Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 1 Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 2 Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 3 Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 4 Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 5 Catan Classic Full MOD APK [v4.7.5] 6

Catan Classic Full MOD APK [4.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelecek, gelmenizi ve birçok iyi ders getirmenizi bekleyen tuzaklarla dolu.


Catan Classic 4.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Genişletme Kilidi Açıldı
Tüm zamanların en klasik efsanevi strateji oyunu sanal dünyayı bir kez daha şoke etmek için geri dönüyor – Catan Classic. Türü, klasik bir form olan dama tahtası stratejisine sahip tahtadır. Dağlar, ovalar ve denizlerden oluşan uçsuz bucaksız bir dünya, özlem dolu gözlerinizin önüne gelecek. Settlers of Catan'ın belirli kurallarına göre oynanacak olsa da, gelip keşfetmeniz için heyecan verici bir serbest stil macerası sizi bekliyor.


Catan Classic v4.7.5 MOD APK


Diğer oyuncularla savaşlara adım atabilirsiniz. Bir maç için maksimum 4 oyuncu. Tüm kuvvetleri, gücü ve silahları dikkatli ve eksiksiz olarak hazırlayın. Ana muharebe hedefi yerleşim yerleri, yollar, hatta ordudur. Akıllıca bir stratejiyle yapılan en cesur dövüş, kesinlikle sahip olduğunuz en büyük yerleşimleri, en güçlü orduyu ve en uzun yolu kısa sürede oluşturacaktır.


Catan premium APK


Oyuncular, malzeme için savaşmak ve rekabet etmek için güç kullanmanın yanı sıra, kaynakları biriktirebilir ve ticaret yapabilir. Önünüze gelen değerli topraklar karşılığında kaynak takası teklif edebilirsiniz. Bu, zenginliğinizi ve oynanabilirliğinizi kanıtlama şansınız. Bir değiş tokuşun başarılı olması için, asıl amaca ulaşıp ulaşamayacağınız, büyük ölçüde partnerle olan değiş tokuşun yaratıcılığına bağlıdır.


Catan Classic Full Apk


Bazen taraflar arasında ekonomik amaçlarla değil, güçlerini ve stratejik becerilerini göstermek için savaşlar çıkar. Birçok engeli aştıktan sonra çok kanlı dersler aldım ve deneyimler çizdim. Kendinize güveniyorsanız, dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Catan Classic, birçok farklı platformda diğer oyunculara meydan okuyabilen oyuncuları destekler.


Catan Classic Tam Sürüm Apk indir


Benzersiz rakiplerle bir deneyim resmen başlar. Her oyuncu sizinle savaşırken, hepsinin kendine has özellikleri ve kişilikleri var. Bu senin için oldukça büyük bir meydan okuma ama kim olduğunu göster ve onlarla tam olarak eşleş. Tüccar Vincent, şövalye Sean vb. isimlerden bahsederken herkesi korkutan bazı öne çıkan isimler. Bu güçlü isimlerin arasına serpiştirilmiş çok tuhaf rakipler var. Nasıl taviz verileceğini bilmeyen bir oyuncu ya da kendisinin asla kandırılmasına izin vermeyen başka bir oyuncu hakkında konuşun. Hepsi zorlu rakipler, çünkü nasıl taviz vereceklerini bilmediklerinde, kan dökülmesine rağmen, kesinlikle durmayacaklar. O adam gibi ihtiyatlı insanlarla, arkadan darbeleriniz veya hesapladığınız stratejilerin başarılı olması kesinlikle zor olacaktır.


Catan Classic Apk Hile


Catan Seafarers, Catan Classic'in bir genişletmesidir. 10 yeni senaryo grubuyla birleştirilmiş devasa bir kampanya, katılmanıza olanak tanır. Gözünüzün önüne gelen sahne artık büyük bir adadır. Ünlü Harbourmaster karakterine dönüşüyorsun. Bu büyük adada, diğer birçok mini ada onu çevreliyor. Etrafta dolaşın ve onları keşfedin, denizin uzun süredir gömülü olan hazinelerini bulun. Oyuncuların seyahat etmesini kolaylaştırmak için ek bir gemi sağlıyoruz. Catan Classic ayrıca Cities & Knights adlı başka bir genişleme ekler. Bu harekât daha kısa olacak şekilde tasarlanmış olsa da, karşılığında birçok farklı ve daha çeşitli oyun mekaniğine maruz kalmanızı sağlayan sınırlı bir 7 harita test sistemi var. En zor oyuncuları bile son dakikaya kadar ayakta tutan da budur. Oyuncunun görevi, ticari mallar, trafik, şirketler vb. aracılığıyla üç büyük şehirden birini inşa etmektir.


Catan Classic apk indir


Ancak, Catan Classic'in efendisi olma yolculuğu hala birçok zorlukla karşı karşıya. Gelecek, gelmenizi ve birçok iyi ders getirmenizi bekleyen tuzaklarla dolu! Sakin olun ve hemen keşfedin. Zarif ve lüks bir görünüme sahip olan erkekler, üst sınıfın zenginliğini gözler önüne seriyor. Ancak gerçek çok sert ve esasen dolandırıcılar. Onları ortaya çıkarmak için iyi ve deneyimli şövalyelere ihtiyacınız var.Enchanted Land ve Grand Canal, bu dünyaya girerken sınırsız maceranıza devam eden iki senaryo. Burada yeni bir düşman ortaya çıktı, ejderhalar. Gizli hazinelerin otoritesini yayıyorlar. Amacınız bu hazineleri ellerinden soymaktır. Çiçeklerin açması için su olmamasından dolayı çiçek tarlaları hüzünlü boyanmıştır. Yeni bir kanal inşa etmek, onu kurtarmak için kötü bir fikir değil.


Catan Classic İndir (MOD, Tüm Genişletme Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Gangster Town Vice District APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar