Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 1 Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 2 Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 3 Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 4 Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 5 Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.13.14] 6

Trivia Race 3D Reklamsız Hileli MOD APK [1.13.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun size yeni zorluklar verecek ve özellikle engelleri geçerseniz bu oyuna devam edebilirsiniz.


Trivia Race 3D 1.13.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Buz pateni için bir tutkunuz var mı? Öyleyse, Trivia Race 3D heyecan verici bir seçim mi? Bu benzersiz bir bilgi yarışması oyunudur; oyuncular topları farklı tahtalara yuvarlama şansına sahip olacaklar. Oyun size yeni zorluklar verecek ve özellikle engelleri geçerseniz bu oyuna devam edebilirsiniz. İşin ilginç yanı, arkadaşlarınızla birlikte oynayacak ve her aşamada verilen karşılık gelen puanları alacaksınız.


Trivia Race 3D v1.13.14 MOD APK


Trivia Race 3D oyununda size bir dizi çok renkli top sunduğunu göreceksiniz; her rengin kendi izlenimi olacaktır. Herhangi bir topu seçebileceksiniz ve toplara bağlı olarak farklı takımlara ayrılacaksınız. Oyunda ayrıca ana görevinizin belirli tahtalar boyunca kayan topları kontrol etmek olduğunu da göreceksiniz. Bu tahtalar belirli bir genişliğe sahip olacak ve topun tahtadan düşmemesi için hizalamanız gerekiyor.


Trivia Race 3D Para Hilesi


Oyunun belirli rotaları izleyeceğini ve sırayla farklı seviyeleri deneyimleyeceğinizi göreceksiniz. Bu yeni oyuna adım atın; en etkileyici tanıtımlarla karşılaşacaksınız. Bu tanıtımlar sayesinde oynanışla tanışıyor ve etkileyici oyunlar oynamaya başlıyorsunuz. Daha spesifik olarak, arkadaşlarla tanışacaksınız ve onlar farklı ülkelerden geliyor; Toplantıdan sonra oyun, oyuna hizmet etmek için sizi takımlara böler.


Trivia Race 3D Top Hilesi


Oyundaki her kişi benzersiz bir mizaç getirecek ve hepsi tüm ekip için büyük bir zafer getirmeyi umuyor. Rastgele çekilecek ve ardından bir rakiple karşı karşıya kalacaksınız. Bir avatar seçip bu büyük savaşa devam etmeniz gerekiyor. Oyuncular, gereksinimlere alışmak için toplarını yavaş yavaş orta hızda hareket ettireceklerdir. Ardından, sonuçları daha fazla sıçrama ve sınır haline getirmek için hızı kademeli olarak artırabilirsiniz.


Trivia Race 3D Hile Apk


Oyunun titizlikle zamanlanacağına dikkat etmeniz gerekiyor, bu yüzden en etkileyici yarışı yaratmak için zamana dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuncular ayrıca en etkili saldırı planına sahip olmak için her iki skora da dikkat etmelidir. Topun mesafesine de dikkat etmeniz gerekecek çünkü sahaya girip sizi başka yerlere vuracak cisimler var. Bu gibi zamanlarda onları yakalama şansı vermemek için yavaşlamanız veya hızlanmanız gerekir.


Trivia Race 3D Apk indir


Oyuncuların bu oyunu gerçekleştirirken izlenim yaratmak için toplarını yükseltmeleri gerekir. Daha spesifik olarak, büyük hızı kolayca kullanmak için yönü de dikkatlice izlemelisiniz. Eşsiz saldırı yeteneği ile birlikte güçlü hızı kullandığınızda, mücadeleyi en kısa sürede tamamlayabileceksiniz. O zamana kadar, en önemli sayıda puana sahip olacaksınız.


Trivia Race 3D Altın Hilesi


Daha etkileyici oyunlara katılacak ve öne çıkan rakipleri alt edeceksiniz. Özel olan ise topu otomatik olarak kontrol edebilmek için koruma özelliğini de kullanmanız gerekiyor ve bu özellik kendi kendine güvenli bir aralıkta hareket edebildiği için ona dikkat etmenize gerek kalmamasına yardımcı oluyor. Yükseltmeler yapmak ve ardından yeni destek özellikleri eklemek Trivia Race 3D'yi daha çekici hale getirecek.


Trivia Race 3D Apk Son Sürüm


Trivia Race 3D'de eğlence bitmeyecek ve onu farklı bir şekilde göreceksiniz. Oyuncular ayrıca her zaman yeni denge özelliklerine sahip olmak isterler çünkü bu özellik sayesinde topun yönünü gözlemlemenize gerek kalmaz. Kişiliğinizin bir bölümünü göstermenize yardımcı olmak için oyuna renkli toplar da dahil edilecek. Yakın çevrelere girmeye çalışmanız yardımcı olacaktır çünkü fethetmeniz gereken birçok ilginç destekleyici özellik vardır.


Trivia Race 3D indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Silly Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar