Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 1 Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 2 Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 3 Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 4 Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 5

Mad Dex 2 Para Hileli MOD APK [1.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Engelleri aşarken yaralıları kurtarmanıza ve patronların saldırısını alt etmenize olanak tanır.


Mad Dex 2 1.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Mad Dex 2'ye girdiğinizde birçok zorluğu olan ağır bir platform oyunu olarak bilinir. Size cesur duygusal renklerle etkileyici bir destansı hikaye sunan bir oyun. Tehlikeye rağmen sevgilisini kurtarmak için kendini feda etmeye hazır bir kahramana dönüşüyorsun. Burada durmadan, 5 özellikli bölümde kolaydan zora 75'ten fazla seviye beliriyor. Bununla kalmayıp, size gücünüze meydan okuyan güçlü, kötü patronlar da getiriyoruz.


Mad Dex 2 v1.3.2 MOD APK


Mad Dex 2, tüm zamanların en efsanevi bulmaca oyunlarından biri olarak biliniyor. Bu nedenle size ilk uyarımız böyle harika bir oyunu göz ardı etmemenizdir. Bu mekana geldiğinizde Mad Dex'in karakterine dönüşeceksiniz. Çevrenizdeki insanları seven son derece duygusal bir karaktersiniz. Herhangi bir zorlukla karşılaştıklarında düşmanı bastırmak ve sevdiğinizi geri kazanmak için tehlikeye atılmaktan çekinmiyorsunuz.


Mad Dex 2 Para Hilesi


Mad Dex 2'deki hikayenin resmi olarak başlamasının motoru olan ana karakterin başına beklenmedik bir olay geldi. En sevdiğiniz kişi ne yazık ki garip bir canavar tarafından iz bırakmadan kaçırıldı. İnsanların canını almak için hiçbir hileye başvurmayan acımasız bir adam olarak bilinir. Bu nedenle, hikayeyi öğrenir öğrenmez, çok geç olmadan en çok sevdiğiniz kişiyi kurtarmak için hemen yola koyulursunuz.


Mad Dex 2 Apk Dayı


Şu anda aklınızda sadece sevdiğiniz kişiye en kısa sürede nasıl ulaşabileceğinizi düşünün. Sevdiklerinize yavaş yavaş işkence eden pençelerin görüntülerini sürekli olarak görüyorsunuz. Şimdi, siz bu dünyaya koşarken, parkour becerilerinizin tam potansiyeline ulaşmasının zamanı geldi. Önünüzde sürekli olarak ilerlemenizi engelleyen engellerin görünümü var. Göreviniz, sevdiklerinize daha yakın olabilmek için önce tüm tuzakları aşmak zorundadır.


Mad Dex 2 Android oyun club


Orada durmayan Mad Dex 2, size patronlardan gelen zorluklar da veriyor. Sizi yenmek için sürekli olarak en modern silahlarla saldırılar kullanırlar. Şimdi, onlarla savaşabilmek için oyuncular yüksek zıplamak ve hatta hızlı koşmak için becerilerini kullanabilirler.


Mad Dex 2 Hile Apk


Ayrıca, düşmanın size ulaşamaması için duvara sıkıca yapışmak için beceriler gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda engellerin arasından sıyrılmanızı, hayatınızı kaybetmenize neden olabilecek saldırıların üstesinden gelmenizi de sağlıyoruz. 


Mad Dex 2 Apk indir


Eğer sıkıldıysanız, kolaydan zora doğru 75'ten fazla savaş seviyesi ile beş bölüm ile güne meydan okuyabilirsiniz. Buna entegre olmak büyüleyici hikayeler. Mad Dex 2 ayrıca çevrenizde olup bitenleri en gerçekçi şekilde simüle eden mükemmel görsel efektler de sunar. Sıralamaların ortaya çıkmasıyla eş zamanlı olarak rekabet her zamankinden daha şiddetli hale geliyor.


Mad Dex 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Used Car Dealer 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar