Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 1 Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 2 Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 3 Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 4 Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 5 Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK 6

Soccer Royale v1.7.6 Para Hileli MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! Dünyanın en güçlü takımlarıyla çatışacaksınız.


Soccer Royale v1.7.6 AÇIKLAMASI


Futbol hayranı mısın Elbette bu sporu sevmeyenler de var. Ayrıca 2018, dünyanın en büyük turnuvasının yılıdır: Dünya Kupası, bu nedenle spor daha da çekici. Bu atmosfere katılmak, Soccer Royale 2019, nihai futbol çatışması! oyuncuların futbol sezonunu yaşamalarına uygun doğdu. Bu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur, ancak bir futbol oyunudur. Daha önce Clash Royal veya Clash of Clan oynadıysanız, muhtemelen bu oyunun grafiklerine aşina hissedeceksiniz. Şimdi, bir futbol yıldızı olmaya hazır mısın?


Clash of Clan'ın futbol versiyonu


Diğer taktik oyunlar söz konusu olduğunda, Soccer Royale'i bulmak için, 2018 oyuncularının oynayacakları bir takım seçmek için doğru taktikleri bulmaları gerekiyor. Oyundaki oyuncular son derece çeşitli, seviyeye ve çeşitli savunma ve savunma göstergelerine göre bir kadro oluşturabilirsiniz. Oyun başladığında her iki tarafın da bir hedefi vardır, oyuncunun görevi golü savunmak ve oyuncuları gol atmak için rakibe saldırmak için fırlatmaktır.


Soccer Royale v1.7.6 Elmas Hileli APK 


Oyun bittiğinde, kazanan takım çeşitli kartlar alacaktır. Oradan, oyuncular daha güçlü hale gelmeleri için mevcut oyuncuları yükseltirken daha benzersiz oyuncuların kilidini açabilir. Soccer Royale'in 2018 oyunu, nihai futbol çatışması! sıra tabanlı bir savaş, her takım süre dolduğu sürece bir kez saldıracak. Amaç, sahadaki toptur; oyuncu oyuncusunu seçer ve şutunu yapmak için geri döner. Ancak, oyuncuların pozisyondaki oyuncuları tanıması ve golü atmak için uygun kuvveti ayarlaması gerekir.


Soccer Royale 1.7.6 Para Hile APK 


Soccer Royale 2018, nihai futbol çatışması! Clash Royale'e çok benzer. Bu oyundaki birimlerin yerini profesyonel oyuncular alıyor, büyüler ve saldırı becerileri yerini profesyonel futbol becerileri alıyor. Öte yandan oyunun arayüzü dikey olarak tasarlanmış, oyun alanı ikiye bölünmüş ve oyuncuya en genel görünümü sağlıyor. Güzel 3B grafiklerle ve canlı animasyonlu oyuncularla, bu oyunda harika anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik oyunun ses sistemi ve efektleri de oldukça iyi; oyuncular en heyecan verici futbol oyununa sahiptir.


Soccer Royale v1.7.6 MOD APK


Oyuncuları toplayın ve bu oyunda en baskın takımı oluşturun. Oyuncularınızı yükseltin, istatistiklerini geliştirmek için becerilerinizi geliştirin ve oyuncularınızın yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için her maçta uygun bir taktik geliştirin. Bu oyunu indirin ve dünyanın her yerinden oyuncuların meydan okumalarına hazır olun.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar