Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 1 Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 2 Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 3 Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 4 Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 5 Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [v1.330.16] 6

Pet Rescue Saga Mega Hileli MOD APK [1.330.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu bir evcil hayvan kurtarma oyunudur, bu nedenle daha fazla oyuncu çekebilmek için bir evcil hayvan imajı oluşturmak son derece önemlidir.


Pet Rescue Saga 1.330.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sonsuz Can Hilesi
  3. Sonsuz Güçlendirici hilesi (En az bir tane olmalıdır)

Pet Rescue Saga, sevimli çizgi grafiklere sahip benzersiz bir oynanışa sahip ünlü bir entelektüel bulmaca oyunudur. Göreviniz yıldızları parçalamak ve komik hayvanları kurtarmak ve oyunun gerektirdiği puanı elde etmenize yardımcı olmaktır. Oyun, oyuncuların benzersiz özellikleri denemeleri ve keşfetmeleri için yüzlerce farklı seviye içerir. Kutuları kırmak ve zorlu seviyeleri fethetmek için çeşitli silahlar kullanacaksınız. En yüksek puanı almak için akıllıca ve mantıklı düşünün.


Pet Rescue Saga v1.330.16 MOD APK


Bu evcil hayvan kurtarma oyunu, güzel efektlere sahip basit ama güzel bir tasarıma sahip bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki blokları tahtadan temizlemek ve evcil hayvanı dikkatli bir şekilde kurtarmak için eşleştirmelisiniz. Mükemmel yapboz becerilerinizle Pet Rescue Saga'da saatlerce sürecek eğlenceli eğlenceler yaşayacaksınız. Ayrıca, oyun ilerlemesini kaybetme korkusu olmadan oyunları cihazlar arasında kolayca senkronize edebilirsiniz.


pet rescue saga sonsuz hile (güncellendi)


Oyun hala klasik bağımlılık yaratan üçlü eşleştirme oyununu uyguluyor, ancak arka plan müziği daha eğlenceli ve grafikler daha iyi, size harika bir deneyim sunuyor. Pet Rescue Saga, diğer oyunlar gibi çok oyunculu modu değil, çekici bağımsız bir oynanışa sahiptir, böylece oyuncular oyunu istedikleri zaman oynayabilirler.


Pet Rescue Saga apk dayı


Bu bir evcil hayvan kurtarma oyunudur, bu nedenle daha fazla oyuncu çekebilmek için bir evcil hayvan imajı oluşturmak son derece önemlidir. Birinci sınıf çizim yeteneğiyle yayıncılar, köpekler, tavşanlar, kediler, domuz yavruları gibi sevimli evcil hayvanların resimlerini tasarladılar… ve bunlar, oyuncunun onları yok etmesini ve oradan kurtarmasını beklemek için renkli sütunlar üzerinde duracak şekilde düzenlenmiştir. 


Pet Rescue Saga Apk Hile


Ayrıca oyunda elmaslar, patlayıcı bombalar, renkli boya kapları, kilitli hayvan kafesleri ve oyuncunun yok etmesi için daha birçok eşya gibi çeşitli eşyalar bulunuyor. Oyuncuların keşfetmesi için her iki haftada bir yüzlerce farklı bulmaca seviyesi güncellenir.


Pet Rescue Saga 2021 Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi Pet Rescue Saga hamle hilesi, bağımlılık yapıcı oynanışıyla oyuncuları kendine çeken basit bir evcil hayvan kurtarma oyunudur. Oyun tahtasından kaybolmalarını sağlamak için renkli blokları aynı renkte bir sıra halinde düzenlemeniz ve evcil hayvanın tahtadan çıkması için bir seviye aşağısına yardım etmeniz gerekir. Renkli blokları akıcı ve esnek dokunmatik sistem lehine hareket ettireceksiniz.


Pet Rescue Saga Sınırsız can Hilesi


Ayrıca oyunun zorluğu giderek artacak ve evcil hayvan kurtarma görevini tamamlayabilmek için bilgeliğinizi ve uygun oyun stratejisini kullanmalısınız. Oyun ayrıca renkli bloklara uygulamak için bomba, çekiç, roket veya donma gibi silahlarla donatıyor ve evcil hayvanları kurtarmanızı kolaylaştırıyor. Renk bloğunu belirtilen aralıkta kırmanıza yardımcı olmak için her aracın farklı kullanımları olacaktır.


Pet Rescue Saga Altın Hilesi


Her farklı oyun ekranında, belirli bir zamanda görevi tamamlamanız, hem evcil hayvanı kurtarmanız hem de renkli kareleri yok ederek karşılık gelen puanı almanız ve görev gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmanız gerekecek. Süre dolduysa ve gerekli puan sayısını tamamlamadıysanız, başarısız olur ve turu geçemezsiniz. 


Pet Rescue Saga Altın Hilesi


Ayrıca Pet Rescue Saga, oyuncuların rekabet etmesi için birçok farklı seviye ekleyerek daha fazla eğlence katıyor ve oyuncular oyunda birçok yeni rakiple etkileşime girip arkadaş edinebiliyor.


Pet Rescue Saga İndir (MOD, Sonsuz Hamle Hilesi)


Bir önceki android oyun Strike Fighters Modern Combat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar