Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 1 Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 2 Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 3 Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 4 Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 5 Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [v1.9.12] 6

Human Evolution Clicker Para Hileli MOD APK [1.9.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. DNA ve hastalık yayma oyunlarını seviyorsanız deneyin.


Human Evolution Clicker 1.9.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Para harcadıkça artar.)
  2. Sınırsız kristal hilesi
Temel bilim bilgisine sahip bir insanla, insanlığın evrimsel tarihi çok basittir. Neredeyse okulda öğretiliyordu ve bunu herkes biliyordu. Ve öyle görünüyor ki, bu tür bilimsel bilgiler birçok insan için son derece sıkıcı. Bu nedenle, Human Evolution Clicker, birçok insanın artık bundan sıkılmamasına yardımcı olacak taze bir esinti olacak. İnsanın küçük hücrelerden en gelişmiş tür olmasına kadar geçen evrimi ayrıntılı ve sıralı olarak anlatılmıştır. Genel olarak, onu birçok insan için çekici bir simülasyon oyunu haline getiren komik ayarlamalar hala var. Ama temelde hepsi doğru ve çekici.


Human Evolution Clicker v1.9.12 MOD APK


Human Evolution Clicker eğlenceli ve bazen gerçekçi değil, bu yüzden tasarımın da yaratıcılığı var. 2D grafikler ve parlak renkler ile oyundaki karakterlere komik bir görünüm kazandırılırken aynı zamanda gerçek yaratıkların tüm özelliklerini anlatıyor. Ancak daha sonra, mevcut insandan daha fazla evrimleşme noktasına kadar oynadığınızda, tasarımlar yaratıcı ekibin% 100 hayal gücüne sahip olacak. İnsan geleceğinin fantastik görüntüleri hayranlık uyandıracak. Oyun oyuncularının hayal gücünün ötesine geçerler, bu yüzden sakin olun ve oyunun tadını çıkarın.


Human Evolution Clicker Para Hilesi


İnsan Evrimi Clicker Oyunu zahmetsizdir çünkü bir oyun tıklayıcısı tarzında çalışır. Bu, oyuncuların ekrandaki basit dokunuşlarla her şeyi deneyimleyeceği ve meydan okumanın bilmeceler olmadan basit, anlaşılması kolay bir süreçte yönlendirileceği anlamına gelir.


Human Evolution Clicker Kristal Hile Apk


İlk olarak, tek hücrelere sahip olacaksınız ve onları daha yüksek bir yaşam formu yaratık seviyesine yükseltmek için birleştirmeniz gerekecek. Sonra, hayat dallanmaya başladığında ve çeşitlilik olduğunda, seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Yeni türler yaratmak için birçok hayvan türünü birleştirmenin yollarını bulun. 


Human Evolution Hile Apk


Yaratıklar çok çeşitli yetiştirilir, insanları şaşırtacak. Oyuncular ne tür hayvanlar yaratacaklarını görmek istediklerinde - kendinizi bir tanrı gibi hissetmek - ilgi düzenli olarak sürdürülür. Organizmanın evrimi çok yavaşsa, hızlanmak için o kristalleri satın alabilirsiniz. Kreasyonlarınızın sonuçlarını hızlı bir şekilde göreceksiniz; Evrim durmuyor.


Human Evolution APK DAYI


Diğer evrimsel oyunların aksine, Human Evolution APK Android Oyun club, anlamsız bir karışım süreci getirmez. Oyunun gerekliliği, oyunun zaman çizelgesinde bir tür gelecekteki insan büyümesi olan post-insan yaratmak olacaktır. Mikroplar, yengeçler, balıklar, kertenkeleler, foklar, köpekler, maymunlar, ilkel adamlar ve antik insanın aşamalarından geçen oyuncular, cyborglar ve farklı şekillerde akıllı robotlar gibi farklı insan türleri yaratacaklar. Bazen yarattığınız yaratıklar, süper kahraman karakterleriyle aynı şekle ve yeteneğe sahiptir; bazen efsanevi tanrılar gibi olurlar. Bu evrim seviyesine ulaştıktan sonra, oyuncular bu aşkın türün diğer gezegenlere ulaşmasına ve sınırsız gelişim yolculuklarına devam etmesine de önderlik edebilir.


Human Evolution Clicker İndir (MOD, Para Hilesi / Kristal Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar