Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 1 Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 2 Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 3 Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 4 Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 5 Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v1.3.50] 6

Army Battle Simulator Para Hileli MOD APK [1.3.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok birliğe etkileyici bir güçle yaklaşacağınız bir strateji oyunudur. Farklı gereksinimleri karşılayan ve önünüzdeki tüm düşmanları ortadan kaldıran bir manga oluşturacaksınız.


Army Battle Simulator 1.3.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Army Battle Simulator, oyuncuların yarattıkları oluşumlar aracılığıyla becerilerini sergileyecekleri bir taktiksel deneyim sunuyor. Düşmanla savaşmak için istekleri alacak ve makul oluşumlar oluşturacaklar. Aynı zamanda, savaşta birçok silah ve asker türü ortaya çıkabileceğinden, oluşturabileceğiniz taktikler tamamen çeşitlidir.


Army Battle Simulator v1.3.50 MOD APK


Army Battle Simulator'da oyuncular, renk ve taktikleri farklı olan iki ordu arasında bir savaşa götürülecek. Mavi orduyu kontrol edecek ve karşınıza çıkan düşmanları gözlemleyeceksiniz. Bu nedenle oyuncular, maçı başlatmak için sahip oldukları birlikleri yerleştirmek için alanı özgürce gözlemleyebilir, yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilir. Tabii ki, bu oyunun sunduğu şeylerden yararlanmayacaksınız.


Army Battle Simulator Para Hilesi


Ekranın üst kısmında farklı birlik türleri göreceksiniz ve bir sekmeye tıkladığınızda diğer seçenekler görünecektir. Serbestçe yaklaşabileceğiniz birlik türleri ile taktik çeşitliliğini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Army Battle Simulator Hile Apk


Aynı zamanda yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece belirli birlik türlerini kullanabilir ve düşmanla savaşmak için özelliklerini öğrenmek için zaman harcayabilirsiniz. Tabii ki, savaş çıktıktan sonra hiçbir şey yapamayacaksınız.


Army battle simulator android oyun Club


Army Battle Simulator'da bir savaşa başlamadan önce, oyuncular bir ordu kurarken uyulması gereken iki gereksinimi hızlı bir şekilde bulacaklar. Oyunda ne kadar para kullanabileceğinizi ve kaç adet parça ekleyebileceğinizi görebilirsiniz. 


Army Battle Simulator Apk indir


Rakibin kadrosuyla savaşmak ve seviyeyi tamamlamak için birçok farklı şeyi göz önünde bulundurmanız gerektiğinden, bunlar her oyuncunun seviyesini her zaman zorlaştıran iki faktördür.


Army Battle Simulator hile indir


Formasyonunuzu tamamladıktan sonra başlamasına izin veriyorsunuz ve her şeyin otomatik olarak olmasını izlemeli ve stratejinizin işe yarayıp yaramadığını görmelisiniz. Farklı seviyelerde ilerlerken ve üstesinden gelirken yeni silahların ve taktiklerin ortaya çıkışını gözlemleyeceksiniz.


Army Battle Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Slingshot Smash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar