Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 1 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 2 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 3 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 4 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 5 Driver Simulator Para Hileli MOD APK [v4.0] 6

Driver Simulator Para Hileli MOD APK [4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda bir Uber şoförüsünüz ve göreviniz yolcuları mümkün olduğunca çabuk istedikleri yerlere getirmek olacak.


Driver Simulator 4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Araba kullanmak asla basit bir mesele değildir. Uzun yıllardır zorlayanlar bile öngörülemeyen sürüş durumları yaşayabilir. Bu nedenle, birçok insan bir arabayı denemeye veya onunla ilgilenen çocukları olmaya cesaret edemedi, ancak fırsatı olmadı. Neyse ki, ileri teknoloji çağı, araba nasıl sürüleceğini simüle eden oyunlar, prestij oyunları açısından çok şey barındırıyor gibi görünüyor. 


Driver Simulator v4.0 MOD APK


Ancak oyun gerçekten çok kaliteli ve oyuncuya unutulmaz bir deneyim yaşatmak oldukça az. Driver Simulator, birçok oyuncuyu tutkulu kılan yeni hikayesi ve oynanışı ile ünlü isimlerden biridir. Oyunun yüksek verimliliği ile şimdiye kadar hala birçok kişi kurulu ve boş zamanlarında oyunu oynuyor. İndirme sayısı artmaya devam ediyor ve genel olarak oyun topluluğundaki popülerliğini ve özellikle simülasyon oyunlarını sevenleri gösteriyor.


Driver Simulator 4.0 Para Hile Apk


Özellikle oyunun kontrol sistemi Driver Simulator'u zaten diğer oyunlardan farklı kılıyor. Çünkü sürücüyü sürüyormuş gibi hissettiren basitleştirilmiş bir sürücü kabinini simüle etmek için tasarlandı, ancak vizyon çok daha açık. Solda bir direksiyon simidi ve çok yönlü bir joystick vardır, böylece özelleştirebilirsiniz. Sağda vites kolu, fren pedalı ve gaz pedalı. Kontrolü de oldukça kolay ama doğuya giderseniz zorluk oldukça artacaktır.


Driver Simulator Hile Apk


Oyunda bir Uber şoförüsünüz ve bu görev yolcuları mümkün olduğunca çabuk istedikleri yerlere getirmek olacak. Bu size oyunu karşılamanız için çok para verebilir. Yolculuğun gerçekleşmesi için sabırla beklemeniz gerekecek. Ekran yolculukta ve ücrette gerçek bir Uber araması olarak görünecektir. Randevu alın ve görevi yerine getirin. Daha fazla paranız olduğunda, hizmet kalitesini ve arabanın diğer birçok göstergesini iyileştirmek için yeni bir araba satın alın.


Driver Simulator Araba Hilesi


Driver Simulator grafikleri, kontrol sisteminin minimalizmi ile birleşen otomobilin yumuşak hareketiyle sizi gerçekten mutlu edecek. Harika grafikleri ve heyecan verici hikayeyi deneyimleyin. Yapımcısından bahseden Zuuks Games, son derece yüksek kaliteli ve simülasyon oyunlarına sahip. Oyun içerikleri, çeşitli oyun ve mekaniklerle sürekli değişiyor. Zuuks Games'in oyunlarından asla sıkılmayacaksınız. Google Play'de Sürücü Simülatörü dahil pek çok oyun var.


Driver Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Super City (Superhero Sim) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar