Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 1 Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 2 Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 3 Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 4 Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 5 Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [v1.47.2] 6

Angry Birds Dream Blast Para Hileli MOD APK [1.47.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tanıtımından bu yana sayısı yaklaşık 10 yıldır ve oyun, oyun olmaya devam ediyor.


Angry Birds Dream Blast 1.47.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Kalp hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
Angry Birds Dream Blast - Angry Birds, Aralık 2009'dan beri dünyaca ünlü bir marka haline geldi. Lansmanından bu yana sayısı yaklaşık 10 yıldır ve oyun, oyun olmaya devam ediyor. Tüm dünya gibi. Her yaştan oyuncu bile bu oyuna hayran kalıyor. Oynaması eğlenceli olduğu için, tasarımcılar tahmin edilemeyecek birçok yaratıcı zorluklar ortaya attılar. Bunun nedeni, orijinal Angry Birds sürümünün Appstore'da 12 milyon indirmeye ve diğer ücretsiz oyun indirmelerinde çok sayıda indirmeye ulaşmasıdır.


Angry Birds Dream Blast v1.47.2 MOD APK


Bu marka sayesinde, potansiyelini tam olarak kullanmak için pek çok farklı versiyonu piyasaya sürüldü. Angry Birds pek çok oyunda farklı oyunlara sahip görüntüleri istismar etmedi. 2009'da piyasaya sürülen bir oyun paketi değil artık bir marka imajı haline geldi. Rovio Entertainment Corporation, Angry Birds ürünüyle başarılı oldu, bu yüzden bu markayı geliştirmeye odaklandılar. Oyun yayınlama yolunu izlerseniz, bu üreticinin o marka dışında herhangi bir ürüne sahip olmadığını göreceksiniz.


Angry Birds Dream Blast 1.47.2 Para Hile Apk


Angry Birds Dream Blast, yaratıcı bir bulmaca oyunu oynama tarzına sahip yeni bir üründür. Oyuncuların Flower Blossom Saga ile aynı eylem mekanizmasına sahip bir oyuna katılmalarına izin verilecek. Ama tanıdık kuş temasıyla. Özel yeteneklerine bağlı olarak daha birçok parlak işlev de vardır.


Angry Birds Dream Blast 1.47.2 Kalp Hile Apk


Angry Birds BlastDream, kuşların öfkeli dünyasıdır, ancak geleceğin bağlamına yerleştirilmiştir. O sırada küçük kuşlar, Fierce'ın hayatına girmeden önce korkarlar. Küçük zihinleri, kötü yeşil domuzların imajıyla doludur. Göreviniz uyuyan kuşları serbest bırakmak, böylece dünyayı kurtarmak.


Dream Blast hile apk


Oyuncular, renkli toplarla dolu bir dünyaya sokulacağınız çekici bir bulmaca oyununa dahil olacaklar. Aynı renkli topların hepsinin aynı sırada olduğunu söylemeniz gerekeceği için oyunun çalışması oldukça basit. Sadece 3'ten fazla top zinciri, patlayacak ve haritadan kaybolacak. Ne kadar çok top söylerseniz, puan o kadar yüksek olur ve size özel bonus toplar verir. Filmde bulunan kuşların şekline uyan özel yetenekler verecek. Ve bu yetenekler aynı zamanda orijinal Angry Birds'ün yeteneklerini de simüle ediyor. Güzel ışık efektleri ile oyunun grafikleri son derece yüksek. Bu nedenle, Android 5.0 ve üstü sürümlerden oldukça güçlü bir işlemci gerektirir. Hafızanızda yeterli alana sahip olun ve bu oyunun tadını en rahat şekilde çıkarmak için Android'inizi yükseltin.


Angry Birds Dream Blast İndir (MOD, Para Hilesi / Kalp Hilesi)


Bir önceki android oyun Tap Tap Fish APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar