Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 1 Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 2 Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 3 Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 4 Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 5 Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [v1.54.0] 6

Hustle Castle Mega Hileli MOD APK [1.54.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Macera dolu bir ortaçağ fantezi RPG oyunudur.


Hustle Castle 1.54.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Savaş ödülü alamıyorsanız, Savaşçı Eğitim Odasına gidin ve Savaşçınızı eğitin!
  4. Android 6.0 ve üzeriyse Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
Hustle Castle - ortaçağ kalesini geliştirecek ve Şeytan ordusuna karşı savaşacaksınız. Geliştiriciler, bu oyun projesinde birden fazla türü aynı anda birleştirebilir, aksiyon bir fantezi dünyasında gerçekleşir. Lord, kralın kalesini ele geçirdi ve kızıyla birlikte onu kaçırdı ve onları esaretten kurtarmak için kaleyi kontrol etti. Oyuncu, yemek odası, oturma odası, hazine ve taht odası dahil olmak üzere mahkemede yeni odaların kilidini açar. Ardından, sorumluluğu etkin bir şekilde dağıtmak için hedef kitlenizi ekleyin.


Hustle Castle v1.54.0 MOD APK


Güçlü düşmanlarla tek başına başa çıkamazsın, bu yüzden askerleri eğit, beceriler geliştir ve onlar için yeni şeyler al. Ondan sonra, canavarlar, iblisler ve doğaüstü varlıklarla çatışan kötülerle yüzleşmek için askerleri gönderirsiniz. Hustle Castle, yüzlerce seviye ve oyuncunun kalesine saldırmanız gereken çok oyunculu bir mod ile kapsamlı bir hikaye sunuyor. 


Hustle Castle Para Hilesi


Hustle Castle'da bir kralsınız ve krallığınızı inşa etmeye ve geliştirmeye, tebaanızı yönetmeye, işgalcileri kovmaya ve bölgenizi genişletmeye çalışıyorsunuz. Lord olan ve yeni beceriler kazanan kişi yeni projeler üstlenir, uşaklarını denetler ve korur. Deneklerle başlayacaksınız, sıralamada yükselmelerini sağlayacaksınız ve bunu yaptıklarında normal rutinlerine geri dönecekler.


Hustle Castle Elmas Hilesi


Oyun oynayan kişilerin de mobil satıcılardan harika fırsatlar elde etme konusunda tutkulu olması muhtemeldir. Ürün, güzel zırhlar, silahlar ve hatta evcil hayvanlar içeren yeni bir yaz sandığı içerir. Üzgün ​​olmayın; Daha iyi ve daha başarılı olmak için bu şanstan en iyi şekilde yararlanın. Yüzlerce savaşta kahraman, devler, sfenksler, dinozorlar ve hatta ejderhalar gibi çeşitli güçlü düşmanlarla savaşacak. 


Hustle Castle Hile


Ne kadar çabanızın ve sıkı çalışmanızın savaşla sonuçlandığını gösterir. Oyuncu yeni kale odaları inşa eder ve mevcut olanları yükseltir. Bütün dünya senin kalen. Deneklerinizin yetenekleri sınırsızdır; yeni beceriler öğrenebilir ve istedikleri ekipmanla kendilerini donatabilirler. 


Hustle Castle hile Android oyun club


Savaşçıları ve harika öğretmenleri yetiştirecek ve onları tutacaksınız, ancak öğretmenleri eşit veya daha mükemmel becerilere sahip erkeklerle değiştirmek zorunda kalacaksınız. Onun kalesini yakarak birinin gününü mahvedebilirsin. Birçok benzersiz sandıklı çevrimiçi kumarhane hazineler sunar: yeni rakipler, yeni görevler ve yeni zeminler. Çatışmalarla uğraşmaktan bıktıysanız, işe başlayın. Her gün bir oyuncu giriş yaparsa, sizin için otomatik olarak bir bonus sağlanır.


Hustle Castle hile türkçe


Hustle Castle'a geldiğinizde bir lord oluyorsunuz ve gerçek bir ortaçağ kalesinde ustalaşıyorsunuz. Burada yeni konular alıyor, onlara görevler veriyor, insanlarınızı eğitiyor ve koruyorsunuz. Kalenizi inşa edin, ardından rakiplerinize meydan okuyun. Kabarık savaşçılarınız ışıltılı zırhlar içinde harika görünüyor. 


Hustle Castle elmas kazanma


Göreviniz krallığı kurmak ve korumayı birleştirmek, bu yüzden orduyu ezmek, sığınak bulmak, efendiyi püskürtmek ve düşmanın kalesini yakmak için orduyu beslemeniz ve eğitmeniz gerekiyor. Bütün gün, bilge adamlar bir tüy kalemle kafalarını, kulaklarını kaşımak zorunda kalırlar. 


Hustle Castle hile 2021


Kasiyer yere madeni paralar döktü ve demirci sadece refahınız için örsünüzü ayağınıza düşürdü. Gerçek profesyoneller hazırlayın, zengin ve etkili olun, bir tanışma sitesi kurun ve yeni üyelere hoş geldiniz; yakında olgunlaşacak ve size hizmet etmeye devam edecekler.


Hustle Castle Apk Son Sürüm


Onu efsanevi bir seçim yapan umut verici unsurlar, birinci sınıf grafik kalitesi, ses sistemi, hikaye anlatımı, heyecan verici karakterler ve son derece büyüleyici senaryolardır. Oyun, oyuncuların ortaçağ kalesini inşa etmesine ve ustası olmasına izin veren bir ortaçağ havasında tasarlanmıştır. Aynı anda hem Stratejik hem de RPG oyun hissinde kullanılabilen tek Android kreasyonlarından biridir.


Hustle Castle Apk indir


Hustle Castle, macera dolu bir ortaçağ fantezi RPG oyunudur. My.com, oyunu hem iOS hem de Android akıllı telefonlar için 31 Mart 2017'de geliştirdi. Ayrıca, içerik oluşturucular size en coşkulu güncellemeleri sunmak ve sorunlarınızı çözmek için sürekli çalışıyor ve her geçen gün daha da eğlenceli hale getiriyor. Rol yapma video oyunları genellikle, Oyuncuların bulmacaları çözerken ve savaşa girerken bir oyun dünyasını keşfettiği aynı terminolojinin, ayarların ve mekaniklerin çoğunu kullanır. RPG türünün hayati bir özelliği, karakterlerin güç ve yetenek açısından büyümesi ve oyuncunun tipik olarak karakterleri tasarlamasıdır. Hustle Castle Medieval'in en iyi yanı, oyun içinde yapabileceğiniz ve en kusursuz eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz, memnun oyuncularla sonuçlanan birçok heyecan verici şey olmasıdır.


Hustle Castle indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Smashers.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar