Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 1 Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 2 Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 3 Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 4 Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 5 Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [v1.16.6] 6

Tap Tap Fish Balık Hileli MOD APK [1.16.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tap Tap Fish - Abyssrium oyununun devamı niteliğinde kutup dünyası telefonlarınıza geliyor.


Tap Tap Fish 1.16.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm mercanların ve balıkların kilidi açıldı

Aksiyon oyunları, oyuncuların deneyimlemesi için piyasada çok şey barındıran bir şeydir. Ancak çok fazla olduğu için, oyuncuların artık eğlendirecek bir oyun bulması zordu. Bu, oyuncuların bu oyun serisiyle giderek depresyona girmesine neden oldu ve aynı zamanda oyun pazarını doyurdu. Oyuncular artık bu oyunları oynarken kendilerini eğlendirilmiş ve rahat hissetmiyorlar, bu yüzden yeni ve daha eğlenceli oyunlara sahip olmak istiyorlar. Tap Tap Fish gibi oyunlardan sıkılan oyuncular rahatlamak ve rahatlamak isterse, oyuncular Idle oyunlarına bakabilir.


Tap Tap Fish v1.16.6 MOD APK


Oyuncu böyle bir oyun arıyorsa, ben oyuncuya Tap Tap Fish - Abyssrium Pole adlı bir oyun tavsiye ederim . Bu, FLERO Games tarafından geliştirilen bir oyun, bu, Kore'den ünlü bir oyun geliştiricisidir. Daha önce bu stüdyo, "Tap Tap Fish - AbyssRium" adlı bu oyunun ilk bölümünü yayınladı ve oyunculardan çok fazla sevgi gördü. Belki de oyunun ilk bölümü oyunculara çok rahatlama sağlıyor, bu yüzden ikinci bölüm yayınlandıktan hemen sonra oyunculardan büyük ilgi gördü.


Tap Tap Fish 1.16.6 Para Hile Apk


İlk bölümün aksine, oyuncular mercanların ve balıkların gelip yaşamasına izin vermek için deniz tabanının derinliklerinde kayalara dönüşecekler. Bu oyun oyuncuları başka bir ülkeye, yani Arktik Okyanusu'na getiriyor ve oyuncu artık bir kaya değil, bir buzdağı. Oyuncular bu oyuna gelirken yeni deneyimler kazanacak, oyuncular da bu buz üzerinde yaşayan her canlının huzurlu yaşamını deneyimleyecek. Bu oldukça ilginç bir şey ve oyunculara oyun sırasında çok rahatlama sağlıyor.


Tap Tap Fish Balık Hile Apk


Oyunun oynanışı, çoğu oyuncunun oyunda para kazanmak için ekrana dokunmaktan başka bir şey yapmasına gerek yoktur. Bu oyunun para birimi "Aşk", oyuncular "Aşk" ı almak için ekrana tekrar tekrar dokunacak ve buzdağını geliştirmek için kullanacak. Oyuncunun bu oyundaki görevi, Kuzey Kutbu'nda yaşayan hayvanların yaşaması için bir arazi inşa etmektir. Bu türlerin tümü, nesli tükenme riski altındaki türler listesindeki türlerdir, bu nedenle oyuncunun onları koruması gerekecektir. Kutup ayıları, kutup tilkileri, deniz aslanları, penguenler ve daha birçok sevimli hayvan gibi hayvanlar bu oyunda oyuncuları bekliyor. Başlangıçta, oyuncu çok az sayıda hayvana sahip olabilir ve bu da oyuncunun buz tabakasının çok seyrek görünmesini sağlar. Ancak oyuncu buz tabakasını ideal bir yaşam alanına dönüştürdüğünde, Oyuncu, yaşamak için daha fazla yeni yaratığın kilidini açabilir. Sadece karada değil, oyuncular balıkları yaşamaya çekmek için su altında bir ekosistem oluşturabilirler. Bu oyun sadece ilk bölümün su ortamını birleştirdi ve oyuncuların yeni deneyimler kazanması için buzlu ortama eklendi.


Tap Tap Fish Hile


"Tap Tap Fish - Abyssrium Pole" çok rahatlatıcı bir oyun ve her yaş için uygun olan oyun, oyunculara harika deneyimler yaşatacak.


Tap Tap Fish Abyssrium Pole'u İndir (MOD, Balık Hilesi / Mercan Hilesi)


Bir önceki android oyun HellCopter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar