King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 1 King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 2 King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 3 King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 4 King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 5 King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [v1.8.97] 6

King Of Defense Battle Frontier Elmas Hileli MOD APK [1.8.97] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Özel bir kule savunma oyunudur.


King Of Defense Battle Frontier 1.8.97 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas hilesi
  2. Sınırsız Kristal hilesi
  3. Kilidi Açılmış Ücretli Kahramanlar
King Of Defense Battle Frontier, insan dünyasının bir krallığı olan The Dwart Kingdom'da geçiyor. Birkaç bin yıl önce, Cüce Krallığı tüm insan uygarlığının en büyük krallıklarından biriydi. Burası tüm insan uygarlığının merkezi olarak kabul edilir ve herkes bununla gurur duyar. Birçok insan, istedikleri huzurlu hayata başlamak için bu yere gelir. Sakinleri sakin bir hayatın tadını çıkarıyor ve bu şehirde yaşamak için çalışıyor. Ama bir gün, Nagath isyan etti ve burayı almak için Cüce Krallığına saldırdı. Bu yerdeki tüm insanları öldürmek için uyku alanından iblisleri çağırmak için sihirli güçlerini kullanırlar.


King Of Defense Battle Frontier v1.8.97 MOD APK


King Of Defense Battle Frontier, cüce Krallığı'nın ordusu, halkının ölmesine izin veremezdi, bu yüzden doğruluk ve kötülük arasındaki savaş gerçekleşti. The Dwart Kingdom, tüm canavarları yok etmek ve insanların barışını korumak için bir karşı saldırı başlattı. Ama bu kolay olmayacak, savaş hiçbir zaman kolay olmadı ve barışı korumak için her zaman fedakarlıklar olacak. 


King Of Defense Battle Frontier hile apk


Aynı türdeki diğer birçok oyun gibi, oyuncular da düşmanla savaşabilmek için kuleler inşa etmelidir. Oyunda, oyuncuların seçebileceği dört farklı kule türü vardır. Bunlar, oyuncunun seçebileceği farklı özelliklere sahip olan Warrior, Archer, Wizard ve son olarak Canon'u içerir. 


King Of Defense Battle Frontier Para Hilesi


Örneğin, Savaşçı savaşmak için iki asker yaratacak ve her öldürüldüğünde iki yeni insan yaratmak birkaç saniye sürecek. Sihirbazlar, düşmanlara saldırmak ve onları yok etmek için şimşek çakabilir, uzun menzilli ve güçlü ama çok hızlı değil. Canon'un çok fazla hasarı var ve büyük hasar veriyor, ancak yavaş bir hızı var, Archer ve Magic'ten çok daha yavaş. Ekranda çok sayıda boş hücre olacak ve oyuncular burada kuleler inşa edebilecekler. Oyuncular kazanmak için kuleyi nereye inşa edeceklerini bilmelidir.


King Of Defense Battle Frontier Elmas Hilesi


Canavar ne kadar geç güçlenirse, yeterince güçlü olmazsa o kadar çok oyuncu kazanamaz. Oyuncuların güçlenmesine yardımcı olmanın bir yolu, parayı kulenin gücünü yükseltmek için kullanmaktır. Her kule maksimum üçe yükseltilir ve her yükseltme oyunculara birçok avantaj sağlar. Oyuncular, güç, hız ve diğer birçok şey gibi düşmanlarla savaşmak için birçok şeyi geliştirebilir. Ancak önce, oyuncuların yükseltme yapabilmek için para kazanmaları gerekir. Her yükseltme yaptığınızda, oyuncu çok para harcayacak ve para kazanmanın yolu düşmanı yok etmektir. Oyuncunun yok ettiği her düşman, oyuncu kullanması için bir miktar alacaktır. Yükseltmeye ek olarak, oyuncuların kule inşa etmek için de parayı kullanmaları gerekiyor.


King Of Defense Battle Frontier Karakter Hilesi


Oyunda çok önemli bir özellik var ve birçok oyuncunun ilgisini çeken iki farklı kulenin gücünü birleştirerek tek bir kule haline getirmek. Bu özellik, piyasadaki pek çok oyunun yapamadığı yeni bir özellik. Diğer birçok oyunda, her kule sadece bir kule inşa edilebilir, ancak bu oyun için her konum için iki kuleye kadar inşa edebilirsiniz. Oyuncular, Warrior ve Archer'ı birleştirebilir veya Archer ve Wizard'ı birleştirerek her ikisinin gücüyle bir kule oluşturabilir. Bu, oyuncuyu güçlü rakiplere karşı kolayca kazanmak için daha güçlü hale getirecektir.


King Of Defense Battle Frontier İndir (MOD, Sınırsız Elmas / Kristal / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Parkour Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar