World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 1 World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 2 World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 3 World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 4 World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 5 World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [v535] 6

World War 2 Strategy Battle Para Hileli MOD APK [535] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların ülkeler arasında gerçekçi savaşlara katılabilecekleri canlandırıcı bir deneyim sunar. İki gruptan birine katılacaksınız ve kazanmak için farklı görevleri yerine getirmeniz gerekecek.


World War 2 Strategy Battle 535 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sonsuz Madalya Hilesi
World War 2 Strategy Battle, oyuncuların ülkeler arasında gerçekçi savaşlara katılabilecekleri canlandırıcı bir deneyim sunar. İki gruptan birine katılacaksınız ve kazanmak için farklı görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Havada, tepelerde, ovalarda veya su altında geliştirilen birçok savaş alanı konuşlandırılır. Artık uzun vadeli savaş planları geliştirilmelidir. Kazandığınızda alacağınız ödül miktarı büyük toprak parçalarıdır.


World War 2 Strategy Battle v535 MOD APK


Büyük bir savaş gücü olarak, World War 2 Strategy Battle oyuncuları savaşın başarısını belirleyen önemli rollere sahiptir. Bu heyecan verici oyunla destansı geçmişinize hemen şimdi devam edebilirsiniz. Desteklenen birçok içerik, savaş alanına, katılan birlik sayısına ve infaz edilecek kuvvete karar verirken size daha fazla seçenek sunar. Uygulanması gereken eşyaların önceden hazırlanması gerekecek ve maçı düzenleyip başlatmak için biraz zamanınız olacak.


World War 2 Strategy Battle Para Hilesi


Yoğun 1:1 kafa kafaya eşleşme, yukarıdan görülen çok yönlü bir kamerayla hareketinizi yakalar. Üçüncü şahıs bakış açısıyla, süreçte olan her şeyi görebilirsiniz. Bir karşı saat, katılan kuvvetlerin nerede duracağını belirleyen süreyi ölçer. Oyuncular, birçok yönden bir saldırı ile karşı karşıya kaldıklarında iyi hazırlanmalıdır. Çatışma ancak ikisinden biri son miktarda araç ve silahı korumak için yenilgiyi doğruladığında sona erdi.


World War 2 Strategy Battle Madalya Hilesi


Bölge ve bölge ülkelerinin etkisi için rekabet hikayesi için tipik savaş, şiddetli hale geldi ve birçok savaş alanında gerçekleşti. Tepelerin hüküm sürdüğü, nehirlerin aktığı yer, hatta denizde sürpriz bir saldırı olabilir. Oyuncular, çok sayıda zırhlıya veya tanka sahip olmak için daha fazla para harcamak zorunda kalacaklar. Durum kötüleştiğinde özel uçaklar size yardımcı olacaktır. Her şeyi sınırlayacağız.


World War 2 Strategy Battle Hile Apk


Kullanılan silahların tümü araştırma laboratuvarının kreasyonlarıdır. Mağazayı ziyaret ettiğinizde bunlara erişebilecek ve bunları kullanabilmek için ödeme yapacaksınız. Her tank tipi için farklı mühimmat türleri uygun olacaktır. Savaş için kullanılan askerler, rakiplere yaklaşma, onları devirme veya canlı yakalama görevini yerine getirecek. Yukarıdan bakıldığında, gökyüzüne bomba atan uçakların görüntüsünü neredeyse hiç göremezsiniz. Kazananı bulmak için sonuna kadar savaşalım.


World War 2 Strategy Battle Apk indir


2. Dünya Savaşı nedeniyle savaşa katılan tüm güçlerin son derece cesur saldırı planları mevcuttur. Bereketli, kaynak açısından zengin araziye sahip olmanın beklenen ödülü ile, siz ve diğer oyuncular hepsine sahip olmaya çalışıyorsunuz. Skor tablosunda en güçlünün pozisyonu hala boş. Oturma hakkını kim kazanacak? Bunu başarmak için nelerden geçmeniz gerekecek? Savaş başladığında her şey deşifre edilecek.


World War 2 Strategy Battle Apk Son Sürüm


World War 2, oyunculara hem görsel hem de ses açısından yeni bir deneyim getiriyor. Gelişmiş performans ile tüm oyun içi aksiyonlar kolaylıkla hayat bulur. Parmağınızı ekranda hareket ettirerek savaşan kuvvetlerin konumunu kontrol edeceksiniz. Güzel 3D grafik teknikleri, herhangi bir yılda şiddetli savaş alanında geçen hikayeleri daha uzun süre hatırlamanıza yardımcı olabilir. Tarih bir kez daha tekerrür ediyor; Deneyiminizle küresel liderlik tablolarında hegemonyaya sahip çıkın!


World War 2 Strategy Battle indir (MOD, Sınırsız Madalya / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Farmer Simulator Tractor 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar