksek performansla yükseltebilir ancak her ekipman parçası için uygun malzemeleri bulmaları gerekir.


Zombie Objective Altın Hilesi


Zombie Objective, her görsel öğeyi çok keskin ve gerçekçi oluşturmak için bir 3D grafik motoru kullanır ve hatta çekici ve etkileyici seviyeler tasarlar. Her seviye ayrıca oyuncunun hayatta kalmasını artırmak için patlayıcılar, tuzaklar, mekanikler, kapılar ve daha fazlası gibi çeşitli çevresel etkileşimlerle birlikte gelir. Bazı seviyelerde ayrıca, eğlenceyi geliştirmek ve oyunu daha çekici hale getirmek için patron dövüşleri de dahil olmak üzere, onlar için özel olarak tasarlanmış benzersiz faktörler bulunur.


Zombie Objective Hile Apk


Zombie Objective, oyuncuların zombi avının odağını değiştirmek için farklı görevler yapmaktan zevk aldığı daha fazla oyun modu sunacak. Saldırı, savunma, eskort, tedarik koşusu vb. gibi her modun amacı farklıdır ve oyuncuların daha cömert ödüller alması için birçok modla birlikte gelir. Ayrıca oyunun ana hikayesi, oyuncuların yararlanabileceği özel silahlar da dahil olmak üzere daha birçok özel oyun modunu içerecek.


Zombie Objective Apk indir


Zombie Objective, zombi atıcı türü için birçok yönden mükemmel bir oyundur ve aynı zamanda her şeyi çok çekici hale getirmek için gerçekçi bir 3D motor kullanır. Her şeyden önce, oyunun hızı ve özü, oyunculara hareketli zombi avlarına daldıklarında her zaman mutlak eğlence sağlar.


Zombie Objective indir (MOD, Tanrı Modu / Yüksek Ödüller)


Bir önceki android oyun Grand Battle Royale Pixel FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar