Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 1 Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 2 Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 3 Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 4 Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 5 Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 6

Idle Supermarket Tycoon Para Hileli MOD APK [2.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Restoran kralı olmaya ve hükmetmeye hazır mısın?


Idle Supermarket Tycoon 2.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
Günümüzde alışveriş her zamankinden daha basit bir konu haline geldi. Her yerde, alışveriş yapanlara gerekli malzemeleri ve en iyi hizmetleri sağlayan marketler ve süpermarketler inşa edilir. Belki de her zamanki gibi siz de herkes gibi bir tüketicisiniz, ancak Idle Supermarket Tycoon - Tiny Shop Game'de şehrin her yerinde bir süpermarket zinciri operatörü olma fırsatınız var. İş dünyasında bir kralı olmak ve çok para kazanmak istiyorsanız, Idle Supermarket Tycoon - Tiny Shop Game oyununu kaçırmayın! 


Idle Supermarket Tycoon v2.5.2 MOD APK


Simülasyonlarla birleştirilen ve Codigames şirketi tarafından geliştirilen Idle Supermarket Tycoon oyununu geliştirdi. Bu oyunda şehirdeki süpermarketlerin patronu olacaksınız ve göreviniz işinizi dünyaya büyütmek. Oyuna ilk katıldığınızda, yalnızca küçük bir süpermarkete sahip olursunuz, yiyecek ve ev eşyalarının ticaretini yaparsınız. Görünüşe göre herhangi bir güvenilirliği yok ve müşterilerle güven inşa etmeniz gerekiyor, bu da onların süpermarkette daha fazla alışveriş yapmak istemesine neden oluyor. Daha fazla müşterinin süpermarketinizi tanıması için birkaç promosyon ve indirim düzenlemelisiniz.


Idle Supermarket Tycoon Para Hilesi


Bir süre sonra süpermarket daha kalabalık olacak ve daha fazla gelir elde edeceksiniz. Bu durum, satış görevlilerini işe alarak, satılan ürünlerin sayısını artırarak, yeni ürünler ekleyerek veya kaliteli hizmeti iyileştirerek bir süpermarketi daha iyi organize etmeniz gerektiği anlamına gelir. Kulağa oldukça basit ve yapması kolay geliyor, ama öyle değil. Farklı departmanlarda çalışanların maaşlarını manuel olarak ayarlamanız gerekecektir. Onlara çok düşük ödeme yaparsanız, tembel çalışırlar ve fazla iş getirmezler. Çok yüksek ödeme yaptığınızda, daha iyi çalışırlar, ancak karlar azalacak ve finanse etmenizi zorlaştıracaktır.


Idle Supermarket Tycoon apk hile


Daha sonra, tüketici ihtiyaçlarını tespit etmek ve en çok hangi ürünleri kullandıklarını öğrenmek için anketlere katılmanız gerekir. Oradan pazarı araştıracak ve onlara mal tedarik edeceksiniz. Zaman zaman, sağladığınız hizmetler hakkında bazı geri bildirimler bırakırlar. Ya aşağılayıcı olabilir, ancak işletmeniz için hizmeti iyileştirmeniz çok önemlidir. İşletmenizi yürütmenin yanı sıra, müşterilerin güvenli bir şekilde alışveriş yaparken arabalarını gönderebilecekleri kadar büyük kaliteli bir otopark inşa etmeniz ve yükseltmeniz gerekir. Zor bir çalışmanın ardından, çok paranız olacak ve işinizi büyütmek için bunları kullanmayı unutmayın!


Idle Supermarket Tycoon Apk Oyun indir Club


Idle Supermarket Tycoon oldukça hoş bir grafik arka plana, hareketli stile ve seçilmiş parlak renklere sahiptir. Sadece 2D bir platformda geliştirilmiş olmasına rağmen, bu, oyunun sorunsuz çalışmasını sağlar ve birçok modelle uyumlu olarak kapasiteyi en aza indirir. Boş zamanlarınızda eğlenmek için bir oyun arıyorsanız, Idle Supermarket Tycoon tam olarak uyuyor. Parlak grafikler, yumuşak oyun, şiddetli sahneler yok, komik fon müziği ile birlikte.


Idle Supermarket Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mr Autofire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar