321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 321 Shootout Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

321 Shootout Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Elinizdeki silahı iyi kullanın ve zorlu görevleri tamamlayın.


321 Shootout 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
321 Shootout, mobil cihaz kullanıcıları için atış eğlencesi türündeki oyunlardan biridir. Nefes kesen ve heyecanlı çekim anları yaşamak için hemen cihazınıza indirin. Oyuncular, birçok optimum efektle tasarlanmış birçok silahlı savaş serisine katılacak ve bu atış oyununda yavaş yavaş şiddetli ve çekici hissedeceksiniz. Savaşlar gerçekten başladı; Sizi ağırlıyoruz.


321 Shootout v1.1.1 MOD APK


321 Shootout oyununda elinizdeki silahı kullanın ve zorlu görevleri tamamlayın ve hayatta kalmak için ayağa kalkıp savaşmalısınız. Bu, oyuncuların sürekli savaşmasını gerektiren hızlı tempolu bir atış aksiyon oyunu olan birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur. Bu oyunu bir kez oynamayı deneyenler, en yoğun ve çetin karşılaşmalar serisine dalmış durumda ve en kötü ve kurnaz düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. Oyunculara, oyuncunun seçildiği en ölümcül silah olan farklı silah türlerine sahip çok çeşitli silahlar sunuyoruz. En hafif ve en güçlü silahı seçmeniz en iyisi olur, hayatta kalma savaşına en iyisini hazırlamak için yedek mühimmat, el bombası, hançer gibi gerekli aksesuarları donatmayı unutmayın. Oyunda birçok farklı konum, mağaralar, mekanik atölyeler, depolar ve diğer birçok tipik konum gibi araziler var. Konumlar, Dünya'dan çok uzaktaki dünyanın tuhaf gezegen yüzeyi olan tuhaf bir uzay istasyonunda inşa edildi ve kuruldu.


321 Shootout 1.1.1 Para Hile Apk


Kontrol tuşları esnek ve bilimsel bir şekilde oyun ekranında düzenlenmiştir, böylece oyuncular onları kolayca değiştirebilir; Birkaç oyundan sonra hareket konusunda ustalaşabilirler. Düşmanın zamanında tepki vermemesi için savaş alanında hareket etmek, atlatmak ve saldırıları şaşırtmak için karakteri kontrol etmek için parmaklarınızı hızla kullanın. Başka bir topa geçin veya düşmanı yok edecek bir sonraki silaha hazırlanmak için şimdi yeniden doldurun çünkü dinlenmek için fazla zamanınız olmayacak. Sadece ihmal etme, elenebilirsin.


321 Shootout Altın Hilesi


Harita, oyuncuya düşmanın nerede olduğunu göstermek için ekranın köşesinde görüntülenir; oyuncular onlara saldırmak ve onları yok etmek için bu fırsattan yararlanır. Düşmanın kafasını daha hızlı yok etmeyi hedeflemek, oyuncuların yükseltmeleri ve alışverişi kullanması için paraya dönüştürülen daha yüksek bir puan getirir. Mevcut silahları yükseltin, mevcut olmayan silahları satın alın, savaş yeteneklerini optimize etmek için karakterinizi yükseltin. Birinci şahıs nişancı türünün tutkulu oyuncularından biriyseniz, hızlı tempolu, bu oyunu görmezden gelmeye aldanmayın. Oyunda görsel efektler, lokasyonlardan düşman figürüne kadar özenle parlatılıyor, çeşitli silahların şekilleri detaylı ve oldukça gerçekçi. Savaş alanındaki parlak renkler net bir şekilde çizilir, düşmanlar oyuncuların kolayca görmesine yardımcı olmak için kırmızı, sarı veya gri renklidir.


321 Shootout Hile Apk


Oyundaki ses efektleri o kadar incelikli bir şekilde yerleştirildi ki, ayarlama, daha fazla oyuncu savaşın devamına daha yakın hissediyor. Silahların sesi ayrı ayrı programlanmıştır ve her silah farklı şekilde patlayacaktır, yok edilen düşmanın sesi, karakterin sesi ve hareket eden düşmanın sesi. Programlanmış ve eklenen arka plan sesi, savaş atmosferini daha da heyecan verici hale getirir; Oyuncuyu savaşı tamamlamak için zorlamak gibi sesin ritmi açıkça gösterilir. Sonuna kadar birçok askeri yok ettikten sonra, Patronlarla yüzleşmeniz gerekir ve bu Patronların daha yüksek saldırı gücü ve daha uzun ölüm süreleri vardır, bu nedenle oyuncu savaşırken öznel davranmamalıdır. Boss mermilerinin güçlü mermilerinden kaçınmaya ve sadece bir azim süresinden sonra ustaca tekrar saldırmaya dikkat edin; onu yok edebilirsiniz. En güçlü düşman sonunda ayaklarımın dibinde yenilmelidir.


321 Shootout APK Son Sürüm indir


Acele edin ve sonsuz savaşlarda bize katılmak için hemen 321 Shootout oyununu indirin. Oyunun en özgün halini hissedeceksiniz. Sıkıcı boş anlarınıza oyunumuz eşlik etti ve değişti. Umarım bu oyun oyunculardan çok olumlu geri bildirim alır. Oyunla ilgili herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, lütfen bunları e-posta adresine gönderin. Derhal kabul edip cevap vereceğiz.


321 Shootout'u İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun DEAD TRIGGER APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar