NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d]

Puan: 5.00 (Oylar: 18)
NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d] 1 NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d] 2 NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d] 3 NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d] 4 NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.1d] 5

NOVA 3 Premium Edition Para Hileli MOD APK [1.0.1d] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geleceğin savaşçısına dönüşmeye hazır mısın?


NOVA 3 Premium Edition 1.0.1d APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz Can hilesi,
  2. Sınırsız altın para hilesi
  3. Sonsuz elmas hilesi
  4. Sonsuz madde işareti

Son yıllarda telefon şirketlerinin teknolojik gelişimi, oyun endüstrisinin, özellikle de FPS oyunlarının gelişmesine yol açmıştır. Bundan bahsetmişken, muhtemelen iyi bir oyundan bahsettiğimi düşüneceksiniz, bu yüzden size söyleyeyim, haklısınız. Bu yazıda, hem Android hem de iOS platformlarında piyasaya sürülen oyundan bahsedeceğim: NOVA 3 Premium Edition  - bir zamanlar efsanevi olan NOVA 3'e dayanan tamamen yeni bir sürüm. Gameloft tarafından geliştirilen NOVA 3: Freedom Edition, düşüncelerinizi patlatacak mükemmel grafiklerle gelecekte çekici bir fantezi ortamına davet ediyoruz. Oyunculara telefon platformunda bulunan en gelişmiş deneyimi sunar.


NOVA 3 Premium Edition v1.0.1d MOD APK


NOVA 3 Premium Edition, teknolojiye sahip insanların galaksinin her yerine ulaştığı uzak bir gelecekte geçiyor. Geleceğin bir savaşçısına dönüşen oyuncular, NOVA altında eski Yarbay Kal Wardin'e eşlik edecekler, Volteritleri yendikten dört ay sonra Kal, bu savaşı terk etmeye karar verdi, yani Dünya'ya dönmeden önce (uzun bir yer) insanlar tarafından terk edildi) eski bir arkadaşı Yelena'dan umutsuz bir yardım çağrısı aldıktan sonra. İnişte Kal Wardin, Yankı Bir ile yeniden bir araya geldi ve NOVA biriminin bir zamanlar Dünya'yı dünyanın sonundan kurtarabilecek bir nesne olan Judger varlığına ait bir eser keşfettiğini söyledi. 


NOVA 3 Premium Edition Elmas Hilesi


Elbette işler asla kolay olmayacak çünkü şimdi Volterite Yabancılar Ligi, paha biçilmez eserleri çalma ve işleri açma hırsıyla kasıtlı olarak mücadele ediyor. Bu, boyun eğmeyen herhangi bir medeniyeti yok eden bir soykırım silaha dönüştü. Dünyayı yok etmek istemeyen Kal'ın bir zamanlar gizli bir niyeti vardı, şimdi Dünya için savaşma ve doğal güzelliğini geri kazanma görevini üstlenecek.


N.O.V.A. 3 Freedom Edition indir


NOVA 3'e girdiklerinden beri oyuncular Voltaire ile nefes kesen bir savaşa girdiler. Serbestçe kontrol edilen bir stil ve mantıksal ve göz alıcı sanal düğme düzeni ile oyun, diğer atış aksiyon oyunlarına göre daha sürükleyici bir deneyim sunuyor. Oyuncular, makineli tüfekler, tabancalar, pompalı tüfekler ve hatta uzun menzilli tüfekler gibi yüksek ateş gücüne sahip sayısız modern silahın elinde, savaşlarda saklanan ve ellerinden gelenin en iyisini yapan tüm nişancı yeteneklerini kullanabilecekler. Savaş röntgencisi daha az dramatik değil. 


NOVA 3 Premium Edition Can Hilesi


Ana hedefiniz uygun bir pozisyon seçmek, doğrudan hedefe nişan almak ve düşmanı tekrar toza göndermek için doğru atışı yapmaktır. Ve sürekli olarak kuşatılabildiğiniz veya sahneden gizlice geçebildiğinizde, NOVA 3'ün zorluğu kolay değildir. Deneyimin uyarılmasını artırmak için, "Gameloft" size bir başka kurtuluş ölçütü de veriyor, kostümde bulunan süper gücü çok sayıda düşman birliğini yok etmek için kullanmak. Tabii ki, bu silahı sadece gerekli olması durumunda kurtarmalısınız. Bunun, size beklentilerin ötesinde uyarıcı bir savaş getirebilecek son derece esnek bir oynanışa sahip olduğunu düşündüğüm bir oyun olduğu söylenebilir.


NOVA 3 Premium Edition Para Hilesi


NOVA 3 Premium Edition'e geldiğinizde, galakside 10 seviye boyunca destansı savaşlara ve son derece sınıflara katılacaksınız (yıkılmış Dünya molasından Volterite kaynak şehrine kadar). Ek olarak, oyun aynı zamanda tabancalardan askeri araçlara kadar çeşitli silah ve doğaüstü güçleri de destekliyor, hatta savaş uçakları görev hizmetini destekliyor gibi görünüyor. Ek olarak, çok oyunculu sistem bir savaşta 12 kişiye kadar savaşmasına izin verir; 7 farklı görev modu (puan yakalama, bayrak çalma,…) oyunculara mobil FPS oyunları dünyasındaki en dramatik, yoğun ve nefes kesici oynanışı sağlayan yedi farklı oyun seviyesi. Ek olarak, gerçek zamanlı iletişim özelliği maçlarda son derece iyi çalışıyor ve oyuncuların stratejileri tartışmaları ve oyunla daha etkili bir şekilde etkileşime girmeleri için iyi bir destek sağlıyor.


NOVA 3 hilesiz indir


Orijinal versiyonda olduğu gibi, NOVA 3, mobil platformlara resmi olarak indiği gün oyun topluluğu için şaşırtıcı derecede muhteşem grafikler düzenler Yıkılmış gökdelenler, zamanla renk değişimi veya genişleyen manzara gibi yapısal detaylar "Gameloft" titizlikle ve detaylı bir şekilde yatırılır ve tasvir edilir. engin ve kaotik bir kültür manzarası. Flourishing artık sadece manzaraya bakmakla kalmadı, "Gameloft" zırhın her bir eklemini oluşturma sürecinde daha ciddidir. Yanardönerliğin her modern silah üzerindeki etkileri veya Volterite ordusunun her alanında beliren tiksinti ve anormallik, yalnızca oyuncuları değil, diğer potansiyel yayıncıları da baskı altına alan bir oyun çıkardı.


Nova 3 freedom edition indir Android oyun CLUB


Kısacası, Gameloft, NOVA 3'ün yeniden canlanmasıyla, bu, oyun dünyasında son derece başarılı ve çok beğenilen bir üründür. Bu kült oyunda eleştiri bulmak zor. Aksiyon oyunlarının hayranıysanız, o zaman bu görmezden gelemeyeceğiniz bir oyundur.


NOVA 3 Premium Edition'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para / Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Little Big City 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 18 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar