Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 1 Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 2 Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 3 Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 4 Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 5 Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 6

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz ve zorlu bir araba yarışına hazır olun.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator 2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kamyonunuza bir şans vermek isteyebileceğinizi düşünüyorsunuz, ancak tam olarak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk kez off-road çamurluklar için bu başlangıç ​​kılavuzunda, Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator maceralarınızı gerçekten olağanüstü kılmak için ipuçları, püf noktaları ve püf noktaları dahil olmak üzere bu favori eğlence hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator v2.4 MOD APK


Çamur bataklığı, çamur atma ve çamur yarışı olarak da adlandırılan Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator oyununda, yamalar, su birikintileri ve çamurlu arazi veya arka yolların uzantılarını aramayı ve sürmeyi içeren bir arazi sürüşü şeklidir. İdeal çamurlu arazi türü genellikle ıslak alanlar, akarsular, göl kıyıları, göl yatakları ve diğer çamurlu alanların birleşimidir. Benzer şekilde, arka yollara çarpmadan önce, çamurlama kamyonunuzun arazi sürüşü için donatıldığından veya dört tekerlekten veya dört tekerlekten yetenekli bir spor arazi aracı olduğundan emin olun.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hilesi


Adından da anlaşılacağı gibi, çamur atmak temiz bir spor değildir ve ustalaşması her zaman kolay bir spor da değildir. Artık çamurlamanın ne olduğunu bildiğinize göre, mümkün olan en iyi, en güvenli ve en eğlenceli ilk deneyimi yaşamanızı sağlamak için 4x4 arazide çamurlama için aşağıdaki ipuçlarına göz atın.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Araba Hilesi


Özellikle spora yeni başlayanlar olmak üzere çamurculara sunulan en büyük zorluklardan biri, değişen çamur türleridir. Sizi parkurunuzda durduran kalın, kil benzeri çamurdan ince, batan, erimiş çamura kadar, arka yollarda ne kadar eğlenebileceğiniz konusunda doku büyük rol oynar. Bu ipuçları, farklı arazi arazileri için çeşitli tekniklerde ustalaşmanıza ve çamurlu yolculuklarınızın mümkün olduğunca güvenli, maceralı ve eğlenceli olmasını sağlamak için kullanabileceğiniz püf noktalarına hakim olmanıza yardımcı olabilir.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Apk Hile


Çekiş önemlidir: Bahsettiğimiz gibi, çamurun türü çamurlama deneyiminizi bozabilir veya bozabilir. Neyse ki çamurda sürüş sizi araç dinamiği konusunda uzman yapabilir ve doğru tip lastiklerle her türlü çamur türünde ustalaşmak için ihtiyacınız olan çekişe sahip olabilirsiniz. Genel bir kural olarak, kamyonunuzun çamurluk lastiklerinin, derin ve geniş boşluklarla ayrılan ekstra geniş pabuçlara (diğer adıyla diş) sahip olması gerekir. Bu sırt türü yalnızca çamurun lastiklerinize yapışmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda onları tırmanma ve araziyi kavramak için daha yumuşak hale getirir.


Mud Racing 4х4 Apk indir


4x4 anlayışına sahip olun: Kamyonunuzun 4x4 çekiş kontrol sistemi hakkında genel bir bilgiye sahip olmak çamurlamayı kolaylaştırır. Çekiş kontrolü, kamyonunuzun yerleşik bilgisayar sistemiyle iletişim kurar ve tekerleklerinizin ne kadar hızlı döndüğünü izler. Lastik dönüş hızı, çamur kıvamından bağımsız olarak kamyonunuzun etkin bir şekilde ilerlemesini sağlayan otomatik frenler ve diğer 4x4 mekanikler gibi temel işlevleri belirler.


Android Offroad yarışı oyunu


Hızınızı basitleştirin: Tıpkı kumda veya buzda sürüşte olduğu gibi, çamurda sürüş en iyi yavaş ila orta-yavaş hızda yapılır. Gitmek de derin çukurları, gizli ağaç kütüklerini, tehlikeli kayaları görmeyi zorlaştırabilir, ancak çok yavaş gitmek sizi çamura batma veya batma riskine sokar. Yavaş, dikkatli ve gerekli bir hızda sürerek aracınızın bütünlüğünü ve sizin ve yolcularınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Apk Son Sürüm


Basınç düşürme Çamurlanma için en önemli ipuçlarından biri lastiklerinizdeki hava basıncını düşürmektir. Bu, yerden yüksekliğin kaçınılmaz olarak kaybolmasına neden olacak olsa da, sonuçta lastiklerinizin çekişini ve yüzey alanını önemli ölçüde artırmaya yardımcı olur. Kendi lastik boyutunuz için ne kadar havanın yeterli olduğuna ilişkin bilgi için lastik bayinize veya araç kılavuzuna danışın.Son olarak, 4x4 aracınızla çamur atmak söz konusu olduğunda, macera için doğru donanıma sahip olmak önemlidir. Her şeyden önce, sizin ve arabanız için tüm kritik sarf malzemelerine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu, takılıp çıkmanız durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra yağ, yedek lastik, araba krikosu, ekstra su ve hayatta kalma ekipmanı gibi öğeleri içerir. Ayrıca, arabanızın içini korumaya yardımcı olması ve çamurlanma sonrası temizliği kolaylaştırması için ağır hizmet tipi paspaslar satın alın. Wade Auto'da, mümkün olan en iyi halı korumasını sağlayan geniş bir zemin kaplaması ve kargo kaplaması envanterine sahibiz.


Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator indir (MOD; Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Çarpışma Testi Simülatörü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar