SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 1 SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 2 SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 3 SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 4 SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 5 SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [v1.0.15] 6

SmashKarts.io Hız Hileli MOD APK [1.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her tur, tüm brawl ölüm maçı için ücretsiz bir 8 oyuncudan oluşur, üç dakika içinde en çok öldüren kişi kazanır!


SmashKarts.io 1.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hareket hızı çarpanı hilesi
SmashKarts.io, düşmanları yok etmek için yarış ve atış mekaniği ile size yepyeni bir deneyim getirecek. Tedarik kutularını alın, silahları alın ve onları düşmanlarınızı yenmek için kullanın ve ustalık becerilerinizle liderlik tablosu lideri olun.


SmashKarts.io v1.0.15 MOD APK


SmashKarts.io, sizi ve diğer yedi oyuncuyu farklı dokulara sahip arazilerden oluşan bir alana götürecek. Her oyuncu, konumlarda görünen kasaları toplarken haritanın etrafında sürmek için bir karakteri kontrol edecek. Envanter size rastgele bir silah verecek, onları diğer oyunculara saldırmak ve yok etmek için kullanacak. 


SmashKarts.io Para Hilesi


Savaş 3 dakika sürecek; bu süre zarfında bulabildiğiniz kadar çok düşmanı yok edin. En çok öldüren oyuncu oyunu kazanır ve geri kalanlar daha az puan alır. Mümkün olduğu kadar çok rakibi yenmeye ve birinciliği elde etmeye çalışın.


SmashKarts.io Araba Hilesi


Bu oyuna gelirken, karakterin gücünü artırmak için yeniden şarj etmenize gerek kalmayacak. İhtiyacınız olan her şey sadece sizin becerileriniz çünkü zorluklar hemen hemen veriliyor. Lav gibi tehlikeli arazilerde ve zorlu dönüşlerde, sürüş karakterini nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca, birçok silah türü, savaşmanız için en iyi etkiyi sağlamak için farklı kullanımlar gerektirir. Yarış arabanızda ustalaşın ve bu arenadaki yakın dövüşte düşmanlarınızı yok etmek için silah becerilerinizi sergileyin.


SmashKarts.io Hile Apk


Envanterdeki silahlar, onları bu topraklarda topladığınızda veya bulduğunuzda rastgele görünecektir. Sürekli mermi atan tüfekler, düşman onlara dokunduğunda patlayan mayın tarlaları, büyük hasar vermek için atom bombaları veya son derece uzun menzilli roketler olabilir. 


SmashKarts.io Apk indir


Ancak, bir sonraki envanteri almak için mevcut silahın tüm cephanesini kullanmalısınız. Ayrıca, karakterinizi köpek, kedi, tavşan, maymun, fare ve daha fazla karakter arasından seçim yapabilecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca favori aksesuarlarınızı ekleyin ve yarış arabanızı da değiştirebilirsiniz.


SmashKarts.io indir (MOD, Hız Çarpanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Birleştirme Yarışı 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar