DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 1 DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 2 DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 3 DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 4 DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 5 DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [v2.0.6] 6

DEAD TRIGGER Mega Hileli MOD APK [2.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu, şehre barış getiren bir zombi katiline dönüşecek.


DEAD TRIGGER 2.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi, para birimi miktarına bakılmaksızın satın alımlar her zaman başarılıdır;
  2. Oyuncunun seviyesinden bağımsız olarak tüm öğeler satın alınabilir;
  3. Sonsuz cephane hilesi;
  4. Engelli mermi geri tepmesi ve yayılması;
  5. Satın alınan tüm silah ve ekipman yuvaları;
  6. Taretler artık her yere yerleştirilebilir (iç duvarlar dahil);
  7. Kilitli olmayan ultra yüksek grafik ön ayarı.
Çok sayıda oyuncuyu çeken birçok ürüne sahip bir oyun yayıncısı olarak biliniyorlardı. MADFINGER Games yine DEAD TRIGGER adında bir "ruh çocuğu" yayınladı . SHADOWGUN LEGENDS ve UNKILLED'den sonra piyasaya sürülmesine rağmen, oyun daha önce piyasaya sürülen fantastik ürünler için üzülmüyor. Bu güzel oyuna gelen oyuncular, şehre barış getiren bir zombi katiline dönüşecek. Oyunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki ayrıntılı girişi okuyun.


DEAD TRIGGER v2.0.6 MOD APK


DEAD TRIGGER'a dalmış oyuncular, oyunu son derece canlı ve etkileyici 3D grafiklerle deneyimleyecekler. Oyunculara son derece keskin, yüksek kaliteli ve gerçekçi görüntüler vermek, oyuncuları bu oyuna çekmek için bir koşuldur. Oyun boyunca oyuncular, bu oyunun getirdiği otantik görüntüler sayesinde pek çok duygu seviyesi yaşayacaklar. Yayıncı, oyuncular için oyun dünyasında bir uyum duygusu yaratan bir oyun oluşturmak için her ayrıntıyı önemsiyor ve kusurlarını düzeltir. Zombilerden, silahlar çok iyi organize edilmiş ve göz alıcı grafiklerle çekilir.


DEAD TRIGGER 2.0.6 Para Hile apk


DEAD TRIGGER'a gelen sıradan bir atış oyunundan çok daha fazlası, oyuncular işleri canlı tutma, korku unsurları ve oyunun oynatma görselleri ve sesleri ile birlikte korkunç zombilerin vahşiliğinin üstesinden gelme deneyimi yaşarlar. Savaşmaya hazır silahlarla istediğiniz alanlara gitmenize izin verilmektedir. Çünkü oyuncunun gittiği yola paralel olan şarkı, oyuncunun gözünü korkutmak için her zaman tetikte olan vahşi zombilerin ortaya çıkmasıdır. Ama burada önemli olan zombilerin, insanların onları birçok yönden yok edebilmesi için özel bir stratejisinin olmamasıdır. Zombileri devirmek için sadece silah sesleri değil, oyuncular bir köşeye girdikten sonra bir dizi zombiyi yok etmek için patlayıcılar veya ağır bombalar kullanabilirler.


Dead trigger APK -- MEGA hile


Seviye atlama oyunlarında ise, oyun için şehre ne kadar derine girerseniz, o kadar tehlikeli oyunlar olacaktır. Ve zombilerin asılma seviyesi de arttı, bu yüzden yok etmemiz için yüksek konsantrasyon ve gerçekçi gözlem yapmak gerekiyor. Oyuncular her zaman zombileri yenmeye ve tetikte olmalarını sağlamaya hazır olmalıdır.


Dead trigger Zombie horror shooter APK Dayı


Bu kalabalıkla başa çıkmak için en akıllıca ve en uygun seçenek silahtır. Silahlar, düşmanları yaklaşmadan uzaktan yok edebilen en hızlı ve tam öldürme silahlarıdır. Bunu elde etmek için, oyuncuların hedefi doğru bir şekilde hedefleyip vurabilmeleri için iyi bir göze sahip olmaları gerekir. DEAD TRIGGER, oyuncuları son derece gelişmiş bir silah sistemiyle donatır ve ayrıca Colt 1911, Striker, Scorpion veya Minigun gibi gerçeklerden aşağı değildir. Ve daha güçlü silahlara sahip olmak için, oyuncuların Chainsaw ve Brain Mill gibi süper ürünlere sahip olmak için altın biriktirmeleri gerekiyor. Sadece silahlar değil, oyun aynı zamanda kesme, mayın, lazerle monte edilmiş silahlar, el bombaları ve radarlar dahil olmak üzere çeşitli yakın dövüş silahları ve bombaları da sunuyor… oyunculardan birbirlerine sevgiye uygun silahları seçmelerini istiyor.


DEAD TRIGGER hile apk sınırsız altın


DEAD TRIGGER, oyunculara farklı hikaye türlerinde birçok seçenek sunar veya sınırsız zincir görevlerine katılabilir. Keşfetmenin ve deneyimlemenin tadını çıkarabilirsiniz, çünkü keşfedilecek 10 farklı ortam vardır. Her ortam bir oyun hissi verir ve oyuncuların farklı oyun stratejileri uygulamasına ihtiyaç duyar. Bu aynı zamanda bu oyunda benzersiz bir noktadır.


DEAD TRIGGER Apk hile


Mücadele moduna ek olarak, oyuncular dört farklı ortamda hayatta kalanlar moduna katılabilir. Birçok vatandaş savaşamıyor; o korkunç zombilerle savaşamazlar çünkü çok kalabalıklar. Onlar için tek umut ışığı sensin. Becerikli yöntemlerinizle tehlikeli ortamları fethedecek ve insan kurbanları kurtaracaksınız. Oyunu kazandıktan sonra oyuncu, önceki savaşta olduğu gibi aynı oranda tazmin edilecektir.


Dead trigger apk 2023


Zaman sistemi, daha güçlü silahlar elde etmenize ve karakterinizin yeteneklerini geliştirmenize izin verecektir. Ayrıca kumarhanelerde oynayarak ekstra para veya değerli ürünler kazanabilirsiniz. Yukarıda, oyuncuların oyunun karakterlerine uyarken çok çeşitli duyguları deneyimlemelerine izin veren bir oyun olan bazı harika ayrıntılar var. Kendinizi herkesten daha fazla hissetmek istiyorsanız, lütfen bu oyunu indirin; oyun oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacak.


DEAD TRIGGER'ı indirin (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Beat The Boss 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar