Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 1 Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 2 Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 3 Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 4 Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 5 Township Para Hileli MOD APK [v9.5.0] 6

Township Para Hileli MOD APK [9.5.0] - Hem şehir inşa etmek hem de çiftçilik yapmak istiyosanız bu oyunu kesinlikle tecrübe etmelisiniz. Android için en son sürümü ücretsiz indirin.


Township 9.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harcandığında para artar! (MOD kullanırken ban alabilirsiniz!)

Zengin olmayı seviyor musun? Kendinize ait bir şehir inşa etmek ve büyük bir belediye başkanı olmak ister misiniz? Arazinizi uygun şekilde planlayın, iş verimliliği türünü seçin,… Hiç büyük bir şehrin refahına karar verme hakkına sahip olmayı hayal ettiniz mi? Aslında, Playrix Games yayıncısının sizi Township'in sanal dünyasına götürmesine ve şu anda bu hayali gerçekleştirmenize yardımcı olmasına izin veremezsiniz !


Township Şehir ve Çiftlik v9.5.0 MOD APK


Oyununuz yükseltme modunu takip edecek ve her seviye atladığınızda ilgili öğelerin de kilidi açılacaktır. Oyuna girdiğinizde bir arsa alacaksınız. Ve tüm gelişme tarımdan geliyor, şehriniz de öyle. Buğday, mısır, lahana gibi mahsullerin yetiştirilmesiyle başlayacaksınız… ve sığır, koyun, domuz, tavuk vb. Hayvan yetiştiriciliği ile başlayacaksınız. Doğrudan satabileceğiniz, kümes hayvanları için yiyecek olarak veya hammadde olarak kullanabileceğiniz mahsuller diğer gıda işleme için. Hayvanlara da temel ürünler verilecek. Ürünleri doğrudan satabilir veya diğer işletmeler için hammadde olarak kullanabilirsiniz. Çiftlik inşası veya işleme, arazi ıslahı ve ağaç dikme, çiftlik dekorasyonları gibi aşamaların başarılı bir şekilde tamamlandığı her seferde büyük bir deneyim kazanacaksınız 


Township Şehir ve Çiftlik 9.5.0 Para Hile Apk


Daha yüksek bir seviyeye geldikten ve makul miktarda para kazandıktan sonra, yün, waffle, fırın, restoran vb. Gibi diğer öğeleri takas edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, binaları inşa etmek için çok para harcamak. ve çiftlikteki kendi kendine yeten malzeme ile yatırımınızı hızlı bir şekilde alacak ve daha da fazla kâr elde edeceksiniz.

Arazinizi genişletin ve daha fazla alanda iş yapın. Büyük miktarda paranız olduğunda, lunaparklar, parklar, hayvanat bahçeleri gibi inşaat projelerine yatırımınızı artırabilirsiniz. Ayı, aslan veya zürafa gibi hayvanları ithal edebilirsiniz. Ayrıca sevimli evcil hayvanları da yetiştirebilir ve yetiştirebilirsiniz. Hatta Özgürlük Heykeli, Eyfel Kulesi, Big Ben gibi ünlü binaları ve ülkenin farklı birçok ünlü sembolünü inşa ederek dünyayı şehrinize bile getirebilirsiniz.


Township Şehir ve Çiftlik 9.5.0 Altın Hile Apk


Township oyununda Tarımsal, endüstriyel ve ticari faaliyetlerin yanı sıra şehrinize yakın bölgede madencilik de organize edebilirsiniz. Orada sandığınızdan daha fazla sürpriz yakalayabilirsiniz! Belki, neyse ki, eski bir eseri kazabilir ve onu son derece yüksek fiyatlarla satabilirsiniz? Ayrıca dünyadaki diğer oyuncularla da etkileşime girebilirsiniz. Çevrimdışı bu oyunda harika şeyler yaşamak için arkadaş edin ve diğer oyuncularla tanışın!


Oyun, güzel vuruşlarla 3D grafiklere sahiptir. Oyundaki renkler son derece çeşitli ve parlak. Hayvanlar, bitkiler ve yapılar da inanılmaz derecede ayrıntılı ve güzel tasarlanmış. Gözünüzün önünde canlı bir çiftlik ile birleşmiş bir çiçekler şehri sahnesinin son derece gerçekçi ve canlı olduğunu göreceksiniz.


Township hile nasıl indirilir?


Township'i herkes oynayabilir ve sevebilir . Bu oyun oldukça tanıdık, ancak özellikleri son derece dolu ve güzel grafikler, kesinlikle sizi tatmin edecek. Diğer oyunların aksine, daha sonra çiftliğiniz ve şehriniz için çok zamana ihtiyacınız olacak çünkü altın paralara erişilemiyor. Bir rüyada bir şehir inşa etmek için adım adım kendinizi teslim edebileceğiniz zaman başarı hissini yaşayın!


Township İndir (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar