[ERKEN ERİŞİM] Rocket League Sideswipe Full APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
[ERKEN ERİŞİM] Rocket League Sideswipe Full APK [v1.0] 1 [ERKEN ERİŞİM] Rocket League Sideswipe Full APK [v1.0] 2 [ERKEN ERİŞİM] Rocket League Sideswipe Full APK [v1.0] 3 [ERKEN ERİŞİM] Rocket League Sideswipe Full APK [v1.0] 4

Rocket League Sideswipe Full APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir oyuncu gol atmak veya çok eğlenmek istiyorsa, bir araca ihtiyaçları olacaktır ve bu oyundaki tüm araçlar dengeli istatistiklere sahiptir.


Rocket League Sideswipe 1.0 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ: Oyun betasına girmek için bir Avustralya veya Yeni Zelanda VPN kullanın.

Rocket League, çeşitli platformlar aracılığıyla dünyanın en popüler spor yarış oyunudur ve sunduğu eğlence ve eğlence neredeyse her oyunda sonsuzdur. Ancak, bu makale o oyuna derinlemesine bir giriş yapmayacaktır. Bunun yerine, birçok yaşa uyum sağlamak için birçok iyileştirme içeren mobil versiyondur. PC'nin minyatür bir versiyonudur. Yine de Rocket League Sideswipe birçok etkileyici özelliğe sahip ve uluslararası hakemlerin birçok olumlu izlenimini yakaladı ve harika oyunlardan biri haline geldi. Oyun ayrıca, oyuncuların sayısız mod ve en ateşli maçlar aracılığıyla arkadaşlarıyla eğlenebilecekleri çevrimiçi bir işbirliği işlevi de sunacak. 


Rocket League Sideswipe v1.0 MOD APK


Rocket League Sideswipe, diğer platformlarda orijinal oyunun özlerinin çoğuna sahiptir ve yarış ile futbol arasında mükemmel bir kombinasyondur. Çok az kişi bu iki türün, insanların yüksek performanslı arabalar kullandığı ve rakibin hedefine topları getirdiği bir oyunda bir araya gelmesini bekleyebilir. Kulağa çılgınca geliyor, ancak oyunu bu kadar popüler yapan da bu, oyuncuların arkadaşlarıyla veya yabancılarla sayısız farklı şekilde oyunun tadını çıkarabileceği yer. Dahası, oyun sürekli olarak çekici ve ilgi çekici etkinlikler ve oyuncuların oyunu uzun süre deneyimlemesi için birçok çekici ödül yaratır. İçeriği ve etkinlikleri düzenli olarak güncellenir ve hepsi birçok yönden mükemmeldir.


Rocket league sideswipe indir


PC oyununda, oyuncuların araçlarını kontrol etmesi ve dev topun rakibin kalesine düşmesine izin vermesi gerekiyor. Sideswipe'da aynı yöntemi benimseyecek ve oyun, esnek ve etkileşimli bir sürücüyü destekleyerek, oyuncuların özgürce hareket etmesine ve takım arkadaşlarıyla daha kolay koordine olmasına olanak tanıyacak. Ana izlenim, oyuncunun her zaman topun konumunu kavramasına yardımcı olan kilitleme özelliğidir. Yine de, kontrol mekanizması otomatik olarak adapte olur ve oyuncuların topu takip ederek aracı paralel olarak kontrol etmelerini kolaylaştırır. Ayrıca futbol sahasında birçok nitro şarj noktası görünecek ve yeterince nitro topladığında, oyuncu hızlanıp birçok etkileyici hamle yapabilir.


Rocket league sideswipe play store


Rocket League Sideswipe google play, canlı ve gerçek fiziği sayesinde çok popüler, oyuncunun ortamını ve etkinliklerini her zamankinden daha esnek hale getiriyor. Dahası, fiziksel faktör vuruş alanını, çarpma açısını, yükselmeyi ve daha fazlasını etkiler ve oyuncunun aracını ve topunu her çarpışmada gerçekçi kılar. Fiziksel sistem, oyuncunun kontrol mekanizmasını etkileyecek ve onlara en seçkin ve özel hareketlerle puan almaları için birçok özel yetenek veya sonsuz yaratıcılık verecektir. Sadece bu değil, cihazın titreşim modu sayesinde kontrol hissi daha yumuşak ve daha sabit hale gelecektir.


Rocket League mobile İndir


Bir oyuncu gol atmak veya çok eğlenmek istiyorsa, bir araca ihtiyaçları olacaktır ve bu oyundaki tüm araçlar dengeli istatistiklere sahiptir. Aralarındaki fark, görünüşleri ve görsel efektleridir, bu da bir maçı daha canlı ve canlı kılar. Ayrıca oyun, oyunculara mevcut araçları düzenlemek veya tamamen yeni bir araç oluşturmak için çok yönlü bir araç özelleştirme sistemi sunacak. Aracın tasarım mekanizması benzersiz ve derinlemesine ve oyuncular her efekt için keyif alacakları doğru sesi seçebilirler. Oyuncular bu oyunda en çok sevdikleri arabaları özgürce tasarlayıp kariyerlerinin en zorlu oyunlarında kullanabilirler.


Rocket league sideswipe google play


Rocket League Sideswipe'ın yaratıcılığı neredeyse sonsuzdur ve oyunculara her zaman arkadaşlarıyla eğlenmeleri için ilginç içerikler sunar. Oyunun haritası ve oyun modları her zaman özel etkinlikler sırasında veya her hafta gelir ve maçlara katılırken eşzamanlı olarak oyuncunun becerilerini yeni bir seviyeye teşvik eder. Büyük oyun içi etkinlikler vesilesiyle, özel araba kaplamaları ve her oyun modunda tanıtılan yeni haritalar dahil olmak üzere daha fazla içerik tanıtılacak.


Rocket League mobile apk


Oyuncular, takım arkadaşlarıyla becerilerini ve koordinasyonlarını geliştirmek isterlerse, profesyonellerin göründüğü dereceli maçlara katılabilirler. Turnuva modu, normal modelden daha fazla kural ve kısıtlamaya sahip olacak ve hatta oyun bile insanların daha ciddileşmesi için daha zor veya daha kolay haritalar tasarlayacak. Bununla birlikte, bir oyunda en fazla 4 oyuncu olabilir ve 2v2 modu, büyük ödüller ve promosyon avantajları sunduğu için PC platformunda her zaman çok sevilmiştir.


Rocket league sideswipe hile apk


Rocket League Sideswipe, yarış ve futbol meraklıları için harika bir oyundur ve oynanışı, fizik ve grafik sisteminden mükemmel hale getirilmiş birçok özelliğe sahiptir. Oyuncular bu oyuna katılırken en etkileyici mobil oyun öğelerini keşfedecek ve arkadaşlarıyla en eğlenceli ve etkileyici anları yaşayacaklar.


Rocket League Sideswipe'ı indirin


Bir önceki android oyun Mini DayZ 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar