Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 1 Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 2 Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 3 Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 4 Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 5 Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.03.02] 6

Idle Cinema Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [1.03.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrimdışı oynanabilen ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyun.


Idle Cinema Empire Tycoon 1.03.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Sinema yönetiminde bir kariyere başlamaya hazır mısınız? Gelin sinema işinde birlikte zengin olalım, olur mu? Idle Cinema Empire Tycoon oyununda sinemanın önündeki kamusal alanı geliştirin, müşteri hizmetleri olanaklarını iyileştirin, daha fazla film çekin ve gösterim zamanlarını düzenleyin. 


Idle Cinema Empire Tycoon v1.03.02 MOD APK


Idle Cinema Empire Tycoon oyununda mümkün olan en iyi sinema deneyimini sunarak, daha fazla salonun kilidini açarak ve en heyecan verici filmi oynayarak daha fazla müşteri çekin. 


Idle Cinema Empire Tycoon Para Hilesi


Müşterilerinize birkaç farklı hizmet sunmak için Çevre Birimi Mağazası, Oyun Salonu ve Balo Salonu gibi birkaç farklı hizmet ayarı oluşturun. Bu, müşterileriniz için bekleme süresini daha eğlenceli hale getirecek ve ek kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. 


Idle Cinema Empire Tycoon Elmas Hilesi


Bilet gelirini ve kârını optimize etmek için birkaç farklı oditoryum açmalı ve film için en uygun oturma düzenini kurmalısınız. Siz yokken tiyatronuzu işletmek için çevrimdışı bir yönetici kullanmak, yokluğunuz boyunca gelir elde etmeye devam etmenizi sağlayacaktır.


Idle Cinema Empire Tycoon Apk Hile


Her oyuncu basit ve telaşsız bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilir. Aktif ve pasif oyun unsurlarını gerçek zamanlı olarak birleştirmek Her oyuncunun beceri düzeyine uyarlanabilen sürekli zorluklar Tamamlanması gereken birçok ilgi çekici görev Bir film kralı olmak istiyorsanız yüz film edinin.


Idle Cinema Empire Tycoon Apk indir


Sinema olanaklarınızı artıracak benzersiz ürünler İnanılmaz üç boyutlu görseller ve gerçekten harika animasyonlar. Çevrimdışı oynanabilen ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyun.


Idle Cinema Empire Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Flip Skater APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar