Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 1 Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 2 Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 3 Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 4 Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 5 Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [v1.0.200] 6

Fishing Clash Mega Hileli MOD APK [1.0.200] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Balık tutma oyunlarına merakınız var ise kesinlikle denemelisiniz.


Fishing Clash 1.0.200 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Balık oltadan çıkmıyor
  2. Her zaman bir kombo alırsınız (ve yakalandıktan sonra bir bonus alırsınız).

Balık tutmak, huzuru seven ve zorlu iş günlerinden sonra rahatlamak isteyenler için sadece basit bir zevktir. Bununla birlikte, bu açık hava etkinliği şu anda en popüler sporlardan biri olma eğilimindedir. Ten Square Game, kullanıcıya yeni bir deneyim sunmak için çevrimiçi balıkçılığın yeni bir sürümü olan Fishing Clash'i piyasaya sürdü . Deniz canlılarının çeşitliliği, oyunun heyecan verici ödülleriyle birleştiğinde kesinlikle sizin için kötü bir seçim olacaktır.


Fishing Clash v1.0.200 MOD APK


Tıpkı normal balık avı gibi, herkes en sevdiği oltaları satın almak, balık tutarken yem ve mücadele etmek zorundadır. Her oyuncunun yeteneğine bağlı olarak balık yakalanıp yakalanmayabilir. Ekranın her iki yanındaki kontrolleri kullanarak oltayı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bir balık avının sonunda, yakalananların sayısı aldığınız altın miktarına karşılık gelecektir. Ek olarak, oyuncular her bir denizden birçok benzersiz balık türünü toplamak için yeni topraklarda maceralara katılmak için kendilerine meydan okumalıdır. Oyun, kullanıcının güzel tropikal adalar, Kuzey Amerika'yı kapsayan büyük göller veya hareketli şehrin kalbindeki sessiz bir nehir gibi seçebileceği balık tutma konumlarına sahiptir.


Fishing Clash 1.0.200 inci hilesi


Oyuncu sayısı oldukça yüksek, bu nedenle Fishing Clash oyuncuların birincilik için rekabet edebilecekleri bir skor tablosuna sahip. Bu sadece oyuncular arasındaki skor farkını gösteren bir skor tahtası değil, aynı zamanda balıkçının elinde telefonda yeteneklerini göstermesi için heyecan verici bir maç. Ek olarak, oyuncular başka insanlarla da arkadaş olabilir. Nadir balıkları yakalama veya sadece eğlence için sohbet etme becerileri hakkında iletişim kurun.


Fishing Clash Hile Apk


Oyuna dahil olan balıkların çoğu titizlikle ve ona en iyi şekilde benzeyecek şekilde tasarlandı. Oyunlar sadece insanların arkadaş edinme konusunda aynı ilgiye sahip oldukları alan değil, aynı zamanda bir bilgi bankası olarak denizin dibiyle ilgili ilginç şeyler. Mutton Snapper, Fener veya Orfoz'un düşmanıdır, göz alıcı, yenilebilir ancak zehirli bir türdür. Denizin dibi de son derece detaylı ve dikkat çekicidir. Avı yakalarken su titreşimi ile birleşen sessiz ses, oyuncunun gerçek bir açık havada balık tutma gezisi yapıyormuş gibi gerçeği deneyimlemesine yardımcı olur. Ayrıca oyuncular için şampiyona etkinliklerine de katılabilirsiniz.


Fishing Clash Taktikleri


Fishing Clash MOD, balık tutmayı sevenler için mükemmel bir seçimdir. İnsanların istedikleri yere gitmelerine izin verilen, ancak evlerinden çıkmak zorunda kalmadan, güzel Rusya'da güzel soğuk kış manzarasının veya Madagaskar'da sıcak yazın tadını çıkarın. Oyun artık Google Play'de mevcut ve yıllar boyunca kullanıcılardan çok fazla destek aldı. Telefonunuzda başlamak için oyuna katılın.


Fishing Clash İndir (MOD, Kolay Kombo, Otomatik Yakalama Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds Dream Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar