Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 1 Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 2 Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 3 Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 4 Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 5 Jelly Shift Para Hileli MOD APK [v1.8.13] 6

Jelly Shift Para Hileli MOD APK [1.8.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunu oynamak için sadece ekrana dokunmanız ve yukarı veya aşağı kaydırmanız yeterlidir.


Jelly Shift 1.8.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Kilitler açık
SayGames, Twist Hit, Wobble 3D, Street Dunk, Idle Painter, Rocky Climb, Clean Road ve Rope Around gibi ürünle tanınan bir oyun geliştiricisidir. Bu ürünler basit bir oyun olarak derecelendirilir, ancak kolayca oyuncuların saatlerce batmasına neden olur. Kullanıcılara sürekli olarak en iyi deneyimi sunan SayGames, Jelly Shift'i piyasaya sürdü. Bu oyundan ne bekliyorsunuz? Eğlence, benzersiz oyun veya başka bir şey mi? 


Jelly Shift v1.8.13 MOD APK


SayGames'in önceki oyunlarına benzer şekilde, Jelly Shift oyununda da oldukça basit olacak ve becerilere odaklanacak şekilde tasarlanmıştır. Bir jöle bloğunu kontrol edecek ve şeklini farklı şekillerdeki kapılardan geçmek için uygun şekilde değiştireceksiniz. Peki şekli nasıl değiştirilir? Sadece ekrana dokunmanız ve yukarı veya aşağı kaydırmanız yeterlidir. Her yukarı kaydırmada, jölenin yüksekliği artacak ve genişliği azalacak, aşağı kaydırılırken ise daha alçak ve geniş olacaktır. Herhangi bir şekli değiştirseniz bile, bunun yüzey alanının değişmediğini unutmayın. Açıkçası, bu oyun herhangi bir formda değişiklik yapmanızı gerektirmiyor, nihai amaç sadece geçidi geçmek.


Jelly Shift Para Hilesi


Ancak, bu 2D bir oyundur ve oyuncu yalnızca tek bir perspektifle desteklenir ve oyuncu perspektifi değiştiremez. Öyleyse oyuncu, jöle bloğunun kapı tarafından engellenmediğinden, oyunun hızı artmaya devam ederken ve kapılar birbirine oldukça yakın yerleştirilirken nasıl emin olabilir? Sistem bloğun gölgesini kapılara yansıtacaktır. Oradan, jölenin kapıdan geçip geçemeyeceğini, buna göre ayarlanamayacak kadar yüksek veya çok geniş olduğunu göreceksiniz.


Jelly Shift Oyna


Her oyunun ipuçları vardır ve bir süre Jelly Shift'i deneyimledikten sonra, daha fazla seviyeden geçebilmeniz için bazı yararlı ipuçları verebilirim. Ateş: Belki de en iyi ve en bariz ipucu budur. Ekranın üst kısmında “ATEŞ” enerji barı bulunur, bu enerji barı kapıdan mükemmel bir şekilde geçerse sürekli olarak artacaktır (jöle bloğunun şekli kapının şekline benzer). ATEŞ enerji barı dolana kadar yeşil zırhla korunacaksınız. Bu yenilmez bir durumdur, jöle sadece korunmakla kalmaz, bir süre sonra tüm kapıları yıkabilir.


Jelly Shift Hile Apk


Boşluklara odaklanın: Oyun eğitiminde bundan bahsetmiştim. Oyun, kapılardan geçmek için kuvarsın şeklini mükemmel seviyeye değiştirmenizi gerektirmez. Bunun nedeni, oyunun hızı sürekli artarken şekli en doğru şekilde değiştirmenin çok zaman almasıdır. Bu nedenle ATEŞ sadece oyunun hızı için uygundur, çok hızlı değildir, kapılar birbirine çok yakın değildir ve iyi oyun becerileriniz vardır. 


Jelly Shift Altın Hilesi


Eşyaları toplayın: Gideceğiniz yere giderken elma, karpuz veya dondurma çubukları gibi bazı meyvelerle karşılaşabilirsiniz. Kapıları geçmeye ve onları toplamaya çalışın. Toplanan her bir eşya ile, sistem sizi 50 mor mücevher ile ödüllendirecek ve 3 eşya toplarsanız, sistem 100 mor elmas daha fazla bonus verecektir. Öyleyse soru elmas ne işe yarar? Elmaslar, daha özel şekilli taşlar satın almak veya daha güzel bir etki yaratmak için deriler satın almak için kullanılır.


Jelly Shift APK Son Sürüm indir


Jelly Shift, oyunları seviyeye göre düzenler. Seviye 1'den başlayacaksın, sonra seviye 2, seviye 3,… birer birer. Her seviyede zorluk değişecek. Kapıların özel şekilleri vardır ve aşılması oldukça zordur. Dahası, oyunun temposu da oldukça hızlıdır, oyuncuların iyi gözlem yapabilmelerini ve geçebilmelerini gerektirir. Ancak şimdiye kadar geliştirici, bu oyunun kaç seviyesi olduğunu açıklamadı. Sürekli olarak yeni seviyeleri güncelleyeceklerini ve tamamlayacaklarını ve oyuncuları seviyelerini geçmeleri için zorlayacaklarını söylediler. Oyuna tahta sıralaması özellikleri eklediler ve herkesin başarılarını kurtardılar. Bu özellik sayesinde sıralamanızı diğer oyunculara göre de kontrol edebilirsiniz. Bu oyunda kaç seviye geçebilirsin?


Jelly Shift'i İndirin (MOD, Para Hilesi / Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Flight Pilot Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar