Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 1 Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 2 Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 3 Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 4 Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 5 Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [v2.5.07] 6

Empire Warriors Elmas Hileli MOD APK [2.5.07] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü kahramanlarınıza liderlik edin ve krallık sınırınızı karanlıktan koruyun!


Empire Warriors 2.5.07 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz uygulama içi satın alımlar;
  2. Bölgesel kısıtlamaları kaldırın;
  3. Savaşta yükseltin, kuleler inşa edin ve azaltmak yerine altın paraları artırın;
  4. Oyunda kristal madenine tıklayın ve sınırsız kristal elde etmek için tıklayın. (Değer çok büyük olduğunda taşmayı önlemek için çok fazla tıklamanız önerilmez).
  5. Bir düşmanı her öldürdüğünüzde, 100 elmas elde edebilirsiniz.

Video oyun endüstrisinde, sayısız farklı türde ortaya çıktı ve birçok oyun bile birçok stilin mükemmel bir birleşimidir. En popüler ve eğlenceli oyun türlerinden biri Tower Defense strateji türüdür. Bu kategorinin, oyuncuların haritanın herhangi bir yerinde inşa etmelerine veya belirli sayıda nokta üzerine inşa etmelerine izin vermek gibi birçok farklı varyasyonu vardır. En seçkin TD oyunlarından biri  , harika oynanışı, birçok çekici özelliği ve oyuncuların eğlenmesi için mükemmel bir hikayesi olan Empire Warriors'tır.


Empire Warriors v2.5.07 MOD APK


Empire Warriors bir Kule Savunma oyunudur ve oyunun oynanışı, çeşitli düşmanlar ve kulelerle birlikte umutsuz savunmalar ve heyecan verici etrafında döner. Oyuncunun yolculuğu bir hikaye boyunca gerçekleşecek ve haritaya dağılmış kampanyalarda gösterilecek. Düşmanların çeşitliliği ve arazi oynanışta önemli bir unsur olduğu için her konum oyuncular için bir meydan okumadır. Oyuncular her seferinde hayatta kalmakla görevlendirilir ve eğer daha iyiyse, bir düşman istila etmeden bütünlük üssünü korumaları gerekir. Bir oyuncunun yolculuğu ne kadar uzarsa, oyun, yükseltme sistemleri, yeni kuleler ve oyuncuların keyif alması için birçok yeni birim gibi yeni şeylerin kilidini açacaktır.


Empire Warriors Para Hilesi


Her mücadelede, oyuncuların Kule inşa etmeleri için birçok sabit konuma sahip özel olarak tasarlanmış bir harita olacak. Her Kule'nin benzersiz bir etkisi vardır ve oyuncuların mükemmel bir strateji oluşturmak için kullanımlarını koordine etmeleri gerekir. Kışla okçulardan veya büyücülerden destek alırken yolu kapatmak için askerler ürettiği için tüm kuleler savaşta birbirlerini destekleyecek. Kulenin çeşitliliği, oyuncunun savunmasını daha dayanıklı hale getirecek ve bir dalgada birden fazla düşmanla savaşabilir. Elbette, oyuncular bu kuleleri yükselttiklerinde, daha güçlü, daha hızlı ve daha fazlası gibi birçok farklı varyantla görünecekler. Oyuncular, her Kule'nin tüm varyasyonlarını keşfedebilir ve etkileri, oyunu daha çekici hale getirmek için değişiklik gösterir.


Empire Warriors Elmas Hilesi


Oyuncular savunma yaparken takviye çağırabilir veya özel beceriler kullanabilir ve iyileşmeleri uzun zaman alır. Takviyeler ve beceriler, yükseltme sistemi aracılığıyla yükseltilebilen ve güçlendirilebilen şeylerdir. Ayrıca düşmanlar birçok şekil ve çeşitlilikte görünecek, ancak onlara karşı koyma gücüne sahip belirli bir kulenin önünde zayıf kalacaklar. Oyuncular sadece çok sayıda düşmanla değil, aynı zamanda çeşitlilikleri ve güçleriyle de yüzleşecekler.


Empire Warriors APK DAYI


Savaş alanında oyuncuları temsil eden farklı güçlere sahip Kahramanlar olacak; Oyuncular bir seferdeki herhangi bir kahramanı seçebilir ve savaş alanında özgürce kontrol edebilir. Kahramanların her zaman pasif becerileri vardır ve etraflarındaki kuleleri etkilerler. Kahramanlar kara birliklerine çok yardımcı olacak ve oyuncular önemli yerleri desteklemek için onları kontrol edebilecek. Yükseltme sistemi çok çeşitli ve bol olacak ve oyuncuların seferlerde daha fazla güç için Kuleleri, Kahramanları ve Becerileri yükseltmelerine olanak tanıyor.


Empire Warriors Premium apk


Empire Warriors bir Kule Savunma oyunudur ve oyuncuların taktik yapımda yaratıcılığını teşvik etmek için harika bir oynanışa sahiptir. Bu nedenle, bu oyun çok seviliyor ve oyuncuların deneyimlemesi için yeni kampanyaları sürekli olarak güncelliyor.


Empire Warriors İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hill Climb Racing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar