Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3]

Puan: 4.90 (Oylar: 3)
Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 1 Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 2 Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 3 Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 4 Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 5 Zero City Mega Hileli MOD APK [v1.36.3] 6

Zero City Mega Hileli MOD APK [1.36.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Barınakta yavaş yavaş halkı yönetmenin ve zombilerle yüzleşmenin yanı sıra, potansiyellerini deneyimlemek için diğer oyuncularla savaşlara katılabilirsiniz.


Zero City 1.36.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi
  2. Savunma hilesi

Zombi artık birçok oyuncu için yeni bir konu değil, ancak onlara belirli bir cazibe sağlıyor. Bu canavarlar birçok farklı şekle ve özelliğe sahiptir ve aynı özelliği paylaşır. Giderek daha fazla insana bulaştıkça, bulaşmak ve dünyanın sonunu getirmek mümkündür. O zamandan beri, sadece birkaç kişi hayatta kaldı ve bu durumun üstesinden gelmenin yollarını buldu. Bu temayı seviyorsanız ve kıyametten sonra otantik bir hayat yaşamak istiyorsanız, Zero City Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü oyununu görmezden gelemezsiniz.


Zero City v1.36.3 MOD APK


Zero City, oyunda detaylı olarak tasarlanmış şeylerle size güzel grafikler veriyor. Aynı zamanda oyunu deneyimlemeye başladığınızda kıyamet sonrası dünyanın ıssız manzarasını da görebiliyorsunuz. Dolayısıyla, bu türü seven oyuncular için, resimler tamamen alakalı ve onları oyunun getirdiği dünyaya çekecek. 


Zero city Zombie Shelter Survival hile apk


Bu oyunda, oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs zombi katliamı savaşlarına katılmayacaklar. Her şeyi 2B düzlemde görecekler; Bu oyunu deneyimlediğinizde görüş açısı son derece makul. Bu oyun, öncelikle zombilere maruz kalan kıyamet sonrası mültecilerin barındığı üsleri yönetmeye odaklanmıştır. Bu sığınağın yöneticisi olacaksınız ve hayatlarının zaman içinde tamamen istikrarlı olduğundan emin olacaksınız.


Zero city Apk İndir


Zero City size birçok farklı heyecan verici deneyim getiriyor ve bunlardan biri sığınakta hayatta kalan insanların hayatının daha istikrarlı olmasına yardımcı olmak. Özellikle, çeşitli faktörlere sahip bir barınak inşa etmenin ve bu insanların içinde otomatik olarak yaşamalarını sağlamanın bir yolunu bulmanızı gerektirir. Aşamalı yaşam aynı zamanda başka deneyimleri de beraberinde getirir.


Zero City Arena taktikleri


İlk adımlarınızı atmaya başladığınızda birçok şey gözünüzün önünde belirecek ve dikkatinizi vereceksiniz. Spesifik olarak, yaşamın istikrara kavuşturulması, bu oyundaki diğer birçok çabanın sadece ilk adımıdır. Barınakta başka şeyler inşa etmeniz için çok sayıda farklı alan ve oda olacak. Böylece, belirli sayıda karakter edindikten sonra, onları çeşitli uzmanlıklara göre düzenleyebilirsiniz.


Zero City nüfus arttırma


Yemek dükkanlarının, silah dükkanlarının ve diğer birçok yerin bulunduğu kıyametten önce üssünüzü savunma yapılarıyla giderek daha modern hale getirmek ve çeşitlilik olmadan inşa etmek için çok zaman harcayacaksınız. Böylece, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli işlevlere sahip çeşitli odalar olacak ve zamanla yeni şeyler görünecek ve sığınağınızı dolduracak. Aslında, küçük uygarlığınız istikrarlı bir şekilde yaşayıp kaçınılmaz bir gelişme sağlayabildiğinde kendinizi tatmin hissedeceksiniz.


Zero City Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Hile Apk


Birçok insan için güvenli bir yer inşa ettiğinizde, bu oyunun amacı bu değildir. Bunlar zombilerle dolu bir dünyada sadece başlangıç ​​adımları. Oyun sırasında savaşta silahlar, kostümler ve teknik eşyalar üretmek için özel odalar bulabilirsiniz. Kana susamış zombilerle savaşlarda yer almak gerekiyor. Üssün güçlendirilmiş savunmasına ek olarak, dünyayı hızlandırmak için farklı gruplar da gönderebilirsiniz. Birçok zombiyle her karşılaştığınızda, karakterinizi onlarla savaşmak için kesinlikle birçok silahla donatacaksınız. Bu yüzden her zaman dikkat etmeniz gereken ve seveceğiniz bir şey olacak belirli baskılar olacaktır.


Zero City belediye hastanesi


Bir silahı başarıyla donattıktan sonra, birçok farklı oyun seviyesine katılırken kendinize güveneceksiniz. Oyuncular, her iki tarafın da sağlık sayılarını görebileceğiniz otomatik bir maça katılacaklar. Aynı anda ikisi birbirine saldıracak ve bir süre sonra kazananı tanıyacaksınız. Oyun sırasında oyun ekranının galip gelmesine katkıda bulunmak için kullanabileceğiniz destek öğeleri olacak. Bu yüzden takımınızı zombilere karşı güçlü tutun.


Zero City Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü APK Son Sürüm indir


Zero City'de teyit edilebilecek bir faktör, hayatta kalan tek kişinin siz olmadığınızdır. Böylece, barınakta yavaş yavaş halkı yönetmenin ve zombilerle yüzleşmenin yanı sıra, potansiyellerini deneyimlemek için diğer oyuncularla savaşlara katılabilirsiniz. Yani, bu aynı zamanda her zaferden sonra kendinizi mutlulukla ortaya koymanız için bir fırsattır.


Zero City Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü indirin (MOD,Yüksek Hasar / Savunma Hilesi)


Bir önceki android oyun Driver Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar