Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [v2.2.3]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 1 Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 2 Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 3 Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 4

Warlings 2 Total Armageddon Para Hileli MOD APK [2.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Armagedon geri döndü! Ve onunla Warlings daha da fazla aksiyonla geri dönüyor.


Warlings 2 Total Armageddon 2.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Warlings 2 Total Armageddon ile kendinizi şiddetli savaşlara bırakın . Taktik atış oyunlarının hayranıysanız, o zaman bu oyun tam size göre. Dünya çapında yaklaşık 6 milyon indirme ile 1. bölümün ardından, oyunun 2. bölümü size daha fazla yeni silah, harita ve grafik getiriyor. Her atışta parlak stratejik yeteneğinizi gösterin, ordunuzu her savaş alanını süpürmek için gönderin.


Warlings 2 Total Armageddon v2.2.3 MOD APK


Warling 2 Total Armageddon'un oynanışı oldukça basittir. Her savaşta sadece senin ordun ve ek bir düşman ordusu olacak. Takımlar tek tek birbirlerine saldıracaklar. Bu, bir takım sonuçta mağlup olana kadar devam edecek. Bir üyenin kanı bittiğinde veya uçurum, derin deniz gibi araziye düştüğünde ölü sayılır. Uygun saldırı taktikleri tasarlamak için lütfen bunu dikkate alın. Bazen araziye vurmak, doğrudan düşmana ateş etmekten daha etkilidir. 


Warlings 2 Total Armageddon Apk indir


Her atış sırasında hareket etmek veya saldırmak arasında seçim yapabilirsiniz. Stratejinize bağlı olarak, rakibinizi bitirmek için hızlı bir şekilde saldırabilir veya saklanmak için güvenli araziye girebilirsiniz. Düşmana doğru bir şekilde saldırmak için atış açısını, uygun atış kuvvetini ayarlayın. Bazen arazi veya rüzgarlar atış gücünüzü belirlemenizi zorlaştırabilir.


Warlings 2 Total Armageddon Para Hilesi


Mağaza size tamamen farklı işlevlere sahip 38'e kadar farklı silah sağlayacaktır. Örneğin tabancalar, makineli tüfekler, domates mermileri, alev makineleri veya UFO uçan daireler, zehirli gaz uçakları, meteorlar vb. gibi daha geniş hasar alanına sahip silahlar. Gaz ne kadar pahalıysa, o kadar güçlü olacaktır. Bununla birlikte, bazı türlerin insanlara önemli zararları olacaktır; bazıları araziyi yok etmeye odaklanır. Tam olarak yararlanmak için onları iyi anlayın.


Warlings Armageddon Hile APK


Warlings 2 Total Armageddon'daki haritalar inanılmaz derecede çeşitlidir. Farklı araziler yaratacaklar, böylece farklı taktikler getirecekler. Dağınık dinozor iskeletleri ile tarih öncesi zamanlara geri dönebilir, terk edilmiş adalarda veya silah fabrikalarında buluşabilirsiniz… Düşen oyuncuya saldırdığınızda bazı haritalar delinecek; anında ölecek. En uygun taktikleri bulmak için bundan yararlanın.


Warlings 2 Total Armageddon Silah Hilesi


Sekiz farklı karakterin tümü ile: General, Medic, Diver, Chemist, Pilot, Engineer ve Heavy, doğru ekibi oluşturmak için esnekliği kolayca harcayabilirsiniz. Her karakterin farklı işlevleri olacaktır; örneğin, Dalgıç ölümcül bir silahın sahibidir, Heavy, kas gücü çok yüksek olan bir adamdır veya Medic, takım doktorudur,… Her maçta farklı arazi ve düşman gücüne sahip farklı savaşlar, en uygun dizilişi seçmelisiniz. kolayca kazanın.


Warlings 2 Total Armageddon Karakter Hilesi


Warlings 2 Total Armageddon, arkadaşlarınızla doğrudan savaşmanız için size çevrimiçi oyun modları veya bir Bluetooth bağlantısı sunar. Arkadaşlarla oyun modunda, size beğendiğiniz bir harita atanabilir. Yeterince güçlü bir ekip toplayın, kazanmak için haritayı dikkatlice öğrenin. Bu modun size altın ve deneyim vermeyeceğini unutmayın. Yalnızca sizin ve arkadaşlarınızın yüksek ve düşük rekabet etmesine ve yalnızca daha fazla arkadaşlık bağlamasına yardımcı olur.


Warlings 2 Total Armageddon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wall of insanity APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar