GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 1 GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 2 GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 3 GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 4 GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 5 GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK 6

GTA San Andreas v2.0 Hileli MOD APK Bu oyunda gerekli görevleri tamamlarken gangsterler, mafya ve polislerle karşı karşıya geleceksiniz.

GTA SAN ANDREAS AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sayısız özelliğe sahip Cleo Menüsü (Açmak için ekranı yukarıdan aşağı kaydırın)
  2. Kostümleri, hava durumunu, zamanı, aranan seviyeyi, araçları, sınırsız parayı, silahları, cephaneyi ...
  3. Android 11 olan telefonlarda çalışmayabilir.

Açık dünya oyunları bu günlerde oldukça popüler. Bu, özellikle Grand Theft Auto serisi için geçerlidir. Seri 1997'de başladı, ancak Rockstar Games bu popüler seriyi bizlere yavaş yavaş sunuyor. Ancak, yıllar ve on yıllar önce piyasaya sürülseler bile oyunlarının hala oynanıyor olması daha da etkileyici


GTA 5 MOD APK Oyunu için burayı tıklayın.Böyle bir oyun Grand Theft Auto San Andreas. İlk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen bu oyun. Çünkü o zamanlar, grafikler ve oynanış çok gelişmişti ve herkes şaşkına döndü. Bu oyun, oynayanlara pek çok gelişme getirdi. Ve şimdi, cep telefonlarında kullanılabilir! Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

GTA San Andreas Hileli MOD APK, oyun içinde kontrol ettiğiniz karakterle beraber oyundaki görevleri tamamlıyorsunuz bu görevler bazen banka soymak, bazen çete işlerini yapmak oluyor. Yani bir nevi şehrin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorsunuz, diğer mafyalarla ve polislerle kıyasıya bir mücadele içerisine giriyorsunuz ve kendinizi polislere yakalatmamaya ve ölmemeye çalışıyorsunuz. 


GTA San Andreas v2.0 MOD APK


Grand Theft Auto serisi 1997 yılında başladı. Bu yazı yazılırken şu anda seride Grand Theft Auto San Andreas dahil 16 oyun yer alıyor. Bu sadece bu oyunların ne kadar büyük ve popüler olduğunu gösteriyor! Ve bunu daha da ileri götürmek için, Grand Theft Auto San Andreas'ın yalnızca Google Play Store'da 1 milyondan fazla indirilmesi var!GTA San Andreas v2.0 FULL APK


Carl Johnson'ın Los Santos, San Andreas'tan ayrılmasıyla başlar. Çete savaşları, yolsuzluk ve uyuşturucu yaygın olduğu için şehir kaosun eşiğinde olduğu için ayrıldı. 5 yılın ardından, şimdi 90'lar ve Carl'ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürüldü, ailesi ince bir kağıtla birbirine bağlanıyor ve tüm arkadaşları ölüme doğru gidiyor.

Mahalleye döndüğünde, bazı yozlaşmış polisler onu, işlemediği cinayetle suçlamaya başladı. Şimdi her şeyi normale döndürmek için San Andreas'ta bir yolculuğa çıkmak zorunda kaldı. Grand Theft Auto San Andreas, seleflerinden tüm iyi şeyleri alıyor ve daha da iyi hale getiriyor. Açık dünyada hala rol yapma oyunu ama bu sefer çok daha fazla aksiyon ve drama var.

Bu oyunda tamamlanması gereken tonlarca görev var ve her biri giderek zorlaşıyor. Bu oyunda gerekli görevleri tamamlarken gangsterler, mafya ve polislerle karşı karşıya geleceksiniz. Ama en önemlisi, bu, açık dünya oyunlarına olan sevginizi gerçekten geliştirecek bir oyundur!GTA San Andreas Para Hile APK


Bugün bile, Grand Theft Auto San Andreas, bazı oyunları bile utandıracak bazı ciddi özellikler içeriyor. Unutmayın, oyun on yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak insanlar bugün hala oynuyor! Neden? İşte özellikler:

İnanılmaz grafikler - Daha önce de belirtildiği gibi, Grand Theft Auto San Andreas bugünün standardında bile hala bir canavar. Ancak, mobil oyun için optimize etmek için Rockstar Games, grafiklerin tüm cihazlarla uyumlu olması için bu oyunu yeniden düzenledi. Buna aydınlatma geliştirmeleri, zenginleştirilmiş renk paleti ve karakter yeniden modellemesi dahildir. Her şey ona yeni bir görünüm kazandırmak için yeniden tasarlandı, ancak yine de hepimizin sevdiği aynı oynanışa sahip.


GTA San Andreas Android Ücretsiz indirTonlarca görev - Bu oyunda, görevler gösterinin yıldızlarıdır. Hikayeyi ilerletmek için bu görevleri tamamlamanız gerekiyor. Başlangıçta, görevler sadece yetişebilmeniz için kolay olabilir. Ancak daha sonraki aşamalarda, zorluk arttıkça bazılarını tekrarlamanız gerekebilir. Grand Theft Auto San Andreas'ta 70 saatin üzerinde oyun var, bu yüzden önümüzdeki haftalarda bunu oynamayı bekleyin. Ancak görevlere ara vermek isterseniz, bazı yan görevlere katılabilir veya sadece San Andreas'ın açık dünya güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Buluta kaydetme desteği - Mobil oyun için ekledikleri bir başka şey de buluta kaydetme desteğidir. Bunun anlamı, Rockstar Social Club Üyelerinin bir parçası olmanız koşuluyla tüm cihazlarınızda oynayabileceğinizdir. Bu, farklı cihazlarınız olduğunda oynamanıza izin verir. Hala ilerlemenizin tadını çıkarabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.


GTA San Andreas APK indirKolay kontroller - Bu oyunda kontroller basittir. Karakterinizi kontrol etmek için hareket tekerleğini sürüklemeniz yeterlidir. Ardından, ekranın sağ tarafı ateş, zıplama ve daha fazlası gibi tüm seçeneklerin görülebildiği yerdir. Grand Theft Auto San Andreas'ta seçebileceğiniz 3 farklı kontrol şeması vardır ve bunların her biri kolaylık sağlamak için özelleştirilebilir. Bu, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, oyunu en yüksek rahatlıkla oynamanıza izin verecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar