Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 1 Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 2 Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 3 Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 4 Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 5 Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [v1.8.1] 6

Gangsta Island Crime City Mega Hileli MOD APK [1.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Suç dünyasına hükmedene kadar saflarda ilerlemek için gangster becerilerinizi kullanarak suç kariyerinize başlayın!


Gangsta Island Crime City 1.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin (Görünüm Hilesi) Tüm skinlerin kilitleri açık
  2. Reklamsız
  3. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Gangsta Island Crime City, gangster olacağınız heyecan verici bir arcade oyunudur. En alttan başlamalısın. Yeraltı dünyasında yolculuğunuza başlayarak sıradan bir kabadayı olun. Kariyerinize bir gangster olarak başlayın ve tüm şehir üzerinde para, saygı ve güç kazanarak muazzam bir başarı elde etmeye çalışın. İlk işine git, yoldan geçenleri soy ve polisten kaç. Belli bir miktar biriktirin ve seviyenizi yükseltin. Kurbanlardan korkmak için kendinize bir silah alın ve yeraltı dünyasının zirvesine tırmanmaya devam edin.


Gangsta Island Crime City v1.8.1 MOD APK


Söz konusu proje, arcade ve ekonomik simülatör türlerini birleştiriyor. Ancak oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için incelememizi okumanızı tavsiye ederiz. Gangsta Island Crime City'nin kahramanı, parktaki insanları soyup onlardan kredi kartı ve cüzdan alarak başlayan sıradan bir küçük holigandır. Ayrıca ganimeti satabileceğiniz, karşılığında para alacağınız bir suç ortağınız da var. Ana öz, yeni bölgelerin kilidini açmak ve kahramanınızı yükseltmektir. Para için yeni bölgeler açın.


Gangsta Island Crime City Para Hilesi


Belli bir kişiyi soyduktan sonra bir süre sonra tekrar ona yaklaşabilir ve değerli eşyalarınızı alabilirsiniz. İlk başta, kartlar ve cüzdanlar olacak. Ardından, sokak satıcılarını soymaya, ATM'leri ve kola makinelerini hacklemeye devam edeceksiniz. Çeşitli görevleri tamamlayın ve yeni fırsatların kilidini açın. Yakında bütün bir çeteden sorumlu olacaksın. Kumarhanelerin ve bankaların kasalarını boşaltarak ciddi soygunlara girişin. Kendinize daha fazla ürün satın alın ve durumunuzu yükseltin.


Gangsta Island Crime City Altın Hilesi


Gangsta Adası'ndaki işlerin çoğunu tek başına yapacaksın, ancak daha hızlı gelişmek için suç ortaklarının desteğini almalısın. Mağaza ganimeti olan özel bir depo bulun. Bir suç ortağı kiralamak için bir fırsat da var. Her biri belirli bir üründe uzmanlaşmıştır. 


Gangsta Island Crime City Silah Hilesi


Örneğin, ATM'leri veya Kola makinelerini hacklemesi için bir profesyonel kiralayabilirsiniz. Almayı başardıkları her şeyi depoya getirecekler. Sadece tüm eşyaları oradan alıp çalıntı malın alıcısına götürmeniz gerekiyor. Bu çok uygundur, çünkü artık oyuncunun kendi başına koşması gerekmez. Depoyu birkaç günde bir ziyaret edebilir ve hemen kar edebilirsiniz. Fazladan bir kişiyi işe almak, yatırım yapmanızı gerektirir, ancak o, karşılığını fazlasıyla alacaktır.


Gangsta Island Crime City Hile Apk


Gangsta Island: Crime City'nin geliştiricileri, oyunun ana karakterin özelleştirilmesi gibi önemli bir yönünü unutmadı. Kahramanın görünümünü değiştirmek için oyundaki özel bir binayı ziyaret etmelisiniz - berber dükkanına benzer bir şey. Orada kahramanınızın saç stilini, kıyafetlerini ve genel görünümünü değiştirebilirsiniz. Squid Game serisinden kırmızı takım elbiseli gangster, kovboy ve hatta güvenlik görevlisi olma fırsatını yakalayın. Çoğu zaman olduğu gibi, görünümler oynanışı etkilemez, sadece size hayal gücünüzü gerçekleştirme fırsatı verir.


Gangsta Island Crime City Apk indir


Oyunun grafik kısmı eğlenceli bir tarza sahip. Hoş renklerle parıldayan minimalist görüntüler, çok sevimli bir atmosfer yaratıyor. Kamera, işiniz sırasında her zaman yüksek bir konumda olacak ve iyi bir görüş elde etmenizi sağlayacaktır.


Gangsta Island Crime City indir (MOD, Skin Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Park ve Sürüş Simülasyon Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar