Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617]

Puan: 2.85 (Oylar: 7)
Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 1 Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 2 Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 3 Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 4 Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 5 Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [v3.8.0.3617] 6

Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hileli MOD APK [3.8.0.3617] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu yaramaz kediyi seviyorsanız, onu indirin ve evcil hayvan bakımı yolculuğunu yaşamak için dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılın.


Benim Konuşan Tom'um 2 3.8.0.3617 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Yıldız hilesi
Benim Konuşan Tom'um 2 - Günümüzün modern insanları kedilerine veya köpeklerine önem veriyor. Evcil hayvan, üzgün veya mutlu olduğunda her zaman bizimle olan sadık bir arkadaş olur. Ayrıca bu konuyu geliştiren birçok oyun var. Bunların arasında en başarılısı Benim Konuşan Tom'um. Bu, ilgilenen birçok oyuncunun ilgisini çeken ve dahası bu oyunun birçok farklı versiyonunu deneyimleyebilen sıcak bir oyundur. Pek çok ilginç özelliği ile My Talking Tom 2 oyunundan bahsedebiliriz.


Benim Konuşan Tom'um 2 v3.8.0.3617 MOD APK


Outfit7 Limited, vizyon söz konusu olduğunda çok akıllıdır, oyunun başından itibaren birçok kullanıcı arasında popülerdir. Oyun, kedileri sevdikleri için çocuklar için de uygundur. Benim Konuşan Tom'um 2 hala Benim Konuşan Tom'um gibi, karakteri almak ise Tom kedi yaramaz. Kullanıcı indirme ve yükleme. Oyuna girdikten sonra kullanıcılar, kedi sevgisiyle beslenmeye, süpermarkete gidip yemek almaya, banyo yapmaya ve bunun için kıyafet giymeye başladı. Oyun, kullanıcılara kedi dostu kıyafetler sunuyor. Seviye ne kadar yüksek olursa, belirli kıyafetlerin kilidi o kadar fazla açılır. Benim Konuşan Tom'um 2, oyuncuların kediler için yiyecek ve içecek satın almak üzere ekstra para kazanmalarına yardımcı olacak küçük oyunlar da içerir.


Benim Konuşan Tom'um 2 Para Hilesi


Sık sık Tom'a bakman gerekecek, yoksa bu adam aç ya da kirli burun olacak. Benim Konuşan Tom'um 2 deneyimi, oyuncu gerçek bir kediye bakmak gibidir. Oyunda Tom'a ek olarak köpekler veya kuşlar gibi karakterler de bulunuyor. Arayüzde ayrıca kullanım kolaylığı için kontroller bulunur. Tom'u kızdırmak veya köpeği tehdit etmek için kullanabilirsiniz.


Benim Konuşan Tom'um 2 Altın Hilesi


My Talking Tom 2'deki ekstra oyunlar çok çekici ve çok kullanışlıdır. Oyuncular aynı zamanda Tom'a bakar ve daha fazla oyun indirmek için daha fazla hafıza harcamak zorunda kalmadan aynı uygulamada diğer oyunları oynamak için boş zamana sahiptir. 


Benim Konuşan Tom'um 2 Hile Apk


Daha fazla para kazandığınızda, Tom'un sevdiği yiyecekleri satın almak için para biriktirebilir veya Tom'un şeklini, stilini değiştirmek için güzel kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz. Ek olarak, oyun aynı zamanda oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri saç stilleri ve ayakkabılar sunar. Evlerde, tüm cihazlar, dekorun rengini satın almak ve değiştirmek için bozuk para kullanabilir.


Benim Konuşan Tom'um 2 Yıldız Hile Apk


Benim Konuşan Tom'um 2, sevimli karakterlerle 3D grafiklere sahip. Dünyanın her yerinden birçok çocuk Tom gibi ve bu kediyle oynamak istiyor. Tom'un günlük hayatının sesi de oyuncuyu hemen keşfetmek gibi hissettiren bir gerçek olarak tanımlanıyor. Oyun şu anda ücretsiz olarak indirilmekte ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni özelliklerle sürekli güncellenmektedir. Bu yaramaz kediyi seviyorsanız, onu indirin ve evcil hayvan bakımı yolculuğunu yaşamak için dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılın.


Benim Konuşan Tom'um 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Yıldız Hilesi)


Bir önceki android oyun European War 5 Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar