Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 1 Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 2 Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 3 Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 4 Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 5 Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [v290] 6

Proton Bus Simulator Hileli MOD APK [290] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Otobüsün işleyişini rahatça kontrol etmek için kendinize uygun bir yol seçeceksiniz.


Proton Bus Simulator 290 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içeriğin kilitleri açık
Proton Bus Simulator – Beta, oyuncuların muhtemelen seveceği tamamen gerçekçi bir şekilde otobüs sürüşünü simüle eden oynanışa sahip bir oyundur . Aracın birçok işlevini, dikkat etmeleri gereken farklı düğmelerle ayrılmış olarak bulabilirler. Aynı zamanda, sürüş her zaman manuel olarak yapılır ve hepsi oyuncunun becerisini gerektirir. Bu nedenle, sorunu doğru bir şekilde ele almak için her zaman dikkat edin ve bakış açınızı değiştirin.


Proton Bus Simulator v290 MOD APK


Proton Bus Simulator'ın yeni güncellenen unsurlarından biri, kullanıcıların bazı hata düzeltmeleri ve oyuna bazı yeni efektler ekleyerek oyunu daha sorunsuz deneyimleyebilmeleridir. Bu bir simülasyon oyunudur, bu nedenle bazı unsurların tamamen oyuncular için bir heyecan duygusu yaratacak şekilde tasarlanması gerekecektir. Son sürümde yolcuların uçağa bindiğini görebilme özelliği eklendi.


Proton Bus Simulator Para Hilesi


Bu minimal bir işlev olmasına rağmen, gerçek hayattaki etkinliklere benzer etkinlikler yaşayabilecekleri için oyuncuları cezbeder. Ek olarak, oyunun bazı işlevleri daha az RAM gerektiriyor ve grafiklerde bazı hata düzeltmeleri de var. Bu size ne çok zayıf ne de çok güçlü olan orta sınıf bir cihaza uygun bir deneyim sunar. Bu nedenle, genel olarak, oyuncunun deneyimi bir şekilde garanti edilir.


Proton Bus Simulator Otobüs Hilesi


Oyuncular, birçok farklı çevresel unsurun çok detaylı bir şekilde tasarlandığı geniş bir dünyaya girecekler. Oyuncuların kendilerini simülasyon dünyasına kaptırması tamamen bu oyun türünün karakteristik özelliğidir. Aynı zamanda, bu detayı arabanın iç unsurlarında bulabilirsiniz ve kamera açısı ihtiyaçlarınıza veya oyundaki yolcuların araca binmesi gibi belirli hareketlere bağlı olarak değişecektir.


Proton Bus Simulator Apk Hile


Proton Bus Simulator gibi bir otobüs sürme oyununa gelirken, benzersiz bir özellik kameradaki değişikliktir. Kamerayı değiştirmenin sevmek için birçok nedeni vardır. Spesifik olarak, sürücünün konumu veya araca yukarıdan aşağıya bir perspektiften bakma gibi oyundaki her tür perspektife karşılık gelen farklı bir deneyim sunar. Ayrıca sürüşü oldukça zor olan bir yola geldiğinizde tek işiniz hızlı bir şekilde halledebilmek için kamerayı değiştirmektir.


Proton Bus Simulator Apk indir


Otobüsün işleyişini rahatça kontrol etmek için kendinize uygun bir yol seçeceksiniz. Ayrıca her şey sizin kontrolünüz altında olduğu için tamamen anlaşılabilir. Oradan, duruma bağlı olarak kontrollere alışmak ve arabanın tüm düğmelerini denemek için zaman harcayacaksınız. Keşfetmeyi bitirdikten sonra yolcuları almak ve yapılması gereken tüm aktiviteleri yapmak için otobüs duraklarına gidin.


Proton Bus Simulator 2022 indir


Oraya gidecek ve yolcuları korkutmamak için tamamen ve yavaşça duracaksınız. Hızlı bir şekilde yukarı çıkmaları için kapıyı açacaksınız ve yolculuğu güvenli bir şekilde yapabilmeleri için kapıyı kapatmayı unutmayın. Ayrıca oyun sırasında gereksiz kaza veya hatalardan kaçınmak için çevrenize dikkat etmeyi unutmayın. Oradan, bu oyunun oynanışını seveceksiniz ve gelecekte yeni haritalar ve araçlar için beklemeyi unutmayın.


Proton Bus Simulator indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Crossy Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar