Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 1 Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 2 Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 3 Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 4 Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 5 Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.2.7] 6

Idle Farmer Tycoon Para Hileli MOD APK [3.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlence ve heyecan dolu bir çiftlik oyunudur. Burada oyuncular anlamlı rahatlatıcı anlar yaşayabilir ve hayatta daha çok eğlenebilirler.


Idle Farmer Tycoon 3.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Farmer Tycoon oyununda yetenekli bir çiftlik kralı olmak ve köyünüzü inşa etmek ister misiniz? İsterseniz, lütfen şimdi katılın, daha fazla beklemeyin. Çeşitli şekillerde oynayarak hızlı hasatlar yaratabilir ve pazara sunmak için değerli ürünler geliştirebilirsiniz. İş yapmak ve kendinize daha büyük çiftlikler açmak için oyunun özelliklerinden yararlanın.


Idle Farmer Tycoon v3.2.7 MOD APK


Idle Farmer Tycoon'a gelen oyuncular, zengin ve yetenekli bir çiftlik sahibi olma fırsatına sahip olacaklar. Öncelikle büyük köyünüzü birçok basit önlemle otomatikleştirmeli ve herkese çok zaman kazandırmalısınız. En verimli hasat süreçlerini oluşturun. Bu işleri iyi yapmak için ayrı bir çiftlik yöneticisi tutmanız gerekiyor ve onlar burada her şeyi düşünceli bir şekilde geliştirmenize ve yönetmenize yardımcı olacaklar. Siz sadece arkanıza yaslanın ve hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her gün akan parayı toplayın.


Idle Farmer Tycoon Para Hilesi


Idle Farmer Tycoon'a katıldığınızda, üretim ihtiyaçlarınıza hizmet edecek birçok bitki ve hayvanı üretme ve yetiştirme hakkına sahipsiniz. Birçok ürünü hasat etmek ve pazara önemli miktarda ihracat yapmak için yüksek verimli bitki çeşitleri ararsanız yardımcı olacaktır. 


Idle Farmer Tycoon Elmas Hilesi


Ayrıca, insanlara her gün yiyecek getirmek için hayvan yetiştirebilir ve bakımını yapabilirsiniz. Yetkin ve iş konusunda bilgili bir sahip olma şansı için her şeyi hızlı ve ustaca yapın. Bu oyun tasarımcısı size kırsal kesimde huzurlu ve rüya gibi doğal yaşam ile canlı bir grafik getirdi. 


Idle Farmer Tycoon Hile Apk


Yeşil bitkiler ve meyve salkımlarının bulunduğu bahçeler sezonda ateşli kırmızı renklerle geliyor, oyunculara keyifli ve rahat bir alan sunuyor. Baskı ve üzüntüyü en hızlı şekilde unutabilirsiniz; bunun yerine, hasattan sonra olağanüstü sonuçlar elde ettiğinizde beklenmedik bir çok sevinç alacaksınız.


Idle Farmer Tycoon Apk indir


Köy yöneticilerinizi, köyü ve herkesin üretkenliğini en titiz şekilde yönetme konusunda akıllı ve yetenekli olmaları için eğitin. Birçok kişi tarafından bilinen ünlü bir çiftçi kralı olmak için çiftçilik becerilerini ve bilimsel çiftçiliği geçelim. Ayrıca, daha kullanışlı yeni ürünler oluşturmak ve daha fazla ürün hasat etmek için bazı çeşitleri melezleyebilirsiniz. Tembel olmayın ve işinizi ihmal etmeyin; bunun yerine çok çalışmalı ve en profesyonel şekilde uzmanlığınıza odaklanmalısınız. Ancak o zaman dünyanın en zengin çiftlik kralı olma fırsatına sahip olacaksınız.


Idle Farmer Tycoon Apk Son Sürüm


Idle Farmer Tycoon'a geldiğinizde düzenli olarak turnuvalarda sağlıklı rekabet seviyelerine katılma hakkına sahip olacaksınız. Burada birçok güçlü rakiple karşılaşacaksınız, bu yüzden kendinizi sakin bir zihne hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca ortaya çıkan durumlarla hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı baş edebilirsiniz. Sahip olduğunuz dövüş becerilerini en eğlenceli şekilde oyunlara uygulayın. Ayrıca internete bağlanmadan da rahatça oynayabilirsiniz.


Idle Farmer Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kararlar interaktif Hikayeler APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar