Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

Mafia Sniper - Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi keskin nişancı tüfekleriyle sizi mafya klanları arasındaki en yoğun savaşa götürüyor.


Mafia Sniper 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Reklamsız
  3. Hızlı Oyun
  4. TANRI MODU
  5. Tek atışta öldürme hilesi
  6. Mermi Hilesi
Mafia Sniper'a gelince, oyuncular en kötü gangsterlerle sonuçsuz bir savaşa dalmış görünüyor. 20. yüzyılın başlarına kadar gidiş-dönüş bir uçak biletiniz olacak. Burası, en güçlü ailelerden gelen heyecanlı bir atmosferle çevrilidir. Oyuncular, o dönemde gezegendeki en ünlü silahlı adamlarla tanışma fırsatı buldu. Onlar sizin meslektaşlarınız çünkü bu dünyaya girdiğinizde herkesten daha az en iyi nişancı oluyorsunuz.


Mafia Sniper v1.1.2 MOD APK


Mafia Sniper oyununda görevlerinizden biri, gangsterlerin öfkeli faaliyetlerini püskürtebilmek. Oyuncular, karanlıkta olanlara karşı doğru bir hizip rolündedir. Gangsterler bu fraksiyonun önde gelen çetesidir ve bu nedenle onları mümkün olan en kısa sürede yok etmeniz gerekir. Buna ek olarak, görüş alanınızda olan birkaç rakip daha yozlaşmış polistir.


Mafia Sniper Para Hilesi


Polis olmalarına rağmen suçlu gibi davranıyorlar. Sebebi ise bu polislerin sürekli rüşvet almasıdır ki gangsterler hukuka ve ahlaka aykırı işler yapsınlar. Orada durmayan, gözünün önünde beliren politikacıların varlığı da var. Bunlar aynı zamanda toplumu giderek daha adaletsiz ve düzensiz hale getiren etkenlerdir. Patronlar bile başınızı ağrıtan etkenlerden biridir.


Mafia Sniper Mermi Hilesi


Doğru olmadan önce, gölgeme karşı, o şeyleri de yaşayacaksın. Mafia Sniper, sizi son derece acımasız cinayet sözleşmelerine sokar. Hepsi dikkatlice planlanmıştır; iş bittikten sonra oyuncu çok miktarda para alabilir. Ortadan kaldırmanız gereken nesnelerden biri de karanlık klanlar. Kariyerin yavaş yavaş sıradan bir hayduttan bir suikastçıya dönüşecek.


Mafia Sniper Hasar Hilesi


Mafia Sniper'daki dünya şehri heyecan verici ve tehlikelidir. Zorluklara katılırken, oyuncular modern unsurlara sahip bir kılıç oyunu filminde kaybolmuş gibi hissediyorlar. En gerçekçi şehir çapındaki kovalamaca sahneleri, ölüme yaklaşırken gerilimi hissetmenize yardımcı olur. Sadece bu da değil, aynı zamanda en salaktan patrona kadar birçok farklı gangster karakteriyle savaşıyorsunuz.


Mafia Sniper Hile Apk


Ayrıca Mafia Sniper size birçok benzersiz özel koleksiyon da sunuyor. Her farklı rakiple farklı yerlere dalacaksınız. Düşmana karşı savaşmak için, oyuncuların kıyafetlerin yanı sıra sınırsız bir silah sistemi eklemesi tercih edilir. Keskin nişancı tüfeklerinden Thompson hafif makineli tüfeklerine kadar her şey size eksiksiz olarak gönderilir. Bu tehlikeli savaş, üçlü atış ve çift atış gibi gelişmiş atışların yardımıyla burada da bitmiyor.


Mafia Sniper Apk indir


Mafia Sniper'ın oyunculara sunduğu konumların çoğu da benzersiz deneyimler. Bunlar, çok sayıda insanın geçtiği yoğun, kalabalık caddeler olabilir. Ya da hiç kimsenin olmadığı karanlık sokaklar. Bu, düşmanla başa çıkmanız için en uygun yerlerden biri olarak kabul edilir. Ayrıca iş bu oyuna gelince depolardan ya da endüstri parklarından ve ormanlardan bahsetmeden edemiyoruz.


Mafia Sniper Apk Son Sürüm


Bu garip dünyada Mafia Sniper size çok mantıksız bir durum veriyor. Bu sizi hareketlerinizde daha dikkatli olmaya zorlar. Biraz dikkatsiz olduğun sürece senden başka kimse tarafından cezalandırılmayacaksın. Oyuncuların sivilleri öldüremeyeceğini ve onları öldürürseniz hem para kaybedeceğinizi hem de aranmanızın çok stresli olduğunu burada belirtmek isterim. Bu durumda, adil polis ve federal ajanlar sizi tutuklama görevini üstlenecektir.


Mafia Sniper indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Motorcycle Real Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar