Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 1 Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 2 Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 3 Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 4 Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 5 Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [v2021.3.4] 6

Motorsport Manager Racing Hileli MOD APK [2021.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beğenilen yarış takımı strateji oyununu ilk kez çevrimiçi hale getiriyor.


Motorsport Manager Racing 2021.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
Motorsport Manager Racing, yarış oyunu türünü sevenler için hayranlık uyandıran bir deneyime sahip. Ancak, kazanmak için benzersiz yarışlara katılmadıkları için onlara yeni bir rol veriyor; dolaylı olarak yapacaklardır. Oyuncuların bu oyunda kazanmak istiyorlarsa dikkat etmeleri ve doğru kararı vermeleri gereken yarışı etkileyen birçok faktör olacak.


Motorsport Manager Racing v2021.3.4 MOD APK


Motorsport Manager Racing, getirebileceği güzellikten dolayı her oyuncunun seveceği hayranlık uyandıran grafiklere sahiptir. Bu oyunda karşınıza çıkabilecek üç farklı türde birçok yarış arabası görebilirsiniz. Dolayısıyla, gerçekten de hızı sevenler için, bu oyunun deneyimi onları tamamen tatmin edebilir ve onlara oyunu kazanmak için yeni ve daha heyecan verici bir rol verebilir.


Motorsport Manager Racing Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncu para kazanmak için farklı yarışlara katılan bir yarış takımı yöneticisi rolünü oynayacak. Aynı zamanda bu oyunda arabaların sürücüsü de olmayacaksınız çünkü sporcular var; işiniz daha taktiksel hale gelecektir. Oyundaki ortamı yukarıdan aşağıya bir perspektiften gözlemleyeceksiniz ve sol tarafta hareket eden arabalarla birlikte değişimi görebileceğiniz oyunun yarış sırası yer alıyor.


Motorsport Manager Racing Araba Hilesi


Bu yarış tamamen otomatiktir ve sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. Aynı zamanda oyun, her oyuncunun yarışını etkileyen belirli bir hava durumu sistemine de sahip. Yani yapmanız gereken tek şey her zaman oyuncularınızın bu oyunda kazanmalarına yardımcı olacak bir yol bulmak ve onların gözlerini oyundan ayırmaları zor. Motorsport Manager Racing, herhangi bir oyuncunun oyuncunun bir yarış takımı yöneticisi olacağını anlayıp zafer getirmeye çalışacağı heyecan verici bir oyun tarzına sahiptir. Sporcular, arabayı yükseltmek için olabildiğince çok para ve özel kaynaklar kazanmak için bir seviyeden diğerine gidecekler. Aynı zamanda herkes oyun ekranını kazanmak isteyecektir.


Motorsport Manager Racing Hile Apk


Oyunun başlangıcında, aracın bilgileri ve performansı ve sürücünün becerisi aracılığıyla ulaşabileceğiniz konuma genel bir bakış alacaksınız. Ancak, bu oyunda benzersiz bir konum elde etmek için birçok turun üstesinden gelmeniz gerekeceğinden, bu resmi sonuç değildir. Bu oyunda üç önemli pozisyon her zaman birinci, ikinci ve üçüncü konumdur. Yani herkes bunu başarmayı arzuluyor.


Motorsport Manager Racing hile nasıl indirilir?


Bir maça girdikten sonra, oyunun içinde neler olup bittiğini gözlemlemeniz gerekecek ve yukarıdan aşağıya bakış açısı bunu yapmanın etkili bir yoludur. Aynı zamanda, sporcularınızın yarış sırasında karşılaştığı bazı sorunların üstesinden gelmek için zaman ayıracaksınız. Konuma veya zorluğa bağlı olarak, lastik gibi belirli dişli parçalarını değiştirirken veya çevreye iyi uyum sağlamak için yakıt verimliliğini artırırken yapmanız gereken bazı işler olacaktır. Bu yüzden dikkatlice karar verin.


Motorsport Manager Racing Apk hilesiz


Motorsport Manager Racing size, herkesin uyum sağlamak ve uygun şekilde mücadele etmek için zaman ayıracağı tamamen taktik odaklı bir oyun sunuyor. Yarış başında belirlenen pozisyondan daha yüksek bir pozisyon almak doğaldır. Aynı zamanda oyunda değişiklik ve tamir etmenin yanı sıra arabanızda ne olduğuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuncuların arabalarının performansını iyileştirmek istiyorlarsa dikkat etmeleri gereken birçok parça olacak. Bu genellikle yarış oyunlarında bulunur ve oyuncuların bunu yapmak için çok paraya ihtiyacı olacaktır. Özellikle, uygun bir parçayı yükseltmek için bir malzemeye ihtiyacınız olacak ve ardından paranızı onu inşa etmek için harcayacaksınız ve beklemek biraz zaman alacak. Ardından işlem tamamlandıktan sonra aracınıza kuracaksınız.


Motorsport Manager Racing Son Sürüm Apk indir


Yükseltme malzemeleriniz veya paranız biterse, bunları kazanmak için savaşlara katılmanız gerekir. Her maçtan sonra, belirli miktarda bonusla birlikte arabadaki parçaları yükseltmek için bazı malzemeler bırakacak. Para kazanmak için sahneden sahneye çıkacaksınız ve bazen maçlarınızdan biraz şans elde edeceksiniz. Özellikle, bazı yatırımcılar size gelecek ve size iki seçenek sunacak. Bunlardan biri hayranlık uyandıran bir miktar.


Motorsport Manager Racing indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Black Hole Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar