Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 1 Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 2 Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 3 Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 4 Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 5 Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.96] 6

Case Simulator 2 Para Hileli MOD APK [1.96] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yepyeni uygulamada en egzotik silah ve bıçak görünümlerinden bazılarının kutusunu açın.


Case Simulator 2 1.96 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Case Simulator 2 - Pazar artık dünyanın en sevilen oyuncuları tarafından oynanan atıcılarla dolu. Oyun yapımcıları bile o kadar gayretlidir ki, her hafta pazarı canlandıracak bir ürün üretebilirler. Oyuncular da çeşitli seçeneklere sahip oldukları için sıkılmıyorlar. Tercihinize göre bir çekim ürünü bulabilirsiniz. Çeşitli bağlamlar, farklı hikayeler ve çeşitli oyun davranışları, oyuncuların değerli eğlence anları için arzuladıkları tüm ihtiyaçları karşılar. 


Case Simulator 2 v1.96 MOD APK


O zaman atıcının çeşitli olması gerekiyor, bu başlıklara hizmet etmek için tasarlanan silahlar da oyuncuların sıkılmadan vücudu keşfedecekleri bir bilgi hazinesine dönüşüyor. Case Simulator, en bağımlılık yapan ve egzotik silahların tümünü çok çeşitli atış platformlarında birleştiren bir oyundur. Bu ürün sıcak bir şekilde karşılandı ve etkisini oyun dünyasına yaydı. Smoked Studios'un markanın ikinci bölümünü yayınlaması için en büyük motivasyonlardan biri bu.


Case Simulator 2 1.96 Para Hile Apk


Temel olarak, Case Simulator 2, ilk bölümün özünü koruyor ancak daha birçok kullanışlı ve çekici özellikle yükseltildi. Bir oyuncunun hemen tanıyabileceği en bariz şey, genişletilmiş silah envanteridir. Oyuncular, mağazada egzotik silahların ve bıçak görünümlerinin ne tasarlandığını ve düzenlendiğini öğrenecekler. Oyuncuların sadece sahip olabilmeleri ve kolayca öğrenebilmeleri için kutularını açmaları gerekir. Oyuncular hala ne öğreneceklerini merak ediyorlarsa, üreticilerin yararlanmayı planladığı oyunları açıklamak isterim: En Yeni Spectrum 2, Clutch ve Horizon vakaları, Counter-Strike: Global Offensive. Elbette bu oyunların getirdiği silahlar sizi tanıdık hissettirecek.


Case Simulator 2 XP Hilesi


Oyuna katıldığınızda, 10 sekme, Vakalar, Envanter, Sözleşmeler, Jackpot, Coinflip, Rulet, Mağaza, Koleksiyon, Yükseltici ve Ticaret göreceksiniz. Farklı işlevler üstlenecekler. Oyuncuların, oyunda gerçekleştirmek istedikleri eylemler arasında geçiş yapmak için yalnızca görünen adlarına dokunmaları gerekir. Genel olarak, 10 işlevin tümü oyunda yer alır, ancak birincil mekanizma, yalnızca Kasalar ve Envanter sekmelerine dikkat etmeniz gerektiğidir. Kasalar sekmesinde, oyuncuların rastgele silah kutularını açmasına izin verilecek.


Case Simulator 2 apk hile


Ekranda kimlik doğrulama için bir düğme görünecek, oyuncuların sadece dönüşü başlatabilecek ışığa dokunmaları gerekiyor. Kutu açık ve içinde, aldığınız her şeyi açan rastgele bir silah olacak. Görünüşe göre, silahın nadirliği, açtığınız sandığın nadirliğine de bağlı. Açıldıktan sonra fareyle üzerine gelecekler ve oyuncular bunları Envanter sekmesinde görüntüleyebilecekler. Dünya çapında favori oyunlarda tüm benzersiz silahları toplayabilir misin? Ayrıca, aldığınız şeylerin değişimi, satın alınması ve yükseltilmesiyle ilgili diğer etiketler.


Case Simulator 2 apk 2021


Oyuncular ayrıca ödül kazanmak için diğer mini oyunları oynama fırsatına da sahiptir. Tüm sunucuda neredeyse hiç kimsenin sahip olmadığı nadir kıyafetleri almak için Jackpot satın alabilirsiniz. Veya Coinflip sekmesi, oyunculara önemli miktarda para kazanma şansı verir.


Case Simulator 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadowgun Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar