Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 1 Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 2 Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 3 Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 4 Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 5 Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [v5.7.1] 6

Injustice 2 Mega Hileli MOD APK [5.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adalet Liginizde kimler var?


Injustice 2 5.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Pasif botlar (eğitimden sonra etkinleştirin);
  2. Savaşta ücretsiz beceriler;
  3. Büyük hasar.
Injustice 2 - DC, şu anda ABD'de bulunan en popüler iki çizgi roman stüdyosundan biridir. 80 yılı aşkın varoluş ve gelişim geçmişiyle, bu çizgi roman stüdyosu hayranlarına birçok ünlü ve çekici karakter getirdi. Adaletin simgesi ve Amerika rüyası haline gelmiş gibi görünüyorlar. Süper kahraman türlerinden bahsedecek olursak, pek çok hayran Superman, Wonder Woman, Batman gibi tanınmış ünlüleri tanıyor… Çevresindeki hikayeler, kişilikler yaratmak ve dönemin sosyal yaşamını yansıtmak için titizlikle inşa ediliyor.


Injustice 2 v5.7.1 MOD APK


Injustice 2 oyununda analiz edilen komik devreler, Canon ve Non-canon olmak üzere iki ana çizgiye ayrılmıştır. Canon'daki hikayeler, hayranları tarafından güçleri ve kişilikleriyle doğru olarak kabul edilen karakterlerin hikayeleridir. Ayrıca, Canon olmayan hikayeler ana hikayeyi etkilemez. Sadece bir yan hikaye ve bazen de canlının yaratıcı bir yolu, sıkıcı olmayan eğlence anları getirmek, yolu takip etmek. Ancak bu içerik parçaları genellikle saçma olarak kabul edilir ve karakterlerin mevcut mantığına uygulanamaz.


Injustice 2 Yetenek Hilesi


DC evreninde, Injustice non-Canon, en popüler olanıdır çünkü Süper Kahramanların Karanlık Yüzünü gösterir. Artık Adaletin temsilcileri değiller, ancak şimdi sadece kendilerine hizmet ediyorlar. Bu nedenle savaşlar daha yoğun; bu kahramanlar düşman için sakınmaz ve hatta müttefikleri yok eder. Bu yazılım Injustice God Among Us'ta önceden belirlenmiş hikayeye devam edecek. Dolayısıyla, ilginç hissediyorsanız, 2. bölümü denemeden önce cihazlarınızdan birini oynatmak için indirebilirsiniz.


Injustice 2 Apk para hilesi


Böylesine yenilikçi ve rekabetçi içerik sayesinde, Injustice kendisi için bir oyun yaratabilir, daha önce DC'nin ünlü Canon başlıklarıyla karşılaştırın. 1. bölümün başarısından sonra, bu oyunun ikinci bölümü 2018'de piyasaya sürüldü ve ayrıca Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeyle ve hatta sayı diğer oyun sitelerinde indirme hacmi de dahil edildiğinde daha da fazla başarıya ulaştı. Bay bu son güncelleme sürümü daha sonra oyuncular RAID SAVAŞLARINDA MÜCADELE olacak! Ayrıca Aquaman'in bu karaktere olan popülaritesi, tiyatro dışında gösterilen filmde olanlarla neredeyse örtüşen bir hikayeye sahip olacak.


Injustice 2 Apk elmas hilesi


Oyunu oynamanın yolu muhtemelen birçok insanın önce öğrendiğidir. Oyuna katılırken, bir savaşa katılmak için üç kahramandan oluşan bir ekip çağırabilirsiniz. Ancak kadronuzda çağrılabilecek kahraman sayısı sınırsızdır.


Injustice 2 APK Son Sürüm indir


Başlangıçta önerilen Taktiklerle eşleşirseniz kötü karakterleri bile çağırabilirsiniz. Oyunda yeterince para kazandığınız sürece mağazadan satın alabilirsiniz ancak mağazada satış yapmayan ve zırhlı gibi elde edilebilecek belirli görevleri yerine getirmesi gereken birkaç kahraman da var. Süpermen, Arkham Knight Batman ve çok daha fazlası. Bir savaş, sırayla göğüs göğüse dövüşen 3 kişiden oluşacak. Bu kahramanlar, çizgi romanlarda gösterilenlerle aynı yeteneklere sahip olacak. Ek olarak, bu güçler karakterin beceri ve ekipman sistemi aracılığıyla da yükseltilebilir.


Injustice 2'yi İndir (MOD, Ölümsüzlük / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Yalnız Hacker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar