Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 1 Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 2 Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 3 Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 4 Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 5 Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [v2.13.40495] 6

Snipers vs Thieves Mermi Hileli MOD APK [2.13.40495] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm Hırsızlar hızlı hareket eder ve kaçmak için birçok eşya kullanır.


Snipers vs Thieves 2.13.40495 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi hilesi
  2. Yüksek Hasar Hilesi
  3. Reklamsız
Entelektüel gelişim hızının yanı sıra mevcut teknoloji, oyunlarda her zaman gelişti ve yavaş yavaş nasıl oynanacağı konusunda birçok yeni ürünü piyasaya sürebilmek ve çok sayıda oyuncu aldı. Örneğin, atış oyunu serisi, piyasaya sürülen epeyce oyun vardı ve bazılarının dünya oyuncularına hakim olan önceki atış oyunlarına dayanan yenilikçi yolları vardı. Bunu takiben size Snipers vs. Thieves oyununu tanıtmak istiyorum - bir oyun, ancak oynamanın 2 farklı yolu var. 


Snipers vs Thieves v2.13.40495 MOD APK


Oyun başlığına baktığınızda ilk aklınıza gelen şey Sniper rolünü oynayacağınız ve bu şehirde barışı sağlamak için Hırsızları yok edeceğinizdir. Ancak bu sadece yarısı doğrudur çünkü bu oyun, oyuncuların oynayacağı iki rol arasında seçim yapmasına izin verecektir. Bu oyunun bağlamı modern bir şehirde geçiyor, birçok yüksek bina var, ancak birçok banka soygunu var. 


Sniper vs Thieves Apk Oyun İndir Club


Bankayı uzaktan korumak ve Hırsızları silahınızla yok etmekle görevlendirildiniz. Tüm Hırsızlar hızlı hareket eder ve kaçmak için birçok eşya kullanır, bu yüzden dikkatlice bakmanız ve mümkün olduğunca çok ismi yok etmek için ateş etme becerilerinizi kullanmanız gerekir. Atış sırasında isabetliliği artırmak ve gücünü artırmak için silahınızı dükkandaki birçok aksesuarla yükseltebilirsiniz.


Snipers vs Thieves Hile Apk


Dahası, Snipers vs Thieves oyununda mağazada size uygun silahı bulmanın yanı sıra seçim yapmanıza yardımcı olacak cömert miktarda keskin nişancı var. Yukarıda belirtildiği gibi, sadece bir keskin nişancı olarak rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda bankanızı soymak ve keskin nişancı saldırılarından kaçmak için Hırsızları oynamayı da seçebilirsiniz. 


Sniper vs Thieves APK 2021


Keskin nişancı, Hırsızları yok edebilmek için yağmur mermileri, geniş bir saldırı yelpazesine sahip mermiler gibi herhangi bir silahı ve her yöntemi kullanabilir ... Ama öyle değil, Hırsızlar Keskin nişancılardan daha zayıf olmayacak çünkü onların kaçmalarını sağlayan aksesuarlara da sahipler. Keskin nişancı mermi çizgisini tahmin etmek için hızınızı hesapladığından, koşmadan belirli mesafeler arasında hızlı hareket etmek için kullanabileceğiniz Teleport gibi hızlı bir şekilde.


Snipers vs Thieves apk Para hile


Oyunun ayrıca oyuncuların kendi kostümlerini seçmelerine olanak tanıyan bir işlevi de var. 150'den fazla maske ve 30'dan fazla renk takım elbise ile karakter stilinizi tercihlerinize göre oluşturabilirsiniz. Snipers vs. Thieves, oyunun oynanışındaki ve grafiklerdeki mizah nedeniyle sizi güldürecek. Oyun size ilginç bir deneyim yaşamanın yanı sıra stresi ve yorgunluğu gidermenize yardımcı olacak.


Snipers vs Thieves'i indirin (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Dungeon Village 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar