Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500]

Puan: 3.42 (Oylar: 39)
Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 1 Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 2 Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 3 Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 4 Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 5 Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [v1.500] 6

Kafa Topu 2 Hileli MOD APK [1.500] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda ne kadar ustalaşırsanız, o kadar çok karakter ve aksesuarın kilidini açacaksınız.


Kafa Topu 2 1.500 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Düşman puanı her zaman 0

Futbol her zaman yüzyılın bir sporu, pek çok taraftar için heyecan yarattı. Futbola atıfta bulunmak, sahadaki stratejik ve dramatik unsurlarla dolu tutkulu, ateşli bir spor karşılaşmasının zirvesine atıfta bulunuyor. Çim sporlarının kralı olduğu söylenebilir. Eğlence endüstrisinin eğilimleri ne olursa olsun, birkaç on yıl boyunca durmadan büyümeye devam edecek. Bu ritmi yakalayan futbol temalı oyunlar doğdu ve çeşitli şekiller altında mantar gibi ortaya çıkmaya başladı. Ve aslında, çekici oynanışa sahip tüm oyunlar, oyuncular tarafından seviliyor ve memnuniyetle karşılanıyor. Köşe başında değil, size önermek istediğim yeni çıkan futbol oyunlarından biri de Kafa Topu 2.. Son derece stratejik futboldan doğan Masomo Gaming tarafından piyasaya sürülen Head Ball 2, daha benzersiz bir oyun tarzına sahip. Geleneksel oyun tarzını iki rakip arasındaki rekabet olarak korurken, bu iki takım arasındaki bir rekabet değil, iki kişi arasındaki bir rekabettir.


Kafa Topu 2 v1.500 MOD APK


Girişte bahsettiğim gibi, Kafa Topu 2'nin çok benzersiz ve benzersiz bir oynanışı var. İlk olarak, oyun Çok oyunculu etkileşimli oyun olarak tasarlanmıştır. Bu, oyuncuların Quickplay moduna göre dünyadaki diğer oyuncularla etkileşime girebilecekleri anlamına gelir. Öte yandan, Çevrimdışı mod sadece oyuncuların pratik yapması içindir ve gerçek oyunculardan aldığımız duygu olarak gerçek rekabeti getirmez. Oyunun kontrolleri nispeten basit ve anlaşılır, siz ve rakibiniz tipik karikatür tarzı ile tasarlanmış bir futbol maçına katılacaksınız. Yani rakibiniz ve sizde sadece bir oyuncunuz var, bu oyunun ismini karakter tasarımından gelen özel özellik bir ayakkabı üzerinde kafa ile rakibi yenmeye çalışacaktır. Evet, Karakteriniz ayaklarıyla topu aşağı yukarı tekmeleyebilir ve kafasını gol atmanın bir yolu olarak kullanabilir veya rakiplerini kızdırmak için sahte bir hareket oluşturabilir. Ve bir maç 90 saniye kalır, rakibi ne kadar çok kabul etmeye çalışırsanız, kazanma şansınız o kadar yüksek olur.


Kafa Topu 2 hilesi Sınırsız para Altın indir apk android


Top kaymayı bırakmadan kimin kazanacağını kimse bilmiyor. Ayrıca, oyuncular maçta bir kez de süper güçleri kullanabilirler. Biraz saçma geliyor, ancak bu tür süper güçler, zaman acele ettiğinde veya skorda hızlı bir şekilde büyük bir fark yaratmak istediğinizde size çok yardımcı olacak. Yeteneklerinizi yükselterek ve kullanarak, oyuncular gittikçe daha fazla oynanabilir olanın kilidini açabilecekler. Çok fazla güce sahip olan bir rakip, kesinlikle zorlu bir oyuncudur ve son derece deneyimlidir. Ayrıca, oyunda ne kadar ustalaşırsanız, o kadar çok karakter ve aksesuarın kilidini açacaksınız. Başlığın hızını, yüksek zıplamasını ve gücünü yükseltmede çok faydalıdırlar. Rakibinizi aşmak için bedeniniz de artar ve bir avantaj yaratır. Elbette birçok beceriye sahip olmak da bir avantajdır.


KAFA TOPU 2 Mega PAKET Hilesi


Birçok beceriye ne kadar çok sahip olursa, oyuncu da o kadar yetenekli, karşılık gelen seviyeye ulaşmalıdır. Hayat bir dizi şiddetli yarışmadır, eğer yeteneğinizi geliştirmeye çalışmazsanız, er ya da geç başkaları tarafından yenilecektir. Deneyimli bir oyuncu, rakibinin bir sonraki hamlesine odaklanan ve öngören ve gerçekleşmek üzere olan karmaşık gelişmelere keskin bir tepki vermesi gereken bir oyuncudur. Sadece bu da değil, eğer oyuncu süper güçleri zamanında nasıl koordine edeceğini ve kullanacağını bilirse, o zaman futbolun arka planının ünlü anıtı "Kafa Topu" üzerindeki yazı çok büyük bir hedef olmayacaktır. Ve son olarak, diğer oyunlarda olduğu gibi, oyundaki her karakterin kendi güç çubuğu vardır. Gece gündüz zaman geçirmek istiyorsanız, birçok oyuncuya sahip olmak son derece gerekli bir şeydir. Ancak yine de bu makaleyi okuyan oyuncuların oyun süresini uygun şekilde düşünmelerini tavsiye ederim. Sevgili telefonunuz için uzun ömür sağlarken, sağlığınızı sağlamak için.


Kafa Topu 2 apk oyun indir Club


Kafa Topu 2'nin son derece benzersiz, son derece eğlenceli oyun kurgusu ile oyuncuları cezbettiği ancak yine de gerçek bir top maçı gibi gerilim ve dramayı kaybetmediği söylenebilir. Orada bitmeyen oyun, birçok ilginç özellik ile de çekici. Bahsedilmesi gereken ilk şey, oyundaki son derece zengin karakter sistemidir. Kilidini açıp deneyimlemeniz için, Messi oyuncusundan Joker'e kadar 96 adede kadar farklı karakter, hatta uzaylı karakter görüntüsü "Avatar" da eklenmiştir. Hepsi oyunculara telefonda garip bir futbol oyununun en ilginç deneyimini veriyor.


Kafa Topu 2 Hile Apk


Ek olarak, oyun aynı zamanda 5 farklı turnuva özelliğini de destekliyor, her turnuvanın kural ve sıralamasında küçük bir fark var. Belki oyuncular bu rekabette iyi olacak, ancak diğer turnuvalarda zayıf, her şey öngörülemez. Ayrıca 100'den fazla farklı aksesuar, maçta özgürce kullanabileceğiniz 18 özel güç kartı ile oyuncunun gücü yükseltilebilir. Sadece bu değil, aynı zamanda maçı kendinize dönüştürmek için daha büyük, daha güçlü karakterler ve daha fazla özellik açtınız. Öte yandan, “Kafa Topu 2” de gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla yarışacaksınız, 2D oyun tarzı ve grafiklerin 3D görüntüleri ile birlikte oyun sadık futbol taraftarlarını memnun etmeyecek.


Kafa Topu 2 1.178 hile apk


Kafa Topu 2'nin grafiklerini tanımlamak için genel bir kelime kullanmak istediğimde, 2 kelime kullanacağım: "komik" ve "benzersiz". Çünkü oyundaki karakter tasarımının benzersiz olduğu söylenebilir. İlk bölüm gerçek karakterlerin görüntülerinden alınmış olsa da - çok güzel ve kaliteli görünüyor; alt gövde sadece bir spor ayakkabısıyken (bazen farklı bir şekil) - kimseye benzemiyor ancak oyunun başlığını açıkça gösteren cesur bir işareti var. Sahne hakkında oldukça iyi tamamlandı.


Kafa Topu 2 apk dayı para ve elmas hilesi


Futbol sahasının detayları veya tribünlerde tezahürat yapan seyircinin görüntüsü oldukça uyumlu ve dengelidir. Oyunun telefon için doğduğu ve makul ve keyifli bir deneyim getirecek oyunla birleştirilebilecek başka bir platforma sahip olmadığı söylenebilir. Genel olarak Head Ball 2'nin hem içerik hem de grafiklerle uyumlu olarak tasarlanmış bir oyun olduğu söylenebilir. Oyun, üreticinin tipik bir yaratıcılık örneğidir, bu nedenle herhangi bir oyunun aynı oyun türünü veya aynı grafik arka planını kullanıyorsanız gerçekten üstesinden gelmesi çok zor olacaktır. Eğer biri futbol ve içindeki eğlence hayranı ise, Head Ball 2 son derece uygun bir oyun olmalıdır.


Kafa Topu 2 İndir (Kolay Kazanma)


Bir önceki android oyun Naxeex Superhero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 39 Oylar ve 9 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
9
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Kafa topu"

barisg011

6 ay önce

Iyi

"Kafa topu"

Murat

1 yıl önce

Sınırsız elmas altın hilesi var mı burada acaba

"Kafa topu 2"

Hüseyin Pulat

1 yıl önce

Sınırsız para hilesi ve sınırsız elmas hilesi

"Kafa topu 2"

İshak pro

1 yıl önce

Ü

"Kafa topu 2"

Zeynep

1 yıl önce

Çok iyi

"Kafa topu 2"

Ahmet

1 yıl önce

10 mup

"Kafa topu"

Kaan

2 yıl önce

Kafa topu nun hilesini yapmak istiyorum

"Kafa topu 2"

Umut

2 yıl önce

Güzel Bğlğ

"Kafa topu 2"

omer123399933

2 yıl önce

Çok Elmas olsun dilediğim kadar altın olsun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar