Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 1 Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 2 Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 3 Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 4 Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 5 Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [v1.8] 6

Grand Theft Auto III - GTA 3 Para Hileli MOD APK [1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Açık dünya oyunlarını sonsuza dek değiştiren, yayılan suç destanı.


Grand Theft Auto III 1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyuna girdiğinizde “DEVAM” düğmesine basın ve büyük miktarda para ile başlayacaksınız.
  2. “OYUNU BAŞLAT” butonuna tıklayın, “OYUN YÜKLE” bölümünden “değişim” profilini seçin, birçok silah ve arabaya erişiminiz olarak başlayacaksınız. Araçlar ve silahlar evinizin garajında.olacak.

GTA, içeriği ve simüle edilmiş dünya hakkındaki ihtişamı nedeniyle her zaman dünyanın önde gelen oyun platformlarından biri olarak kabul edildi. Şimdiye kadar, oyunun beşten fazla bölümü var ve hepsi dünyadaki oyuncular tarafından beğeniliyor. Bu nedenle, yayıncı Rockstar, bu markadan yararlanmak için daha fazla sürüm oluşturmak için iyi çözümler düşünmelidir. Grand Theft Auto III , oyunun kendi mobil versiyonuna sahip olan ve Rockstar Games'in kendisi tarafından Google Play'de yayınlanan bir parçasıdır. 1 milyondan fazla indirme ile oyun kesinlikle hayranlarından popülerlik kazandı.


Grand Theft Auto III v1.8 MOD APK


Yayıncı, özellikle GTA 3 hakkında, dünya oyununu kalıcı olarak değiştirebilecek, yayılan bir suç destanı olduğu yorumunu yaptı. Bu aynı zamanda doğru çünkü oyunu 10. yılını kutlamak için çekici hale getirmek için ellerinden geleni yaptılar. 


GTA 3 APK indir


Bu mobil sürümde minimalizm yoktur ve hiçbir ayrıntının kırpılması yoktur, oyunda ünlü olan her şey dahil edilmiştir, böylece oyuncular onunla tam bir deneyime sahip olur. Birçok kişinin PC'de tutkuyla bağlı olduğu Liberty City'nin karanlık ve keyifsiz yeraltı dünyası artık uyarlanmış ve bir mobil oyuna dönüştürülmüştür. Oyuncular misyonlara katılabilir ve şehri avucunuzun içinde yok edebilir.


Grand Theft Auto III Para Hilesi


Grand Theft Auto III dünyası eksiksiz, açık ve çeşitli bir şekilde tasarlanmıştır. Gösterdikleriyle karşılaştırıldığında, benzersiz özellikler bile var. Karanlık, merak uyandıran ve acımasız suç dünyasıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Müsamaha göstermezler, en korkunç silahları kullanırlar ve sizi savaşmaya ya da ölmeye zorlarlar. 


GTA 3 APK Para Hilesi


Silahlar, araçlar ve hatta yerler en gerçekçi hale getirilecek. Oyuncu herhangi bir talimat olmadan her şeyi kendi başına öğrenmelidir. Hayatın her alanından vahşi bir karakter kadrosu, kötülüğe tapılan simüle edilmiş bir dünyada size en kapsamlı görünümü verecektir.


GTA 3 Hileleri


Yapımcılar etkili bir seslendirme ekibi tuttuğunda, kulis oyununa hazırlık da çok dikkat çekicidir. Oyuncular çizgilerine ve oyuncuların dünya ile etkileşimine dikkat ederse, kalite farkı hemen görülecektir. Çarpıcı müzikler ayrıca bir çekicilik yaratır ve oyunla birlikte oyuncuların duygularını harekete geçirir. Ayrıca, hikaye bir çizgi roman gibi düşünceli bir şekilde şekillendirildiğinde oyundaki içeriğe çok dikkat edilir. “Grand Theft Auto III”ün yeni nesil oyuncular için açık dünya oyun türünü yeniden tanımladığı söylenebilir.


GTA 3 Türkçe Yama


Genel olarak içeriği bu serideki diğer oyunlardan çok farklı değil. Sokak kıyafeti ile bir gangster rolünü oynayacak ve ardından bu suç kentindeki hayatı öğrenmeye başlayacaksınız. Nasıl yeterince yaşamanız gerektiğine dair net bir yönerge olmayacaktır. Hepsi sadece büyük, hareketli bir şehir ve etrafta polisle birlikte suçlular var. Burada nasıl yaşıyorsun? 


GTA 3 Hile Apk


Tehlikeli suçlular, çıkarları etkilenirse sizi öldüreceklerinden emin olduklarında, en küçük bile olsa yasadışı bir şey yaparsanız polisler de sizi hapse gönderir. Burada ustaca yaşamak en iyisidir, orada kurulu görevleri görmek için haritadaki benzersiz yerlere dikkat edin. Bunları tamamlamak, sosyal statünüz için size büyük, değiştirilebilir ödüller verecektir. 


GTA 3 Türkçe yama nasıl indirilir?


Unutmayın ki burası yasalara saygı duyulmayan bir şehir, böylece savaşmak gibi her şeyi yapabilirsiniz, insanları soymak ve hatta öldürmek. Polisin seni yakalamasına ve kötü şöhretli suçluların öldürmesine izin vermediğin sürece her şey yolunda.


Grand Theft Auto III'ü (GTA 3) indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Street Racing APK safyasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar