Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 1 Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 2 Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 3 Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 4 Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 5 Plague Inc Hileli MOD APK [v1.19.7] 6

Plague Inc Hileli MOD APK [1.19.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! hastalığı kontrol edecek ve tüm insan ırkını yok etmek için tüm dünyaya hastalığı yaymaya çalışacaksın


Plague Inc 1.19.7 MOD APK AÇIKLAMASI


Video oyunu eğlence endüstrisinde, daha zorlu olan ve oyuncuların sürekli kazanmak için beyinlerini kullanmalarını sağlayan tür, strateji türüdür. Bu türdeki oyunlar, çoğu oyuncunun birçok farklı birimi kontrol edeceği ve düşmanlara saldırmak için taktik haritalarla kontrol edeceği birçok farklı biçimde gelir. Ancak Plague Inc mod apk farklıdır; strateji türünde olmasına rağmen, oyuncu hastalığı kontrol edecek ve amacı tüm insan ırkını yok etmek olan tüm dünyaya yayılacaktır. Oyuncuların gelişmesi, yayılmayı hızlandırması, araştırmanın bir çare bulmasını durdurması ve bir oyunu tamamlamak için çok sayıda şeyi tamamlaması gerekecek.


Plague Inc 1.19.7 Hile APK 


Oyunun basit bir oynanışı var, ancak oyuncuların evrim yeteneği, engeller ve bulaşmak için sayısız yöntem gibi her şeyi ustalaştırması çok zaman alıyor. Oyuncuların virüslerini araştırması ve geliştirmesi için pek çok şey var, ancak tek amaç Dünya'nın tüm nüfusunu yok etmektir. Oyun, Dünya'nın dünya haritasını oyuncu için bir savaş alanı olarak kullanacak ve bunun aracılığıyla oyuncular, araştırmayı hızlandırmak veya araştırmayı yavaşlatmak için eylemleri izleyecek ve gerçekleştirecek. Tabii ki, oyuncular virüslerini komik veya tehlikeli herhangi bir isimle adlandırabilirler. Dahası, oyunculara, oyuncunun virüsü geliştirdiği ve bulaşıcılığını geliştirdiği devasa bir yükseltme sistemi sunulacak. Dünya savaşmayı bırakmayacak ve oyuncuların yayılmasını önlemek için sürekli olarak farklı önlemler alacaktır.


Plague Inc 1.19.7 sınırsız DNA Hile APK 


Oyuncunun yayılması, oyuncunun istediği her yerde başlatılabilir ve uygun bir yer seçmek de daha hızlı bulaşmak için büyük bir avantaj olacaktır. Arayüz aracılığıyla oyuncular, istedikleri herhangi bir ülkeyi ve virüs bulaşmadan önceki ve sonraki durumlarını kolayca kontrol edebilirler. Bununla birlikte, oyuncu patojeni başlatmak için iklim, arazi ve diğer birçok faktör gibi gerçekçi fizik mekaniğini de uygulamalıdır. Oyuncunun hastalığı yavaş yavaş komşu bölgelere yayılacak ve oyuncu evrim sistemi aracılığıyla yayılma yönünü kolayca kontrol edebilecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar