Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 1 Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 2 Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 3 Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 4 Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 5 Shadow Blade Full MOD APK [v1.5.1] 6

Shadow Blade Full MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kuro, Gölge Kılıcı olma arayışında olan genç bir adamdır. Kalan son ninja ustasının öğretilerini araştırmalıdır.


Shadow Blade 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm 7,09 TL değerinde olan bu oyun bedava.
  2. Tüm ücretli içeriğin kilitleri açıldı
Ninja temalı oyunlar hiç bu kadar sıcak olmamıştı, bu yüzden bu oyunun ortaya çıkmasıyla birlikte büyüleyici şeyler yaşayacak ve tehlikeli ninja diyarına ayak basacaksınız. Burası aynı zamanda güçlü savaşçıların faaliyetlerine her zaman her yerde gizlenen bir dizi düşmanın eşlik ettiği yerdir. Shadow Blade, atanan görevi tamamlamanız için sizi motive etmek için birçok farklı seviye ve benzersiz ödüller içerecek.


Shadow Blade v1.5.1 MOD APK


Oyun eski bir ortamla başlayacak ve oyuncular gizemli güçlerin ve güçlerin toprağın derinliklerine gömülü olduğu ninja dönemine geri taşınacak. Bu oyunda Kuro ismiyle ana karaktere dönüşüyor ve bu topraklardaki görevlerde onun yerini alıyorsunuz. Hikaye, Kuro'nun Shadow Blade olma niyetini beslemesiyle başlar, ancak yolculuk zorlu zorluklarla gerçekleşecektir.


Shadow Blade Para Hilesi


Kuro, daha fazla savaş deneyimi kazanmak için ninja ustasının nadir kalan öğretilerini ararken arayışına başlayacak. Savaşmak için karakteri kontrol eden ve her zaman her yerde ortaya çıkan tuzaklarda ona rehberlik eden kişi siz olacaksınız. Ayrıca bu tehlikeli muharebe ortamına hızla uyum sağlamalı ve kötü durumlara düşmemek için önlem almalısınız.


Shadow Blade Silah Hilesi


Shadow Blade, yeteneklerinizi geliştirmeniz ve oyunun sunduğu zorluklarla karşılaştığınızda en güçlü ninja olmanız için bir yerdir. Ayrıca, her şey çok karmaşık olmayacak, bu yüzden düşmanı avlamak için yolculuğa başlamak için zıplama ile birlikte hareket etmek için ekrana dokunmanız yeterli. Ancak, dramatik maçlara resmi olarak katılmadan önce, oyuncular her şeye alışmak ve tüm düşmanlara karşı güvenle savaşmak için eğitim seviyeleri aracılığıyla seviyelerini test etme alıştırması yapabilirler. Ardından, oyun sizi zorlu bir arena alanına ve rakipler arasında bir buluşma yerine götürecektir. Hepsi müthiş bir güç taşır ve her zaman savaşmaya hazırdır, bu yüzden öznel olmamalısınız, ancak savaşırken dikkatli olmalısınız.


Shadow Blade Hile Apk


Önümüzdeki zorluklara hazırsanız, hemen katılmaya ve farklı tuzaklardan geçmeye başlayın. Bu bir aksiyon rol yapma oyunudur, bu nedenle oyuncuların kazanmak istiyorlarsa gerekli becerileri donatmalarını gerektirir. Ayrıca, tek başına beceri yeterli değildir; Rakipleri alt etmek ve onları hızla yok etmek için taktikleri ve akıllı yolları birleştirmeniz gerekiyor.


Shadow Blade Apk indir


Bir ninja birçok benzersiz güce sahip olacaktır, bu nedenle kritik durumlarda, düşmanın görüşünden kaçınmak için gizliliği kullanabilir ve saldırıya uğramamak için kaçabilirsiniz. Ayrıca, zorluklar artık başlangıçtaki kadar basit olmayacak, ancak daha sonra yeni seviyelerin kilidini açtıkça kademeli olarak artacaktır. Oyun size her seviyede bir dizi farklı oyun modu verecek ve zafere yaklaşmak için seyahat ettiğiniz yolu işaretleyebilirsiniz. Shadow Blade, her zorlukta 60 oyun seviyesi ve her seviyede birçok yeni cazibe merkezi içerir, ancak oyuncuların yeni seviyelere ilerlemelerine izin vermek için görevleri tamamlamaları gerekir.


Shadow Blade Apk Son Sürüm


Ayrıca, silahlar savaşırken vazgeçilmezdir, bu yüzden ateşli savaşlarda size eşlik etmeleri için onlardan yararlanmanız gerekir. Savaşa daha hızlı katılabilmek için silahınızı özgürce değiştirebilirsiniz, ancak bu kadar öznel değil çünkü rakip çok tehlikeli ve çevik olacak ve her an sizi kuşatacak.


Shadow Blade indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Hospital Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar