The Trail Para Hileli MOD APK [v10111]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 1 The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 2 The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 3 The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 4 The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 5 The Trail Para Hileli MOD APK [v10111] 6

The Trail Para Hileli MOD APK [10111] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyuna gelince, oyuncular sadece barışçıl ve dostane duyguların tadını çıkaracak, hatta en sevdikleri şehri inşa edecekler.


The Trail 10111 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Sınırsız at nalı
Hayatta kalma macera türü genellikle sonsuz oynanışa sahip oyunlardır ve oyunculara her zaman keşfedecekleri veya eğlenecekleri birçok şey sunar. Ancak The Trail, sonsuz bir macera oyunu olmasına rağmen bu özelliklere sahip değil. Bu oyunda, oyuncular her zaman takipçiler için yeni şeyler arayan öncüler ve kaşifler olacaklar. Yeni topraklar, bol kaynaklar ve yol boyunca birçok yeni kültür gibi. Oyuncunun yolculuğu sonsuzdur ve şehirlerini sonsuz eğlence için inşa etmeye karar verene kadar durağı yoktur. Bir macera oyunu arıyorsanız, ancak nazik, sevimli bir oyun ve birçok harika şey varsa, bu oyun ihtiyacınız olan cevaptır. 


The Trail v10111 MOD APK


The Trail'in merkezi, güzelliğe hayranlık duyan, çevre ile etkileşimde bulunan, yeni medeniyetleri keşfetme ve ticaret yapma, yeni topraklara sonsuz maceralar sunar. Kısacası, oyuncular sürekli olarak büyük ölçüde ıssız bir ülkeye doğru ilerlerken her zaman yeni ve benzersiz şeylerin tadını çıkaracaklar. İlginç bir şekilde, işçiliği ve toplama faktörleri de dahil edilecek ve oyuncuların bir öncünün hayatını deneyimlemesine ve geniş topraklarda tek başına hayatta kalmaya çalışmasına izin verecek. Oyuncular diğer insanlarla iletişim kurarken, oyuncuların yeni öğeler toplamasına ve önemli yerel bilgileri toplamasına olanak tanıyan ticaret ve sohbet özellikleri görünecektir. Oyun, oyuncuların gelecek nesiller için gizemleri aramaya devam etmesini sağlayacak kadar eğlenceli ve nazik şeyler içeriyor.


The Trail 10111 Para Hile Apk


Oyunun, The Trail'deki özgürlük faktörünü vurgulayan oyuncular için belirlenmiş herhangi bir görevi veya hedefi yoktur. Bununla birlikte, oyuncu sürekli olarak hareket ediyorsa ve arazide bir şeyler keşfediyorsa, oyunda birçok büyüleyici şey vardır. Oyuncu hareket ettikçe harita genişler ve oyuncu araziler veya ovalar dahil olmak üzere yerellik hakkında anlamlı bilgiler kazanır. Oyuncular ayrıca bu oyunun yüksek poli grafikleri altında sayısız güzel, görkemli ve etkileyici doğa manzarasının tadını çıkaracaklar. Oyuncu, yol boyunca yeni kabileleri veya medeniyetleri başarılı bir şekilde keşfederse, oyunun öncü ve kaşif unvanıyla birçok ödülü olacaktır.


The Trail 10111 Altın Hile Apk


Eşyaların işlenmesi ve toplanması, oyunculara yolculuk boyunca birçok avantaj sağladığı için The Trail'de önemli bir faktör olacak. The Trail'in içindeki dünya sonsuz ve beceriklidir, bu nedenle oyuncular çevrelerine dağılmış öğeleri kolayca bulabilirler. Pek çok öğe oyuncu için işe yaramayabilir, ancak üretim oturumlarında özel kullanımları vardır. Oyuncu, oyuncunun keşfettiği her şey için tüm tarifleri içeren bir üretim kılavuzuna erişebilecek. Bu, yolculuk için araçlar, malzemeler, ekipman ve daha fazlasını içerecektir. Tabii ki, oyuncu dünya çapında yerleşik bölgelerden veya kabilelerden geçerse el kitabını genişletebilir.


The Trail 10111 Nal Hile Apk


Yeni topraklar keşfetmek, oyuncuların The Trail'de dinlenip eğlenebileceği bir şeydir; aynı zamanda oyuncuların kalıcı dinlenme yerlerine karar vermelerine veya insanların yerleşmeleri için yeni şehirler inşa etmelerine yardımcı olur. Dahası, oyuncu kültürü genişletebilir ve dünyayı olduğu kadar çeşitli hale getirebilir. Yapı mimarisi mekanizması, oyuncuların yalnızca önceden tasarlanmış mimarileri inşa edebilmek için yeterli kaynağı toplamaları gerektiğinde basit ve yaygındır. Kaynakların toplanması başkalarına aktarılabilir, inşaat için işe alınabilir ve insanların gelip gideceği kasabalar yaratılabilir.


The Trail Hile Apk 2021


Oyuncular yeni kabileler veya kasabalarla iletişim kurduklarında, değiş tokuş öğeleri ve kültürel alışverişler mevcut olacaktır. Oyuncu öğeleri takas edebilir, yeni araçlar takas edebilir ve diğer yerleşim yerleri için bilgi toplayabilir. Takas, para birimi hala popüler olmadığında yeni ve çekici bir şekilde gerçekleşiyor ve oyuncular, öğeleri dünya çapında dağıtmada birçok avantaja sahip olacak. Dahası, takas her şehri zengin ve müreffeh yapacağından, oyuncular yol boyunca topladıkları her bir öğenin değerini toplamak için başkalarıyla etkileşime girebilirler.


The Trail APK Son Sürüm indir


The Trail, oyuncuların zor bir yaşam sürmesini sağlamadığında, ancak yeni toprakları keşfetmeye odaklandığında en iyi macera oyunlarından biri olarak kabul edilir. Oyun, dünyalar ve karakterler inşa etmek için yüksek poli grafikler kullanacak ve oyunculara yolculuk boyunca en şaşırtıcı ve etkileyici sahneleri sağlayacak. Bu oyuna gelince, oyuncular sadece barışçıl ve dostane duyguların tadını çıkaracak, hatta en sevdikleri şehri inşa edecekler.


The Trail'i İndir (MOD, Sınırsız Para / Nal Hilesi)


Bir önceki android oyun Alien Shooter 2 - Reloaded APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar