Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 1 Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 2 Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 3 Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 4 Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 5 Farming USA Para Hileli Full MOD APK [v1.42] 6

Farming USA Para Hileli Full MOD APK [1.42] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlik oyunları meraklılarına et satışından, süt satışından, tohum satışından vb. toplanan paralarla oyuncular bunları çiftliklerinin ölçeğini geliştirmek ve büyütmek için kullanır.


Farming USA 1.42 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyunda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz hep artar.
Farming USA sizi gerçek bir tarım çiftliğine götürür. Her zaman hayalini kurduğunuz bir modeli kendi kendinize yönetmenize ve oluşturmanıza olanak tanır. Keskin, canlı görüntülere sahip bir 3D dünya sizi içine çekmek ve büyülemek için açılıyor. Profesyonel bir çiftçiye dönüşürsünüz. Her gün, amcanız sebze yetiştirmek ve hayvancılıkla ilgilenmek kadar sıkı çalışıyorsunuz. Hasat mevsiminin sonunda, sıkı çalışmanızın meyvelerinin tadını mutlu bir şekilde çıkarırsınız.


Farming USA v1.42 MOD APK


Farming USA'nın son sürümünde özel bir çim çeşidi eklendi. Büyüyüp kâr getirecek mısır, pirinç, patates gibi değiller. Yabani otları öldürmede etkilidir. Şimdi, onları ihtiyacınız olan yere dikin. Yıkıcı yabani otların kökünü yok ederek otomatik olarak saldırır. Performansı neredeyse mutlaktır. Tarlanız artık temiz olacak ve hızla büyüyecek.


Farming USA Para Hilesi


Sebze yetiştirme sürecine hizmet eden Farming USA, oyunculara en modern makineleri sunuyor. Özellikle her biri kendine has özelliklere sahip 30'dan fazla farklı araçla. Mevsime ve döneme bağlı olarak, hangi ulaşım aracını seçeceğinizi düşünmeniz gerekir. Yekeler, traktörler, biçerdöverler gibi oyuncular tarafından en çok kullanılan makinelerden bazıları. Onlar sayesinde emeği azaltır ve verimliliği önemli ölçüde artırırsınız.


Farming USA Altın Hilesi


Modern teknoloji, bitki geliştirme sürecinin her aşamasına derinlemesine girer. Elinizde sihirli bir yeke varken toprağı sürmek için artık çapa veya kürek kullanmanıza gerek yok. Akıllı kontrol sistemi ile kontrol etmeniz gerekiyor. Sonuç inanılmaz derecede etkilidir ve toprak eşit derecede gözenekli ve verimlidir. Dikim için bile tarlaya elinizle veya ayağınızla dokunmanıza gerek yoktur. Ekici, a'dan z'ye her şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.


Farming USA Hile Apk


Büyük ölçekli bir çiftliğin sahibi olursunuz. Spesifik olarak, sahip olduğunuz varlık sayısı ahırları, depoları ve 5 alanı içerir. Orada durmadan, bu alanda yaşamak için fazladan bir ev inşa edersiniz ve çiftliğe bakmak için daha uygun olursunuz. Çiftliğiniz o kadar büyük ki bir gün sonuna kadar gidemezsiniz. Gelişimlerini ziyaret etmek ve izlemek için belirli bir plan yapmalısınız. Bir gün tahıl bahçesinden geç, yarın çiftliğe git…


Farming USA Apk indir


Farming USA, oyuncuların daha hızlı hareket etmesine yardımcı olmak için size bir araç satıcısı sunuyor. Burası en modern ve dayanıklı arabaları içeriyor. Evcil hayvan ve sebzelerden oluşan zengin ve çeşitli hazinenin yanı sıra, lüks bir araba koleksiyonuna da sahipsiniz. Evinize yakın ama biraz daha uzaktaki yerlere yürüyebilirsiniz, bir araba satıcısına gidin ve rastgele herhangi bir süper araba seçin.


Farming USA APK Dayı


Çiftliğiniz bir eko-turizm alanı kadar güzel. Rengarenk çiçekler ve ağaçlarla çevrili. Bu nedenle, ekin bakımı ve kontrolü ana görevinin yanı sıra, bir peri bahçesine dalmış olursunuz. Arabadan dışarı bakan birinci şahıs bakış açısıyla veya dışarıdan üçüncü şahıs bakış açısına geçişle oyuncular bu eşsiz doğal güzelliğin keyfini sonuna kadar çıkarıyor.


Farming USA apk android oyun club


İlk olarak 5 tarladan mısır, buğday veya soya fasulyesi yetiştirebilirsiniz. İstediğiniz veya piyasaya uygun herhangi bir tohum. Çiftçilik sürecinde, oyuncuya birçok zorluk geliyor. Spesifik olarak, ağaç yeni çiçek açtı, meyve hızla solucanlar için lezzetli bir av oldu. ABD'de çiftçilik yapmak, pestisitleri püskürtmek ve yok etmek için kullanmanıza izin verir. Bu sayede bitkileriniz her zaman güvende ve sağlıklıdır. Hasat mevsimi nihayet, tüm oyuncuların emeklerinin bitmiş ürününü dört gözle beklediği zaman geldi.


Farming USA Apk Son Sürüm


Çiftçiliğin yanı sıra başka bir şekilde iş yapabilirsiniz, yani hayvancılık. Fazla bitkileri onlar için yiyecek olarak kullanın. Hayvancılık ve kümes hayvanı ırklarını, komşu çiftliklerden düşük fiyata geri alacaksınız. Etten, sütten yararlanacaksınız. Domuzlar ve inekler çiftliğiniz için tam bir domuz ve buzağı sürüsü üretecek. En iyi, en eşsiz çeşitleri saklıyorsunuz. Geri kalanını orijinal sermayeyi geri almak için satabilirsiniz.


Farming USA indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar