Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [v1.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [v1.01] 1 Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [v1.01] 2 Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [v1.01] 3 Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [v1.01] 4

Rogue Archer Survival Para Hileli MOD APK [1.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hata yapmamak ve kafalara doğru ateş etmemek gerekir.


Rogue Archer Survival 1.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Rogue Archer Survival – bu oyun herkesi rakiplere yay ile ateş etmeye davet ediyor. Büyük bir silah kaynağınız, bonuslarınız ve bir dizi harika beceriniz var. Beklendiği gibi, karakter küçük bir platformda bulunur ve buradan diğer platformlarda duran düşmanlara ateş eder. Kafadan vuruş herhangi bir rakibi yok edecektir (bir kaskla korunanlar hariç). 


Rogue Archer Survival v1.01 MOD APK


Gövdeye vurursanız, ek bir atış yapmanız gerekecek ve bu süre zarfında bunu umacaksınız. Koğuş güvenli ve sağlam kalacaktır. Kazanarak, yeni tür yaylar, oklar ve faydalı bonuslar satın almak için kullanabileceğiniz paralar kazanacaksınız.


Rogue Archer Survival Para Hilesi


Rogue Archer Survival'ın tüm oynanışı, platformlarda duran düşmanları vurmak. Farklı mühimmatlara sahipler, bu yüzden oyunun zorluğu sürekli artacak. Buradaki en önemli şey, okun davranışının kontrolüne ve mekaniğine biraz alışmaktır. Zamanla, düşmanlarla nasıl daha etkili bir şekilde başa çıkacağınızı anlayacaksınız.


Rogue Archer Survival Altın Hilesi


Kendinizi bir okçu olarak deneyin. Yeni başlayanlardan profesyonellere geçin, yolunuza çıkan herkesi yok edin. Oyun, karakteri nasıl kontrol edeceğinizi ve başarılı bir şekilde bir sonraki seviyeye geçmek için ne yapmanız gerektiğini öğreneceğiniz kısa bir eğitimle başlayacak.


Rogue Archer Survival Hile Apk


Çeşitlilik için kask, fiyonk ve diğer silahlar şeklinde ekipman burada mevcuttur. Kasklar, iyi nişan alınmış düşman atışlarına karşı savunmak için harikadır. Bir başlığın kalitesi, kaç tane doğrudan darbeye dayanabileceğine bağlıdır. Bir yay satın almak size herhangi bir iyileştirme getirmeyecektir, sadece görünüm değişecektir. Yaya ek olarak, mızraklar ve shurikenler de var, ancak oyundaki vurgu hala yaylarda.


Rogue Archer Survival Elmas Hilesi


Sadece tek bir oyunda kullanılan bonuslar da vardır. Bu çeşitli güç kalkanları yalnızca yansıma yapmakla kalmaz, aynı zamanda okları rakiplere geri gönderir. Çeşitli ok türleri de rakiplere temel hasar verir. Örneğin, ateş yanar ve buz donar. Ateş, elektrik ve zehirli mermiler fırlatabilen, okçuyu koruyan ve sağlığı geri kazandıran bonuslar ve güçlendiriciler olmadan olmaz.


Rogue Archer Survival Apk indir


Rogue Archer Survival'ın bulunduğu yere geldiğinde, oyuncunun karakteri en sıradan yay ile kontrol etmesi gerekiyor. Her seviyede çizgi film adamları ve kana susamış patronlar onunla yüzleşecek. Rakipler özel platformlarda, çıkıntılarda bulunur veya sadece yerde dururlar.


Rogue Archer Survival Apk Dayı


Hata yapmamak ve kafalara doğru ateş etmemek gerekir. Dikkatli olun, bazı düşmanların güçlü bir kask şeklinde koruması var. İlk birkaç seviyeyi geçmek çok kolaydır, ancak zamanla zorluk artmaya başlayacaktır. Yay atmak oldukça basittir: Nişan almak ve ateş etmek için parmağınızı ekrana yerleştirmeniz ve okun uçuş yönünün tersi yönde kaydırmanız gerekir.


Rogue Archer Survival indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Towing Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar