Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Traffic Tour Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Traffic Tour Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüksek tempolu bir yarış oyunudur. Tehlikeli otoyollarda araba kullanmanın hazzını yaşayacaksınız.


Traffic Tour 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi.Tüm arabalar açıktır;
  2. Para Hilesi. Para ve altın için ücretsiz alımlar;
  3. Arabaları yükseltemezsiniz!
Yarış türü, birçok farklı platformda yoğun bir şekilde geliştirilmiştir ve oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için sürekli olarak birçok yeni şey sunar. Her zamankinden daha erişilebilir ve daha esnek araç kontrolü için grafikler ve geliştirilmiş kontrol mekanizmaları içerir. Bu nedenle bu makale, yeni nesil yarış oyunu ve herkese getirdiği özgünlük ve eğlence için bir simülasyon oyunu olan Traffic Tour'u tanıtacağız. Her şeyden önce, oyun aynı zamanda oyuncuların arkadaşlarını geniş yollarda eğlendirmeleri için harika bir fırsat olan çevrimiçi yarışa da sahip.


Traffic Tour v2.0.0 MOD APK


Traffic Tour'un oyuncuları şaşırtmak istediği ilk şey, oyuncunun sürüşünü canlandırmak için pistlerin yenilikçi tasarımı da dahil olmak üzere çarpıcı ve gerçekçi 3D grafikleri. Ek olarak, oyun birçok canlı görsel efekte sahiptir ve tüm oyuncu etkinliklerini grafiklerle daha sürükleyici ve etkileyici hale getirir. Sadece grafikler veya çevre değil, dünyadaki tüm süper arabaları yeniden hayal etme yeteneği mükemmeldir ve oyunculara bir zamanlar hayal ettikleri arabaları kullanma şansı verir. Oyuncu yarış türünü seviyor ancak simülasyon tarzına sahipse bu oyun herkese verdiği grafik ve görüntü kalitesi sayesinde mükemmel bir seçim.


Traffic Tour Para Hilesi


Traffic Tour yüksek tempolu bir yarış oyunudur ve oyuncuların yapmasını istediği ilk şey, ilk geliri elde etmek için tehlikeli otoyollarda araba kullanmaktır. Bundan sonra, oyun, diğer sürücülerle yarışlar gibi birçok farklı yarış modunu tanıtacak veya mümkün olan en yüksek puanla sonsuz yolculukları tamamlayacak. Oyuncular ayrıca gelecekte çeşitli araçlara erişebilecek ve aracı birçok özel stille özelleştirmek için birçok heyecan verici içeriğe sahip olacak. Oyuncular oyunun temposunu yakaladıklarında, diğer birçok ekstra yarış modunu keşfetmenin tadını çıkarabilirler ve hepsi, oyuncuların eğlenmesi için sınırlı bir süre için oyundan özel olarak sunulur.


Traffic Tour Altın Hilesi


Oyun, oyunculara en gerçekçi sürüş deneyimini sunmak için mükemmel bir grafik motoru kullanıyor. Etkileyici olan şey, oyuncu daha hızlı hareket ettikçe ekranın ve manzaranın bulanıklaşması ve otobanda hızlanıyormuş gibi bir özgünlük hissi yaratmasıdır. Dahası, oyuncunun hedefi tamamlamak için aile araçları, kamyonlar, polis ve daha fazlası gibi yoldaki tüm engelleri aşması gerekir. Oyun, dünyayı canlandırmak ve oyunculara diğer oyunların sahip olmadığı yeni bir sürüş hissi vermek için sürekli olarak oyuna bu unsurları ekleyecektir.


Traffic Tour Araba Hilesi


Yeni nesil bir yarış oyunu için, kontrol mekanizması herkesin en iyi sürüş deneyimine sahip olması için önemli bir faktördür. Neyse ki, Traffic Tour, oyuncuların rahatça özelleştirmeleri için birçok seçeneğe sahip esnek ve üstün bir kontrol sistemine sahiptir. Oyun aynı zamanda oyuncuların, en sorunsuz ve rahat kontrol deneyimi olan harici kontrol cihazlarına bağlanmasına da olanak tanır. Yarış ya da araba sürerken, oyuncular sürüklenerek ya da güçlendiriciler toplayarak istedikleri herhangi bir araç için nitroyu tamamen şarj edebilir. Oyuncuların kısa sürede hızlanmalarına ve pistteki sayısız zorluğun veya diğer yarışçıların üstesinden gelmek için maksimum hıza ulaşmalarına yardımcı olacaklar.


Traffic Tour Hile Apk


Traffic Tour, oyunculara kilidini açmak veya toplamak için geniş bir araç yelpazesi sunar ve hatta görünümlerini stillerine göre tasarlar ve özelleştirir. Her araçla ilgili etkileyici olan şey, oyunculara harika otomobiller sürmeleri için birçok seçenek sunan performansı ve yükseltilmiş sistemidir. Dahası, her araç birçok farklı görev için uygundur ve oyuncular dünyayı rahatça keşfetmek için onları çeşitli arazilerde sürebilirler. Oyuncu daha otantik duyguları seviyorsa, oyun, sürüş sırasında yeni bir perspektifin tadını çıkarmak için her arabayı lüks bir birinci şahıs bakış açısıyla tasarlayacak.


Traffic Tour 2023 APK -- PARA hilesi


Çevrimiçi yarış modu, zorlukların her zaman gerçek oyuncular tarafından veya arkadaşlar arasında oynanmasını isteyenler içindir. Neyse ki, Trafik Turu çevrimiçi yarış modunu herkesin birlikte eğlenmesi için yeniden hareketli, canlı, canlandırıcı ve eğlenceli hale getiriyor. Dahası, oyuncular çevrimiçi yarış modunu birçok farklı şekilde özelleştirebilir, böylece büyük yollarda sürmek için mükemmel bir dünya inşa edebilir.


Traffic Tour Hile nasıl indirilir?


Traffic Tour, oyunculara mobil platform için en etkileyici ve otantik sürüş deneyimini sunmayı vaat ediyor. Ayrıca oyun, oyunculara birçok ilgi çekici ve eğlenceli içerik getirmek istiyor, bu nedenle herkesi canlı ve canlı dünyasına davet etmek için sürekli olarak yeni şeyler güncelliyor.


Traffic Tour İndir (MOD, Para / Altın / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Sömürgecilik Dönemi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar