Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1] 1 Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1] 2 Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1] 3 Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1] 4 Boom Merge Para Hileli MOD APK [v0.42.1] 5

Boom Merge Para Hileli MOD APK [0.42.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehri günlük hayatın ritmine döndürmek için sihir ve sevginin gücünü veya yapboz yapma yeteneğini kullanın.


Boom Merge 0.42.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Cevher ve Taş
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız para hilesi

Boom Merge oyununda bir zamanlar hareketli olan ve birçok sakini birlikte yaşamaya çeken Hayvan Şehri şimdi kirlendi ve harabeye döndü. Şimdi, birlikte çalışmak ve bu temelsiz lanetleri kırmak için çeşitli hayvanlara eşlik edeceksiniz. Ama önce, hayvan sakinlerini yıkımdan kurtarmak için gerçek bir kahraman olarak rol oynamalısın ve kalan parçaları eşleştirmek için büyülü güçler kullanabilirsin.


Boom Merge v0.42.1 MOD APK


Animal city'i harabelerden kurtarmak için oyuncuların Boom Merge'deki her şeyi birleştirmesi gerekiyor. Bahçedeki aynı eşyalara dikkat edin. Ardından, şehri kurtarmak için en iyi öğe olmak için onları yükseltmek için gücünüzü kullanın. Çalışmanın basit olduğunu söyleyemezsiniz; En iyi eşyaları birleştirmek ve muhtemelen daha fazla hayvan sakinini uyandırmak için bir strateji geliştirin.


Boom Merge Para Hilesi


Bu oyunda dinlenmek için zamanınız yok. Değerli kuru ve saf suyu belirlemeli ve ardından Zootown'daki sakinleri uygun şekilde dağıtmalısınız. Özellikle oyuncular bir dizi garip yaratığın eşsiz güzelliğini keşfedebilir, toplayabilir ve onları hangi mucizelerin beklediğini görebilir. 


Boom Merge Elmas Hilesi


Böylece, şehirdeki her sakinin ve konumun birçok ilginç özelliğini öğrenebilirsiniz. Şehri geliştirmek için birçok nadir kaynak kazanmak için Zootastic dünyasını keşfedin. Daha fazla sakin çekmek için şehrinizi Boom Merge'de en iyi hizmetlerle büyütün. 


Boom Merge Taş Hilesi


Daha fazla nüfus büyüdükçe, şehir gelişti. Sonra küçük bir kulübe de olsa hayvan sakinleri için bir barınak inşa edin. Doğru hizmetler sağlandıktan ve dinlendikten sonra siparişlerinizi takip edeceklerdir. Oyuncular, farklı alanlarla 11 karoda herhangi bir şeyi birleştirmek için büyülü yetenekleri kullanabilirler. Özellikle adanızı süslemek için birçok farklı dekoratif eşya kullanabilirsiniz.


Boom Merge Hile Apk


Bölgelerdeki her şeyi en iyi eşyada birleştir ve onu şehri harabelerden kurtarmak için kullan. Yüzlerce bulmacayı hızlı bir şekilde tamamlamak için bir strateji ve mümkün olduğunca çok eşya elde etme şansı ile gelin.


Boom Merge Apk indir


Farklı bölgelerdeki birçok zehirli yaratığı keşfedin ve toplayın, onları alın ve getirdikleri heyecan verici şeyleri dört gözle bekleyin. Dinlenme koşulları sağlandığında emirlerinizi yerine getirecek olan hayvan sakinleri için sıcak kulübeler inşa edin. Toplayın ve onlardan medeni bir şehir inşa etmenin ustası olmak için toplanan yaratıkları toplayın ve sıralayın.


Boom Merge indir (MOD, Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Cat Cannon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar