Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 1 Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 2 Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 3 Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 4 Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 5 Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.8.2] 6

Grand Survival Para Hileli MOD APK [2.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemler ve tehlikelerle dolu bir okyanusa, zekanız ve salınız dışında hiçbir şey olmadan cesur olun.


Grand Survival 2.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz uygulama içi satın almalar (yeni eklenen premium öğeler satın alınamaz). Not: İnternete bağlanmanız gerekiyorsa, ilk uygulama içi satın alma işleminizde çökme olursa oyuna tekrar girerek başarılı bir şekilde satın alabilirsiniz.
  2. Ödül almak için ücretsiz reklamlar.
Hiç kendinizi bir adada tek başına mahsur hayal ettiniz mi? Grand Survival – Ocean Raft Adventure, birkaç basit dokunuşla sizi bu rüyaya götürüyor. Bu vahşi, ıssız dünya ama bu harika doğal ortam, sizi düşmanlarla, açlıkla hayatın zorluklarıyla karşılayacaktır. Ayrıca okyanusun etrafındaki adalarda son derece güzel ve eşsiz olan manzaranın tadını çıkarma şansınız da var.


Grand Survival v2.8.2 MOD APK


Az önce piyasaya sürülen en son güncellenmiş sürümle Grand Survival, oyuncuların açık denizlerde günlük hayatta kalma savaşına katılmaları için sürekli olarak dikkat çekti ve daha fazla motivasyon yarattı. Her gün o vahşi dünyaya adım atarsanız, ifşa edilemeyecek güzel ödüller alacaksınız. Uçsuz bucaksız okyanusun her zaman yüzdüğü sudaki sal, yolculuğa birlikte devam etmek için geri dönmenizi bekliyor.


Grand Survival Para Hilesi


Vahşi okyanusta son derece renkli, renkli ve zevkli bir doğa manzarası karşınıza çıkıyor. Uyandığınızda kendinizi denizin ortasında yüzen tahta bir salda, nereye gittiğinizi bilmeden yatarken bulursunuz. Bir süre şaşırdıktan sonra gerçeği kabul ediyor ve kendinizi bu yerden kurtarmak için geri dönüyorsunuz. Bu, keşfedilecek ve deneyimlenecek birçok şey vaat eden son derece gizemli bir okyanus olarak kabul edilir.


Grand Survival Silah Hilesi


Okyanus dünyası renkli ama olağanüstü vahşi ve korkutucu. Grand Survival, hayatınızı tehdit eden birçok tehlike içeriyor. İlk olarak, her şeyi ağzınıza alıp sizi onun akşam yemeği haline getirebilecek bir komplo ile arkadaşlarınızı kovalamak için yarışan dev yavru köpekbalıkları ile sizi karşılıyor. Ancak bu, bu tuhaf hikayeler dizisinin sadece başlangıcıdır; mutant yengeçler, zombiler vb. gibi birçok garip düşman yavaş yavaş ortaya çıkıyor…


Grand Survival Apk Hile


Bir renk dünyası olan Grand Survival, merakınızın onları keşfetmesine her zaman hazırdır. Burası, birçok farklı irili ufaklı ada ile çevrili mavi suları olan uçsuz bucaksız bir okyanustur. Tabiat ananın ellerinde birçok eşsiz ve büyülü eser barındırmaktadır. Bu mükemmelliğin yanı sıra bir dizi gizemli hikaye ve farklı tehditler var. Sadece bu da değil, her adanın kendi gururlu tarih hikayesi vardır.


Grand Survival Apk indir


Ancak heybetli doğa manzarasının ve adanın ardındaki gizli hikayenin tadını çıkarabilmeniz için en gerekli koşul yaşıyor olmanızdır. Birkaç basit eşya ile basit bir salda tek başınıza seyahat etmek, gün boyunca kendinizi beslemek için su ve yiyecek alabilmek için tüm zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanarak sizi yollar bulmaya zorlar.


Grand Survival Apk Son Sürüm


Seviyelerde ilerledikçe, salınızı bir sonraki seviyeye yükseltmeye zorlayan daha fazla engelle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, daha özel koruyucu silahlara sahip olabilmek için sahip olduğunuz şeylerden yararlanmalısınız. Grand Survival'da yaşam ve yolculuk için gerekli olan eşyaları yaratmakta özgürsünüz. En sık karşılaştığınız zorluklardan biri, mevsimlerle değişen ve birçok ciddi engele neden olan düzensiz hava koşullarıdır.


Grand Survival indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun SIERRA 7 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar